Rolnik szuka żony 7: Kandydaci ujawnieni. Pierwszy raz w historii wystąpią bracia! Kto jeszcze?

Rolnik szuka żony 7

Rolnik szuka żony 7

Rolnik szuka żony 7. - odcinek zerowy nowego sezonu już za nami. Został wyemitowany w Niedzielę Wielkanocną. Nadchodząca edycja zapowiada się wyjątkowo. Dlaczego? Kto wystąpi w programie?

Rolnik szuka żony cieszy się ogromną popularnością wśród widzów TVP. Z zainteresowaniem obserwują niełatwe poszukiwanie miłości uczestników show. W Niedzielę Wielkanocną obejrzeliśmy wizytówki 9 uczestników. Czego się o nich dowiedzieliśmy?

Rolnik szuka żony 7 – Wizytówki uczestników

To już 7 edycja. W odcinku pilotażowym poznaliśmy dziewięciu uczestników. Wśród nich po raz pierwszy w historii wystąpi dwóch braci. Wystąpią także dwie kobiety. Po wyemitowanym odcinku zerowym tradycyjnie przyjdzie czas na wysyłanie listów do rolników – termin to 31 maja. Zgłosić może się każda osoba, która została zauroczona przez uczestnika, wypełni odpowiedni formularz i wyśle list.

W najnowszej edycji programu pojawi się 9 uczestników. Co o sobie powiedzieli? Jakie mają Oszczekiwania?

Jako pierwszy przedstawił się Dawid. Ma 29 lat i pochodzi z Wielkopolski. Jest niebieskookim romantykiem. Interesują go nowinki techniczne, swoje gospodarstwo cały czas modernizuje. Bardzo lubi tańczyć. Mimo zawodu miłosnego jest gotowy na nowe otwarcie.

View this post on Instagram

Dawid ma 29 lat i mieszka i pracuje w województwie wielkopolskim. Swoje gospodarstwo prowadzi wspólnie z rodzicami. Jego pasją są nowinki technologiczne, stara się cały czas modernizować gospodarstwo i jest naprawdę dumny z bycia rolnikiem. Dawid ma 176 cm wzrostu i jest szczupłym, wrażliwym mężczyzną o niebieskich oczach. Bardzo lubi pomagać innym (jest naczelnikiem lokalnej OSP), ale jak dotąd przez życie idzie sam. Kiedyś wierzył, że znalazł już kobietę swojego życia. Zawód, którego wtedy doświadczył był dla niego bardzo bolesny i sprawił, że na długo nie mógł otworzyć się na nowe znajomości. Teraz chce definitywnie zamknąć tamten rozdział i poznać kogoś, kto go pokocha i nigdy nie zawiedzie. Jej wygląd nie jest dla niego najważniejszy, ważne jest natomiast, by miała poczucie humoru, była osobą otwartą, energiczną i kochała tańczyć – tak jak on . Dawid pochodzi z rodziny katolickiej, dlatego bardzo zależy mu, aby ze swoją wybranką mógł wziąć ślub kościelny. Myślisz, że może to być mężczyzna, którego szukasz? Nie czekaj! Pisz! Zarejestruj się na stronie www.rolnikszukazony.tvp.pl i wyślij list ze zdjęciem na adres: skrytka pocztowa 67, 02-741 Warszawa, UP 121, z dopiskiem „Dawid”. #rolnikszukazony #rsz7 #rsz #pisz

A post shared by Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp) on

Kolejno przedstawiła się pierwsza z kobiet biorących udział w show. Joanna ma 39 lat i jest gotowa założyć rodzinę. Interesują ja tylko poważne propozycje. Jest ambitna, a gospodarstwo pochłonęło sporo jej czasu. Z wykształcenia jest ekonomistką i ma za sobą karierę w korporacji. W głębi duszy to wrażliwa, krucha kobieta, która marzy o założeniu białej sukni i macierzyństwie.

