Szukaj

Przefarbowała się na blond, mocno ścięła włosy i voilà… Skromna Ania z „Rolnika” to teraz prawdziwa petarda

Ania Stelmaszczyk z Rolnik szuka żony zmieniła fryzurę

Ania Stelmaszczyk z Rolnik szuka żony zmieniła fryzurę

Ania Stelmaszczyk po programie Rolnik szuka żony zyskała spore grono fanów. Ostatnio przeszła dużą metamorfozę, za którą zebrała głównie pochwały. Internauci twierdzą, że w krótkich włosach w kolorze blond wygląda na 10 lat młodszą.

Rolnik szuka żony wystartował 24 maja 2014 roku. Przez sześć lat program wyrósł na jedną z najpopularniejszych produkcji w historii polskiej telewizji. Miłosne perypetie mieszkańców wsi co sezon podgląda ponad 3 miliony widzów. Takiej publiczności nie gromadzą czołowe seriale i programy śniadaniowe, które są naszpikowane największymi gwiazdami.

Uczestniczy reality-show wyrośli na bohaterów prasy plotkarskiej. Najgłośniej jest oczywiście o obsadzie z trwającego sezonu, ale w mediach co jakiś czas na tapet powracają wątki z życia poprzednich gwiazd programu. Ostatnio głośno było o namiętnej Jessice, która po opuszczeniu gospodarstwa rozkręciła własny biznes i przeszła ogromną metamorfozę.

Metamorfoza Ani Stelmaszczyk z Rolnik szuka żony. Nowa fryzura odjęła jej lat

Na sporą zmianę wizerunku zdecydowała się również Ania Stelmaszczyk z szóstego sezonu hitu TVP. Kobieta o względy Jakuba walczyła na długo po zakończeniu emisji widowiska. Kiedy do mediów przedostała się informacja, że uczucie pary wygasło, fani byli załamani. O powodach rozstania opowiedziała podczas wirtualnego czatu na Instagramie.

Nasze uczucie było prawdziwe i to są rzeczy, których nie da się udawać w życiu. Poza tym uważam, że zawsze trzeba liczyć się z drugą osobą – powiedziała, dodając: – Nie wyszło. Nagrania były megafajne, podczas tych nagrań było cudownie, ale kończą się nagrania i wychodzą różne inne cechy charakteru i albo te cechy zaakceptujemy, i będziemy z nimi żyć, albo odpuszczamy i dajemy sobie szansę na związek z kimś innym.

Na szczęście Ania długo nie lizała ran po zakończonym związku. Obecnie była ukochana Jakuba wygląda jak milion dolarów. Gwiazda Rolnika zafundowała sobie niezłą rewolucję na głowie pod okiem eksperta. Ścięła i mocno rozjaśniła włosy. Rudy kolor pozostał już tylko wspomnieniem. Teraz Ania jest bardzo jasną blondynką.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Anna Stelmaszczyk (@ania__stelmaszczyk) Paź 24, 2020 o 9:21 PDT

W nowej fryzurze ulubienica widzów prezentuje się doskonale. Na jej profilu na Instagramie roi się od pochwał. Fani prześcigają się w komplementach. Ochom i achom nie ma końca. Wielu podkreśla, że Ania po metamorfozie wygląda o wiele młodziej i gdyby teraz wkroczyła do obsady Rolnik szuka żony, to miłość znalazłaby od razu.

  • Aniu, mega zmiana, na plus. 10 lat mniej.
  • Pięknie Ci w tym kolorze włosów.
  • Anka, ale ekstra wyglądasz w tej fryzurce i kolorze.

Zdjęcia Ani przed i po wizycie u fryzjera znajdziecie w naszej galerii.


Ania Stelmaszczyk w nowej fryzurze

Ania Stelmaszczyk w nowej fryzurze

Ania Stelmaszczyk w nowej fryzurze

Ania Stelmaszczyk w nowej fryzurze

Ania Stelmaszczyk z Rolnik szuka żony

Ania Stelmaszczyk z Rolnik szuka żony

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×