Szukaj

Roksana Węgiel w skąpym bikini chwali się rodzinnymi wakacjami: „Plażing, smażing”. Fani zachwyceni

Roksana Węgiel na wakacjach

Roksana Węgiel na wakacjach

Roksana Węgiel zaimponowała swoim fanom idealną figurą, którą wyeksponowała podczas rodzinnych wakacji w Chorwacji. Jak nastoletnia gwiazda wygląda w bikini?

Roksana Węgiel to chyba najbardziej zapracowana nastolatka w naszym kraju. Szkoła, nagrania, wywiady, koncerty… Pandemia koronawirusa spowodowała jednak, że musiała zwolnić tempo. Po zakończeniu roku szkolnego może oddać się wakacyjnemu relaksowi.

Jeszcze będąc w Polsce, nastolatka wykorzystała piękną pogodę i wskoczyła w strój kąpielowy, a w nim do wody. Relaksowała się na dmuchanej zabawce, a wyglądałą tak, że sama J.Lo mogłaby się zawstydzić.

Nastolatka cały czas pozostaje w kontakcie ze swoimi fanami, aktywnie prowadząc social media. Co prawda nie ma koncertów, ale młoda gwiazda kwarantannę spędziła bardzo pracowicie. Nie tylko brała udział w wyzwaniach, jak #hot16chellenge2, ale także kontynuowała naukę, a także informowała, co u niej nowego. Przyszedł czas na odpoczynek i z całą rodziną wybrała się do Chorwacji.

Roksana Węgiel: zdjęcia w bikini

Roxie wykorzystuje czas wolny od szkoły i fakt, że z powodu epidemii koronawirusa, gra mniej koncertów niż zazwyczaj, więc wyjechała do Chorwacji, gdzie odpoczywa m.in. z rodzicami i młodszymi braćmi – 9-letnim Maksem i kilkumiesięcznym Tymkiem. Starszy z jej braci 5 sierpnia obchodził urodziny, które młoda gwiazda uczciła w sieci.

Obecnie możemy obserwować posty wprost ze słonecznych wakacji Roksany. Nastolatka zachwyca na zdjęciach odważnym bikini, prezentując szczupłą sylwetkę. Możemy podziwiać też jej aktywności – Wegiel zwiedza, porusza się skuterem, ale także po prostu odpoczywa, opalając się na plaży.

Fani nastolatki jak zawsze nie zawiedli i obsypali swoją idolkę komplementami, jednocześnie wyrażając nadzieję, że już niedługo zobaczą się na koncertach.

Zobacz także: Roxie Węgiel poczuła ślubny vibe. W zjawiskowej sukni wygląda jak anioł. Fanów wbiło w fotel


Roksana Węgiel - rodzinne wakacje

Roksana Węgiel - rodzinne wakacje

Roksana Węgiel - rodzinne wakacje

Roksana Węgiel - rodzinne wakacje

Roksana Węgiel - rodzinne wakacje

Roksana Węgiel - rodzinne wakacje

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×