View this post on Instagram

Joanna ma 39 lat, 165 cm wzrostu, niebieskie oczy i blond włosy. Z wykształcenia jest ekonomistką. Pracowała w korporacji, ale pewnego dnia podjęła decyzję o powrocie na wieś i założeniu własnej hodowli drobiu. Początki nie były łatwe, musiała budować wszystko sama od podstaw, więc gospodarstwo pochłonęło cały jej czas i energię. Joanna jest kobietą bardzo ambitną, która nie boi się wyzwań, dużo od siebie wymaga i zawsze bardzo angażuje się w swoją pracę. Jest szczera, pracowita, kocha zwierzęta, stara się być silna i niezależna, ale w głębi serca jest delikatna, wrażliwa i bardzo związana ze swoją rodziną. Chciałaby poznać mężczyznę w podobnym do niej wieku, konkretnego, który byłby dla niej wsparciem, a w przyszłości odpowiedzialną głową rodziny. Joanna, jak większość kobiet chciałaby zostać mamą, ale marzy przede wszystkim o stworzeniu poważnej, trwałej relacji, której podstawą będzie szczerość i lojalność. Nigdy nie ocenia ludzi z góry, a przeszłość mężczyzny nie stanowi dla niej przeszkody, ale nie ukrywa, że najchętniej widziałaby u swojego boku faceta bez zobowiązań. Poprzeczka jest wysoko, ale przecież jesteś odważny! Może to w Tobie zobaczy tego idealnego partnera? Daj sobie szansę i napisz. Zarejestruj się na stronie www.rolnikszukazony.tvp.pl i wyślij list ze zdjęciem na adres: skrytka pocztowa 67, 02-741 Warszawa, UP 121, z dopiskiem „Joanna”. #rsz #rsz7 #rolnikszukazony #rolnikszukazony7 #pisz

A post shared by Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp) on

Najstarszym z uczestników show jest emerytowany policjant, wdowiec 66-letni Józef, który na gospodarstwie realizuje swoje pasje – ma sad, który pochłania go w pełni. Szuka prawdziwej miłości i towarzyszki życia. Obiecuje, że jak znajdzie tę właściwą kobietę, to będzie nosił ją na rękach.

View this post on Instagram

Józef jest 66-letnim wdowcem z województwa lubelskiego. Rolnictwem zajął się dopiero na emeryturze, ma sad, samodzielnie szczepi i nasadza drzewa, ale jego największą pasją jest hodowla pszczół. Rolnictwo sprawia, że czuje się człowiekiem wolnym, często obserwuje ptaki, dzikie zwierzęta, a samo obcowanie z naturą daje mu niesamowitą radość. 16 lat temu stracił żonę, która zmarła niedługo po wykryciu u niej guza. Od tamtej pory spotkał wiele ciekawych kobiet, ale niestety ich drogi rozchodziły się z przeróżnych powodów. Przyznaje, że zdarzyło mu się być wykorzystywanym, podczas gdy on szukał prawdziwej miłości. Nie ukrywa, że wygląd kobiety jest dla niego bardzo ważny, a jego wybranka musi go pociągać i dbać o siebie, być osobą dobrą, delikatną i młodszą niż on. Sam też przywiązuje dużą wagę do swojego wyglądu i kondycji. Lubi podróżować, często jeździ na rowerze, stara się dobrze odżywiać, potrafi gotować i piec. Twierdzi, że dla kobiety byłby w stanie zrobić wszystko, nosiłby ją na rękach, ale musi być pewny, że jest ona tego warta. Jesteś kobietą spełnioną i energiczną, ale często doskwiera Ci samotność? Daj szansę Józefowi. Może wspólnie napiszecie piękne zakończenie tej opowieści? Zarejestruj się na stronie www.rolnikszukazony.tvp.pl i wyślij list ze zdjęciem na adres: skrytka pocztowa 67, 02-741 Warszawa, UP 121, z dopiskiem „Józef”. #rsz #rsz7 #rolnikszukazony #rolnikszukazony7 #pisz

A post shared by Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp) on

Sławomir ma 34 lata, a jego 33 hektarowe gospodarstwo znajduje się w Wielkopolsce. Jest bardzo aktywny, pływa, jeździ na nartach, na motocyklu. Uważa, że jego zaleta jest poczucie humoru. W związku szuka szczerości i szacunku. Jest gotowy, żeby założyć rodzinę.

View this post on Instagram

Sławomir to 34 letni rolnik samotnie gospodarujący na 33 hektarach w Wielkopolsce. Jest człowiekiem bardzo pracowitym i zaradnym, a za swoją największą zaletę uważa poczucie humoru i dystans do samego siebie. Ma 175 cm wzrostu, jest brunetem i lubi aktywnie spędzać czas – pływa na basenie, często gra w kręgle, a zimą jeździ nartach. Lubi adrenalinę i ma nadzieję, że jego przyszła partnerka nie będzie bała się jeździć razem z nim na motorze. W programie szuka kogoś, z kim będzie mógł zbudować związek oparty na szczerości i wzajemnym szacunku i z kim mógłby założyć rodzinę i mieć dzieci. Idealna partnerka to miła, ale temperamentna brunetka, ciut niższa od niego i młodsza. W życiu Sławomira ważna jest wiara i zależy mu na ślubie kościelnym, dlatego raczej nie związałby się z rozwódką, nie przeszkadzają mu natomiast przeszłe związki czy dzieci. Jeżeli Sławomir sprawił, że Twoje serce zabiło mocniej, zrób pierwszy krok i rozpocznij tę piękną przygodę! Zarejestruj się na stronie www.rolnikszukazony.tvp.pl i wyślij list ze zdjęciem na adres: skrytka pocztowa 67, 02-741 Warszawa, UP 121, z dopiskiem „Sławomir”.

