Szukaj

Roksana Węgiel w bikini szaleje w śniegu! Nawet Rozenek z Meksyku nie dodała tak odważnych zdjęć

Roksana Węgiel

Roksana Węgiel

Roksana Węgiel podążyła za najnowszą modą wśród gwiazd i zaskoczyła swoich fanów zdjęciami w bikini. Tyle że nie są one z rajskiej wyspy, a… z zaśnieżonego podwórka. Odważnie!

Roksana Węgiel w styczniu skończyła 16 lat. Aż trudno uwierzyć, że jest tak młoda, a już tyle osiągnęła w swoim życiu. W 2018 roku reprezentowała Polskę w konkursie Eurowizji Junior. Okazała się bezkonkurencyjna i zwyciężyła. Wtedy jej życie zmieniło się całkowicie, a ona zaczęła korzystać z możliwości, jakie się przed nią otworzyły. Jest obecnie zaliczana do najpopularniejszych wokalistek młodego pokolenia. Zaczęła grywać koncerty w mniejszych i większych miejscowościach, uświetniała różne festiwale, a także pojawiać się w kampaniach reklamowych.

Roxie jest także bardzo aktywna w social mediach i to tam pozostaje w kontakcie z fanami. Nie przeszkodziła w tym nawet pandemia, która wbrew pozorom, w pewnym sensie okazała się Węgiel na rękę, jakkolwiek by to kontrowersyjnie nie zabrzmiało.

Na początku kwarantanny nadrobiłam szkołę, bo wcześniej miałam naprawdę mało czasu, żeby to wszystko ze sobą pogodzić. Dla mnie ten koronawirus to jest zbawienie. Nadrobiłam zaległości w nauce i wszystko pozdawałam. Zaczęłam też nawet bardziej niż przed kwarantanną pracować nad swoim wokalem, dużo ćwiczę, z nowych rzeczy chodzę na siłownię, tworzę nowe piosenki, sama zaczęłam pisać teksty – dla mnie to na plus – powiedziała w SE.

We wtorek wieczorem na Instagramie młodej gwiazdy pojawiły się nowe zdjęcia. Roksana pozuje w bikini, a na jej widok robi się… zimno.

Roksana Węgiel w bikini na śniegu

Roksana pokazała się w czarnym bikini, czapce na głowie i przeciwsłonecznych okularach. Niby widok całkiem normalny, tylko że nakrycie głowy jest zimowe, a ona tapla się nie w lazurowej wodzie, ale w śniegu. Tym samym dołączyła do modnych gwiazd, które chwalą się zdjęciami z morsowania i biegania po mrozie bez ubrania. Na sam widok aż zapiera dech. Brrr…

Kurde, ale czad! #morsowaniewśniegu – napisała.

To pierwsze tak odważne zdjęcia nastoletniej gwiazdy. Zaryzykujemy nawet, że odwagą przebiła samą Małgorzatę Rozenek, która lubuje się w pozowaniu przed obiektywem w samym bikini.

Czym jest morsowanie?

Morsowanie to nic innego, jak kąpiele w lodowatej wodzie, najczęściej w otwartych zbiornikach wodnych. Główną jego zaletą jest hartowanie organizmu, spowolnienie procesów starzenia, oraz poprawa samopoczucia. Podczas tej czynności dochodzi do zwężenia naczyń krwionośnych. Uruchamiają się procesy obronne, przez co przyśpiesza nasz metabolizm. Morsowanie odbywa się w okresie jesienno–zimowym i w zasadzie nie ma ograniczeń wiekowych, można je zacząć w wieku 4 – 5 lat.

Ostatnio Instagram zalała wręcz fala kąpiących się w lodowatej wodzie gwiazd. Nie brakuje też zdjęć w śniegu, w stroju normalnie do tego nieprzystosowanym.

Czy i wy poddaliście się tej modzie?


Roksana Węgiel w bikini na śniegu

Roksana Węgiel w bikini na śniegu

Roksana Węgiel w bikini na śniegu

Roksana Węgiel w bikini na śniegu

Roksana Węgiel skończyła 16 lat

Roksana Węgiel skończyła 16 lat

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×