Szukaj

Ustawa zabroniła emisji “Rolnik szuka żony”! Reality-show znika z anteny!

Rolnik szuka żony znika z wizji

Dlaczego nie ma nowego odcinka “Rolnik szuka żony”?

Rolnik szuka żony to produkcja, która przed ekrany telewizorów przyciąga tysiące widzów. Okazuje się, że na najnowszy odcinek fani programu będą musieli poczekać aż dwa tygodnie. Dlaczego?

Nie da się ukryć, że reality-show od czterech lat bije rekordy popularności, a widzowie z utęsknieniem czekają na niedzielny wieczór, by poznać kolejne losy poszukujących drugich połówek rolników. Nic więc dziwnego, że wiadomość o przesunięciu daty emisji następnego odcinka bardzo ich zasmuciła.

W najbliższą niedzielę (14 października) TVP pokaże mecz Polska-Włochy na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Właśnie to wydarzenie jest priorytetem dla władz stacji, ponieważ do jego emisji są zobowiązani ustawą.

Producenci Rolnika ten fakt tłumaczą na swoim fanpage’u. To właśnie tam ukazał się post, w którym informują, że na najnowszy odcinek trzeba poczekać dwa tygodnie.

I to już wszystko w tym odcinku!Mamy nadzieję, że się podobało.I do zobaczenia za dwa tygodnie!

Opublikowany przez Rolnik szuka żony TVP Niedziela, 7 października 2018

Jeden ze zbulwersowanych widzów zareagował na tę wiadomość mocnym komentarzem:

ZA TYDZIEŃ ODCINKA NIE BĘDZIE . GRAMY Z KOREĄ PÓŁNOCNĄ W ZBIJAKA.

Produkcja niemal natychmiast odpowiedziała na uwagę oburzonego internauty:

Z Włochami w piłkę nożną. Ustawa nakazuje transmisję spotkań reprezentacji Polski na otwartej antenie.

Niektórzy z widzów zasugerowali, że władze TVP mają dość innych kanałów, na których można transmitować sportowe wydarzenia. Sugestie te pozostały jednak bez odpowiedzi. Dodajmy, że Rolnik szuka żony w minioną niedzielę obejrzało 3 miliony 906 tysięcy osób.

Wolelibyście zobaczyć najnowszy odcinek programu zamiast meczu Polska-Włochy? A może przełożenie premiery to dobre rozwiązanie, które zadowoli zarówno fanów, którzy jednocześnie interesują się sportem, jak i tym programem?

„Rolnik” dopiero się zaczął, a największa gwiazda show trafiła już na pierwszą okładkę! Zapozowała jak rasowa celebrytka

Ciężarna Małgosia z „Rolnika” pokazała drugą suknię ślubną. Wyglądała pięknie, ale wszyscy i tak mówią o fikuśnym garniturze jej męża

Małgosia i Paweł z „Rolnik Szuka Żony” już po ślubie! Wiemy jak wyglądała suknia ślubna panny młodej!


Jesteś fanem programu Rolnik szuka żony?

×