A post shared by Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp) on

Maciej, to chyba najbardziej nieśmiały uczestnik najnowszej edycji programu. Ma 31 lat i jest w trakcie doktoratu z rolnictwa na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym. Jest bardzo wysportowany i aktywny. Gospodarstwo prowadzi razem z tatą. Liczy, że w programie znajdzie kobietę, która będzie chciała założyć rodzinę. Marzy o tym, by zostać tatą.

View this post on Instagram

Maciej ma 31 lat i kończy doktorat z rolnictwa na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym. Mieszka w województwie wielkopolskim, gdzie razem z tatą prowadzą 60-hektarowe gospodarstwo, przekazywane z pokolenia na pokolenie. Od czasu do czasu uczestniczy w rajdach off-road, preferuje też sportowy tryb życia – raz w tygodniu gra w siatkówkę, pływa na basenie, gra w paintball. Świetnie gotuje, potrafi zajmować się dziećmi, bardzo chce w przyszłości zostać tatą i zapewnia, że z przyjemnością będzie uczestniczył w opiece nad nimi i wychowaniu. Jest mężczyzną kontaktowym i otwartym, ale niestety zazwyczaj zmuszony był wybierać między związkiem a gospodarstwem, co niszczyło jego relacje. Liczy, że wśród listów znajdzie się ten jedyny – od dziewczyny, która zechce zamieszkać z nim na wsi, zaakceptuje to, że już zawsze będzie on rolnikiem. Kobieta może urzec go przede wszystkim dobrocią, inteligencją i spontanicznością, ale nie ukrywa, że wygląd jest dla niego ważny i najlepiej by było, gdyby te cechy przejawiała nieco niższa od niego szczupła brunetka – uśmiechnięta, wesoła i młodsza od niego maksymalnie o 6 lat młodsza. Chciałby też, aby podobnie jak on, dziewczyna miała czystą kartę i była bez zobowiązań. Wierzy jednak w miłość od pierwszego wejrzenia dlatego uważa, że dziecko czy wcześniejszy rozwód partnerki nie zaważyłyby na jego decyzji Zapewnia, że dla rodziny byłby w stanie dużo poświęcić, zagwarantować jej bezpieczeństwo i ciepło. To jest obecnie jego największe marzenie. Dotarły do Ciebie pozytywne fluidy Macieja? Sięgaj po długopis! Zarejestruj się na stronie www.rolnikszukazony.tvp.pl i wyślij list ze zdjęciem na adres: skrytka pocztowa 67, 02-741 Warszawa, UP 121, z dopiskiem „Maciej”. #rsz #rsz7 #rolnikszukazony #rolnikszukazony7 #pisz

A post shared by Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp) on

Paweł ma 38 lat. Ma nietypową hodowlę krów – jest to rasa szkocka. Założył stado, co okazało się niezłym biznesem. Mówi o sobie, że jest introwertykiem. Kocha biegać, a debiut w telewizji ma już za sobą, bo wziął udział w programie Wyspa przetrwania. Doszedł do tego punktu w życiu, w którym gotowy jest na miłość.  Marzy mu się trójka dzieci.

