Roksana Węgiel zachorowała. Pokazała zdjęcie, które sporo mówi o jej stanie zdrowia

Roksana Węgiel

Roksana Węgiel zachorowała, o czym poinformowała w nowym poście na Instastory. W jakim jest stanie? To zdjęcie mówi sporo.

Roksana Węgiel od trzech lat utrzymuje się na fali popularności. Zgromadziła wokół siebie sporo fanów, z którymi regularnie się spotyka podczas koncertów. Sympatycy piosenkarki mają nadzieję, że pewnego dnia gwiazda, która wygrała konkurs Eurowizji Junior spróbuje swoich sił w edycji dla dorosłych.

Nastolatka nie ukrywa, że na razie nie jest gotowa, by podjąć ten krok. Nie wyklucza jednak, że tak stanie się w przyszłości. Musiałaby jedynie dostać bardzo dobrą piosenkę:

Nie czuję się gotowa na dorosłą Eurowizję, nie będę ukrywać. Nie czuję tego teraz, w tym momencie, więc na razie ten pomysł odpada. Chociaż, kto wie? Może w przyszłości? Naprawdę, jeśli zdecydowałabym się na udział, to musiałabym wystąpić z bardzo dobrym numerem.

Roksana Węgiel zachorowała. Jak się czuje? Pokazała wymowne zdjęcie

Węgiel nie tylko co jakiś czas koncertuje i udziela wywiadów, ale także zapisała na swoim koncie udział w programie rozrywkowym. Była jedną z uczestniczek Dance Dance Dance, gdzie wystąpiła w duecie z Oliwią Górniak. Nastolatki tak świetnie opanowały poszczególne choreografie, że doszły do finału. Decyzją widzów go wygrały.

Czy jest szansa na to, że Roksana Węgiel pojawi się w kolejnym telewizyjnym show? Część jej fanów marzy o tym, by pojawiła się jako uczestniczka kolejnej edycji Tańca z gwiazdami. Nastolatka nie ukrywa, że chętnie zmierzyłaby się z tego typu wyzwaniem (pisaliśmy o tym tutaj).

Chociaż udział Roxie w tanecznym show na razie stoi pod znakiem zapytania, pewne jest za to, że artystka bardzo dba o swoich sympatyków. To dla nich prowadzi konto na Instagramie, gdzie regularnie publikuje nowe treści. Chwali się zawodowymi projektami, poleca sprawdzone przez siebie produkty, a także odsłania wybrane momenty z życia prywatnego.

Niedawno Roksana Węgiel zdradziła, że zachorowała. Dopadła ją grypa, o czym poinformowała na Instastory. Dodała zdjęcie, na którym jest ubrana w ciepły szlafrok. Tak walczy z chwilowym osłabieniem organizmu. Trzymamy kciuki, by nastolatce udało się szybko wrócić do formy!


Roksana Węgiel jest chora

scena z: Alicja Tracz, Edyta Górniak, Roksana Węgiel, SK: Finał "Szansy na Sukces" - ogloszenie polskiego reprezentanta na Eurowizję Junior, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Roksana Węgiel - Szansa na Sukces. Eurowizja Junior 2021

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×