Obsada „Rolnik szuka żony 6” prawie jak w „Top Model”! Właśnie poznaliśmy kandydatki do programu! Same chodzące ideały!

Marta Manowska - uczestniczki Rolnik szuka żony 6

Marta Manowska - uczestniczki Rolnik szuka żony 6

Ruszyły zdjęcia do nowej edycji programu Rolnik szuka żony, a uczestnicy wybrali już potencjalne kandydatki do ich serc. Jak wyglądają? Oto piękności, o których jesienią zrobi się głośno!

Rolnik szuka żony do TVP powróci już jesienią. Wówczas widzowie poznają pięciu uczestników, którzy otrzymali najwięcej listów od zainteresowanych nimi kobietami. Spośród nich mężczyźni wybiorą te, które najbardziej przekonały ich do siebie i to one będą miały szansę stanąć twarzą w twarz z szukającymi miłości rolnikami.

Chociaż telewizyjne show zostanie wyemitowane dopiero za trzy miesiące, już są nagrywane nowe odcinki programu. Jak wynika ze zdjęć, które krążą w sieci, uczestnicy spotkają się z pięknymi kobietami, które są niemal tak samo ładne jak prowadząca Marta Manowska. To właśnie pod jej okiem poszukujący miłości farmerzy będą próbowali rozkochać w sobie kobiety.

Które z pań ostatecznie namieszają w programie i w sercach uczestników? Patrząc na fotografie kandydatek, rolnicy nie będą mieli łatwego wyboru. Każda z dziewczyn jest wyjątkowa i niepowtarzalna.

O dalszy udział w szóstej edycji Rolnik szuka żony walczą: Robert, Jakub, Paweł, Sławomir, Waldemar, Adrian, Sebastian, Seweryn i Marek. To właśnie oni Lany Poniedziałek zadebiutowali na ekranie telewizorów, gdzie próbowali przekonać potencjalne kandydatki do siebie. Do dalszego etapu programu zakwalifikuje się pięciu kandydatów, którzy utrzymali najwięcej listów do potencjalnych partnerek.

Zobacz: Ania Bardowska pokazała duży ciążowy brzuszek! Lada dzień urodzi swoje drugie dziecko!

Zobacz: To już oficjalne! Uczestnik programu „Rolnik szuka żony” zostanie ojcem!

Zobacz: „Rolnik szuka żony” ledwo wystartował, a już budzi kontrowersje. Chodzi o uczestników


Rolnik szuka żony 6 - uczestniczki

Rolnik szuka żony 6 - uczestniczki

Rolnik szuka żony 6 - uczestniczki, jak wyglądają?

Rolnik szuka żony 6 - uczestniczki, jak wyglądają?

Rolnik szuka żony 6 wraca już jesienią

Rolnik szuka żony 6 wraca już jesienią

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×