View this post on Instagram

Paweł ma 38 lat i jest hoduje dość nietypowe krowy. Kiedy szukając pomysłu na życie podróżował po świecie, zawędrował do Danii – zobaczył tam na pastwisku stado krów szkockich. Od tamtej pory zaczął zgłębiać wiedzę o tej rasie, wrócił do Polski, założył hodowlę i okazało się, że jest to całkiem dobry pomysł na biznes. Paweł mieszka w województwie dolnośląskim, jego rodzice prowadzą zajazd, jeden z jego braci właśnie szykuje się do ślubu, a drugi jest w podróży dookoła świata. Paweł twierdzi, że jest introwertykiem, ale ma wielu dobrych znajomych i stara się pielęgnować te relacje. Interesuje się sportem, sam trenował lekkoatletykę, codziennie biega, bierze udział w maratonach. Nieobca jest mu też telewizja – swego czasu był uczestnikiem programu „Wyspa Przetrwania” Jego mocną stroną jest niewątpliwie ambicja, konsekwencja w dążeniu do celu i rzadka umiejętność doceniania wszystkiego, co ma. Paweł planuje budowę domu i chciałby założyć już rodzinę (a także mieć trójkę dzieci). Zależy mu też, aby jego przyszła wybranka była od niego młodsza lub w podobnym wieku. Powinna mieć też własne pasje, ale miło by mu było, gdyby interesowała się tym, co on robi i od czasu do czasu zechciała mu w tym pomóc. Ideał to szczupła, pełna pozytywnej energii wysportowana i szczera dziewczyna, gotowa na przeprowadzkę do niego. Paweł uważa, że oczywiście łatwiej byłoby związać się z kobieta z czystą kartą, ale każdy ma u niego szansę – przeszłość partnerki niczego nie przesądza. Widzisz się u boku Pawła? Pora wysłać zgłoszenie… Zarejestruj się na stronie www.rolnikszukazony.tvp.pl i wyślij list ze zdjęciem na adres: skrytka pocztowa 67, 02-741 Warszawa, UP 121, z dopiskiem „Paweł”. #rsz #rsz7 #rolnikszukazony #rolnikszukazony7 #pisz

A post shared by Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp) on

26-letnia Magdalena ma za sobą nieudane małżeństwo, ale już jest gotowa na nowy związek. Oprócz rolnictwa pasjonuje ją kosmetologia i jest stylistyką rzęs i paznokci. Ciągnie ją także do motoryzacji. Marzy jej się brunet w podobnym do niej wieku, z którym mogłaby założyć rodzinę.

View this post on Instagram

Magdalena to 26-letnia Wielkopolanka, która razem z rodzicami i bratem prowadzi gospodarstwo, w którym zajmują się uprawą zbóż, kukurydzy i ziemniaków. Pasją Magdaleny jest również kosmetologia, pracuje dodatkowo jako stylistka rzęs i paznokci. Nie jest typem domatorki – chętnie wychodzi ze znajomymi do kina czy na kręgle. Jest osobą szczerą, pracowitą, która zawsze konsekwentnie dąży do celu. Choć ma za sobą nieudane małżeństwo, to głęboko wierzy, że dzięki programowi w jej życiu pojawi się dobry i wartościowy człowiek (najchętniej brunet w jej wieku, lub trochę starszy), z którym mogłaby stworzyć rodzinę od podstaw. Bierze jednak pod uwagę również związek z mężczyzną mającym już dzieci. Ceni prawdomówność, pracowitość, wierność, empatię i szacunek do kobiet. Wychowała się na gospodarstwie i jest ono dla niej bardzo ważne, dlatego zależy jej, aby partner służył jej pomocą w codziennych obowiązkach i chciał się pewnych rzeczy nauczyć. Zrozumiałaby jednak, gdyby chciał rozwijać się zawodowo w zupełnie innej branży. Najważniejsza dla niej byłaby bowiem miłość, sama obecność i wsparcie drugiej osoby. Magdalena zrobiła na Tobie ogromne wrażenie? Napisz list, niech wie, że o niej myślisz. Zarejestruj się na stronie www.rolnikszukazony.tvp.pl i wyślij list ze zdjęciem na adres: skrytka pocztowa 67, 02-741 Warszawa, UP 121, z dopiskiem „Magdalena”. #rsz #rsz7 #rolnikszukazony #pisz

A post shared by Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp) on

Piotr, to pierwszy z braci, którzy wystąpią w 7. edycji Rolnik szuka żony. Ma 31 lat i szuka towarzyszki życia. Prowadzi duże rodzinne gospodarstwo. Z zawodu jest ślusarzem i przez jakiś czas pracował za granicą. Nie odpowiadało mu jednak takie życie i wrócił do rodzinnego domu. Jego pasją jest bieganie. Szuka pracowitej kobiety z poczuciem humoru i dystansem do samej siebie.

