Przystojniak z „Rolnik szuka żony” wziął ślub z młodszą o 32 lata pięknością! Zdjęcie państwa młodych jest wręcz urocze!

Mikołaj, Rolnik szuka żony, ślub

Mikołaj, Rolnik szuka żony, ślub

Ślub Mikołaja z „Rolnik szuka żony”

Fani hitowego programu Rolnik szuka żony mają prawdziwy powód do radości. Ulubieniec 4. edycji show – przystojny Mikołaj, długo szukał swojej wybranki. Przypomnijmy, że podczas programu rolnik lekko wybrzydzał i finalnie nie znalazł miłości swojego życia na antenie telewizyjnej. Jednak mężczyzna był cierpliwy oraz, jak się okazało, bardzo skuteczny w swoich poszukiwaniach kandydatki na żonę.

Mikołaj jest rolnikiem bardzo wymagającym jeśli chodzi o kobiety. Na szczęście na jego drodze pojawiła się wreszcie wymarzona kandydatka, która spełnia wszystkie oczekiwania. Mikołaj się zakochał jak nastolatek i poprosił swoją wybrankę o rękę. Okazało się, że królewną jest młodsza o 32 lata atrakcyjna Marta. Para stanęła na ślubnym kobiercu. Tę radosną nowinę podano na oficjalnym fanpage’u programu TVP:

W – nie tak znowu już krótkiej – historii naszego programu, co jakiś czas mamy przyjemność poinformować Was o tym, że dwie osoby zdecydowały się spędzić ze sobą resztę wieczności. Tak jest dzisiaj. Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że dziś sakramentalne tak powiedzieli sobie Mikołaj i jego wybranka Marta – czytamy na profilu „Rolnik szuka żony”.

Młodej parze składamy szczere gratulacje, życząc im dużo miłości.

Małgosia z „Rolnik szuka żony” pokazała ciążowy brzuszek! Wygląda jak zaokrąglona Małgorzata Rozenek

Seksowna Jessica z „Rolnik szuka żony” jest podstawiona przez TVP?! Internauci wytropili istotne nieścisłości!

Ruszyły zdjęcia do „Rolnik szuka żony 5”! Odchudzona Marta Manowska już na starcie zachwyciła swoją kreacją


Mikołaj z Rolnik szuka żony wziął ślub

Mikołaj z Rolnik szuka żony wziął ślub

Mikołaj w programie Rolnik szuka żony

Mikołaj w programie Rolnik szuka żony

Rolnik szuka żony 4: Mikołaj zapowiedział zaręczyny

Rolnik szuka żony 4: Mikołaj zapowiedział zaręczyny

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×