Szukaj

Marta Manowska pokazała pierwszego uczestnika „Rolnik szuka żony 6”! W nowej edycji zaskoczy nas czymś jeszcze!

Marta Manowska pokazała zdjęcie z planu programu

Zdjęcia do najnowszej edycji programu Rolnik szuka żony właśnie ruszyły. Sekret zdradziła Marta Manowska, która na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie z jednym z uczestników. 

Rolnik szuka żony to jeden z popularniejszych programów, który cieszy się sporym zainteresowaniem wśród widzów. Nic więc dziwnego, że TVP zdecydowało się nagrać kolejny, szósty już sezon. Właśnie ruszyły prace na planie o czym poinformowała prowadząca – Marta Manowska.

Dziennikarka na swojego Instagrama wrzuciła zdjęcie, na którym pozuje z jednym z uczestników. Chociaż pojawia się tylko we fragmencie, po ubiorze można wywnioskować, że jest to mężczyzna:

Szczęśliwa. Moją pracę kocham najbardziej za to, że poznaję wspaniałych ludzi ❤️ @rolnikszukazonytvp #farmerwantsawife A tak pięknie z kolei widzi mnie moja @dagmakeupart @maderadenaranjo

Gdzie powstało to zdjęcie? Manowska nie chciała odpowiedzieć na pytanie internautów. Pewne jest jednak, że wierni fani programu nie mogą doczekać się najnowszych odcinków, w których po raz pierwszy Marta pojawi się jako brunetka, co z pewnością będzie sporym zaskoczeniem dla sporego grona widzów niekoniecznie śledzących portale społecznościowe, na których prezenterka jest bardzo aktywna:

  • Już nie mogę się doczekać kolejnej edycji
  • Jesteś świetna w tym co robisz, a programy prowadzone przez ciebie przez emocjonalność ogląda się świetnie
  • Ale pięknie Pani wyszła na tym zdjęciu

Na ten moment nie wiadomo kiedy zostaną przedstawieni rolnicy, którzy zgłosili się do programu. Przypomnijmy, że w pierwszej kolejności zostaną zaprezentowane sylwetki dziesięciu osób. Pięcioro z nich, do których trafi najwięcej listów, pojawi się w nowej edycji.

Też nie możecie się doczekać? Przypomnijmy, że nowa edycja swoją premierę będzie miała jesienią 2019 roku, zaś odcinek, w którym zaprezentowani zostaną kandydaci do finałowej 5, zostanie wyemitowany podczas świąt wielkanocnych.

Kulisy nowego związku Marty Manowskiej wyszły na jaw! Wiemy kim jest jej ukochany!

Wiosenne zmiany w życiu Marty Manowskiej! Prezenterka jest zakochana po uszy i pierwszy raz o tej miłości opowiedziała!

Gwiazdy oddały swoje cenne kreacje w szczytnym celu: Majka Jeżowska, Marta Manowska, Anna Popek, Paula Tumala


Marta Manowska na planie Rolnik szuka żony

Marta Manowska na planie Rolnik szuka żony

Marta Manowska - zdjęcie z łóżka

Marta Manowska - zdjęcie z łóżka

Marta Manowska - Fundacji Ronalda McDonalda,

Marta Manowska - Fundacji Ronalda McDonalda,

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×