View this post on Instagram

Piotr ma 31 lat, 180 cm wzrostu i wraz z bratem Jakubem (również uczestnikiem naszego programu) prowadzi duże rodzinne gospodarstwo. Z zawodu jest ślusarzem i przez jakiś czas pracował za granicą. To właśnie wtedy zrozumiał, że takie życie mu nie odpowiada, postanowił wrócić i zająć się rolnictwem. Do jego obowiązków w gospodarstwie należy przede wszystkim praca w polu i dbanie o sprawność maszyn. Mimo zupełnie odmiennych charakterów, dobrze dogaduje się z Jakubem, uważa, że wspólna praca cementuje ich relację i tworzą naprawdę zgraną drużynę. Kiedyś największą pasją Piotra było bieganie. Teraz je trochę zaniedbał, ale planuje do tego wrócić. Za sobą ma trzy poważne związki – wszystkie rozpadły się, bo jego wybranki nie wyobrażały sobie życia na wsi. Ma nadzieję, że udział w programie pomoże mu wreszcie to zmienić. U kobiety najważniejszy jest dla niego charakter. Chciałby, aby jego wybranka była pracowita, miała poczucie humoru i dystans do siebie, ważna jest dla niego rozmowa i umiejętność kompromisu. Dawniej miał większe wymagania, bardzo liczyła się wiara, ale obecnie zmienił priorytety, choć nie ukrywa, że ślub kościelny jest dla niego bardzo ważny. Nie wyklucza związku z osobą posiadającą dzieci. W tym wypadku zależałoby mu tylko, by miała uregulowane stosunki z byłym partnerem. Piotr jest romantykiem i na pewno mógłby zaoferować kobiecie czas, uwagę i zapewnić poczucie bezpieczeństwa. Piotr idealnie wpisuje się w Twój gust i poczułaś, że chcesz go poznać? Pisz, ta szansa może się już nie powtórzyć. Zarejestruj się na stronie www.rolnikszukazony.tvp.pl i wyślij list ze zdjęciem na adres: skrytka pocztowa 67, 02-741 Warszawa, UP 121, z dopiskiem „Piotr” #rsz #rsz7 #rolnikszukazony #rolnikszukazony7 #pisz

A post shared by Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp) on

Jakub, to 26-letni, młodszy brat Piotra. Razem prowadzą gospodarstwo, w którym on odpowiada za hodowlę. Mimo różnicy charakterów dobrze się dogadują. Młody rolnik dobrze wie, czego w życiu chce i ma jasne priorytety. Nie zamierza opuszczać roli i jego wybranka powinna o tym wiedzieć, decydując się na związek z im.

View this post on Instagram

Jakub to 26 letni rolnik spod Radomia, który wraz ze swoim starszym bratem Piotrem prowadzi duże gospodarstwo, specjalizujące się w produkcji mleka. Choć wychował się na wsi, to przyznaje, że obaj z bratem nie zdawali sobie sprawy ile czasu i wysiłku wymaga praca na gospodarstwie i jak bardzo wyłączy ich z życia towarzyskiego. W gospodarstwie Jakub jest odpowiedzialny za zwierzęta – zajmuje się nimi, karmi, dba o ich zdrowie i rozwija hodowlę. Jest optymistą, który uparcie dąży do celu, mimo przeciwności losu. Ostatni jego związek zakończył się półtora roku temu, a powodem były rozbieżne priorytety. Podkreśla, że nigdy nie opuści gospodarstwa i zależy mu na trwałym, poważnym związku, uwieńczonym ślubem kościelnym. Jakub ma dużą, kochającą rodzinę, a rodzice darzą go ogromnym zaufaniem. Kobieta, której szuka, powinna być cierpliwa, choć mieć własne zdanie. Mogłaby ująć go miłością do zwierząt i naturalnością, gdyż nie lubi przesadnego makijażu. Choć Jakubowi wygląd nie jest obojętny (podobają mu się dziewczyny drobnej budowy), to przede wszystkim liczy się uśmiech i poczucie humoru. Jego partnerka mogłaby mieć dziecko, nie miałby także nic przeciwko, gdyby chciała pracować w swoim wyuczonym zawodzie i rozwijać się. Jakub sprawił, że poczułaś coś, czego nie czułaś już bardzo dawno? Napisz do niego. Może czeka właśnie na Twój list? Zarejestruj się na stronie www.rolnikszukazony.tvp.pl i wyślij list ze zdjęciem na adres: skrytka pocztowa 67, 02-741 Warszawa, UP 121, z dopiskiem „Jakub”. #rsz #rsz7 #rolnikszukazony #rolnikszukazony7 #pisz

A post shared by Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp) on

W 7. edycji programu można oczekiwać wielu emocji, pierwszy raz w historii występują bracia, są także dwie kobiety. Szykuje się niezła rozrywka dla wielbicieli formatu.


Jakub - Rolnik Szuka Żony 7

Jakub - Rolnik Szuka Żony 7

Piotr - Rolnik Szuka Żony 7

Piotr - Rolnik Szuka Żony 7

Magdalena - Rolnik Szuka Żony 7

Magdalena - Rolnik Szuka Żony 7

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×