Szukaj

Przystojniak z “Rolnik szuka żony” wziął ślub z młodszą o 32 lata pięknością! Zdjęcie państwa młodych jest wręcz urocze!

Mikołaj, Rolnik szuka żony, ślub

Ślub Mikołaja z “Rolnik szuka żony”

Fani hitowego programu Rolnik szuka żony mają prawdziwy powód do radości. Ulubieniec 4. edycji show – przystojny Mikołaj, długo szukał swojej wybranki. Przypomnijmy, że podczas programu rolnik lekko wybrzydzał i finalnie nie znalazł miłości swojego życia na antenie telewizyjnej. Jednak mężczyzna był cierpliwy oraz, jak się okazało, bardzo skuteczny w swoich poszukiwaniach kandydatki na żonę.

Mikołaj jest rolnikiem bardzo wymagającym jeśli chodzi o kobiety. Na szczęście na jego drodze pojawiła się wreszcie wymarzona kandydatka, która spełnia wszystkie oczekiwania. Mikołaj się zakochał jak nastolatek i poprosił swoją wybrankę o rękę. Okazało się, że królewną jest młodsza o 32 lata atrakcyjna Marta. Para stanęła na ślubnym kobiercu. Tę radosną nowinę podano na oficjalnym fanpage’u programu TVP:

W – nie tak znowu już krótkiej – historii naszego programu, co jakiś czas mamy przyjemność poinformować Was o tym, że dwie osoby zdecydowały się spędzić ze sobą resztę wieczności. Tak jest dzisiaj. Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że dziś sakramentalne tak powiedzieli sobie Mikołaj i jego wybranka Marta – czytamy na profilu “Rolnik szuka żony”.

Młodej parze składamy szczere gratulacje, życząc im dużo miłości.

Małgosia z „Rolnik szuka żony” pokazała ciążowy brzuszek! Wygląda jak zaokrąglona Małgorzata Rozenek

Seksowna Jessica z „Rolnik szuka żony” jest podstawiona przez TVP?! Internauci wytropili istotne nieścisłości!

Ruszyły zdjęcia do „Rolnik szuka żony 5”! Odchudzona Marta Manowska już na starcie zachwyciła swoją kreacją


Jesteś fanem programu Rolnik szuka żony?

×