Szybko! Para z „Rolnik szuka żony 4” już szykuje się do ślubu! Wiemy kiedy

Rolnik szuka żony 4

Rolnik szuka żony 4

Ślub Piotra i Kasi z Rolnik szuka żony 4

W tym roku Rolnik szuka żony wzbudzał jeszcze więcej emocji niż do tej pory. Wszystko przez skandale i afery, narastające wokół czwartego sezonu hitowego reality show. Teraz to już koniec i fanom pozostaje czekać do następnej odsłony produkcji, ale dla uczestników programu życie toczy się dalej.

Piotr i Kasia wywołali prawdziwą burzę w mediach. Oskarżano ich o to, że znali się wcześniej, a cała ich relacja w programie to zwykła ustawka. Para nie była tym zachwycona, ale negowanie opinii widzów nic nie dawało – zwłaszcza, gdy okazało się, że będą mieli dziecko.

Teraz nie muszą już przejmować się opinią widzów i mogą spokojnie skupić się na życiu. Na przykład na planowaniu hucznego wesela!

To prawda wiosną albo latem planujemy ślub. Myślimy też o tym, żeby połączyć go z chrzcinami. Uprzedzę pytania czytelników: dziecko jest owocem naszej miłości. Jesteśmy dorośli i świadomi, więc nic nie wydarzyło się przez przypadek. Wierzyłem, że któregoś dnia spotkam tę właściwą kobietę i tak się właśnie stało. Warto było czekać. Jesteśmy teraz tacy szczęśliwi! Program dużo zmienił w naszym życiu. Z niecierpliwością czekamy aż pojawi się w domu dziecko. Wtedy wszystko nabierze nowego wymiaru – wyjawił w rozmowie z Rewią

Myślicie, że rolniczemu duetowi uda się stworzyć razem prawdziwy dom?

Rolnik szuka żony: Kasia atakuje Małgosię i Pawła! “Jesteście tłem”

Uczestnik “Rolnik szuka żony 4” zdemaskowany! Jego tożsamość właśnie wyszła na jaw

Najpopularniejsza para z “Rolnik szuka żony” zaręczyła się?! Mamy na to prawdziwy dowód!


Piotr Piterek z Rolnik szuka żony 4

Piotr Piterek z Rolnik szuka żony 4

Piotr z Rolnik szuka żony 4

Piotr z Rolnik szuka żony 4

Piotr Piterek z Rolnik szuka żony 4

Piotr Piterek z Rolnik szuka żony 4

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×