„Rolnik szuka żony 8”. Tak wygląda cała obsada show. Zobaczymy aż dwie kobiety. Jedna z nich już zbiera ochy i achy

Rolnik szuka żony 8 obsada

Rolnik szuka żony 8 obsada

Kto występuje w Rolnik szuka żony 8? Znamy całą obsadę edycji, która zostanie wyemitowana wiosną 2021. Oto wszyscy uczestnicy show.

Rolnik szuka żony to miłosne show TVP, które widzowie dosłownie pokochali. Już od pierwszego odcinka gromadzi ono sporą liczbę widzów, a z każdą kolejną serią grono fanów sukcesywnie wzrasta. Od kilku lat z zapartym tchem śledzą oni losy rolników, którzy mają nadzieję znaleźć w programie prawdziwą miłość.

Wielu uczestnikom udaje się odnaleźć swoją drugą połówkę, jednak niektórzy nadal pozostaną singlami. Do randkowego reality-show mogą zgłaszać się jedynie prowadzący gospodarstwa rolnicy. Ich drugie połówki wybierane są na podstawie nadesłanych listów. Czasami wybór trzech osób, które będą mogły zaprezentować się widzom i na kilka tygodni zamieszkać w gospodarstwie jest niezwykle trudny.

Od samego początku program prowadzi Marta Manowska, która przedstawia sylwetki bohaterów programu, ale jest także dla nich nieocenionym wsparciem podczas najważniejszych życiowych wyborów. Show połączyło już kilka par, których losy nawet po tym, jak zgasły kamery, są chętnie śledzone przez widzów. Małgosia Borysewicz, która była bohaterką jednej z poprzednich edycji, poznała tam Pawła, który podbił jej serce. Teraz są już po ślubie i wspólnie wychowują dwójkę dzieci.

Rolnik szuka żony 8: kto wystąpi w programie?

Niedawno zakończyła się siódma edycja miłosnego reality show, a TVP już startuje z kolejną odsłoną. Tradycyjnie podczas Wielkanocy widzowie będą mogli poznać kolejnych uczestników programu. Stacja właśnie zamieściła w sieci zwiastun pilotażowego odcinka, w którym będziemy mogli poznać wszystkich rolników i rolniczki, którzy chcą odnaleźć druga połówkę. Opowiedzą oni także, jaki powinien być idealny partner, z którym chcieliby przejść przez życie.

Na nagraniu widzimy, że do programu dostały się aż dwie rolniczki, które chcą odnaleźć prawdziwą miłość. Fani szczególnie komplementują jedną z nich. Młodziutka i śliczna blondynka już wywołała sporo ochów i achów.

Ta młoda rolniczka w sam raz dla mnie -komplementują panowie pod zwiastunem.

Premierowy odcinek 8. edycji Rolnik szuka żony zostanie wyemitowany 4 kwietnia o 17.30 w TVP 1.

Rolnik szuka żony 8

Na wypadek, gdyby ktoś z Was jeszcze nie zauważył, to widzimy się w niedzielę o 17:30Podziel się tą wiedzą z przyjaciółmi!

Posted by Rolnik szuka żony TVP on Monday, March 29, 2021


Rolnik Szuka żony 8 - materiały TVP

Rolnik Szuka żony 8 - materiały TVP

Rolnik Szuka żony 8 - materiały TVP

Rolnik Szuka żony 8 - materiały TVP

Rolnik Szuka żony 8 - materiały TVP

Rolnik Szuka żony 8 - materiały TVP

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×