Roksana Węgiel przyłapana z Cristiano Ronaldo! Razem imprezowali za kulisami MTV EMA 2019!

Roksana Węgiel i Cristiano Ronaldo na MTV EMA 2019

Roksana Węgiel i Cristiano Ronaldo na MTV EMA 2019

Roksana Węgiel na MTV EMA 2019 bawiła się razem z największymi zagranicznymi gwiazdami. Polska piosenkarka miała okazję poznać Cristiano Ronaldo, co na zdjęciach uwiecznili uczestnicy wydarzenia.

Roksana Węgiel idzie jak burza! Najsłynniejsza nastolatka w Polsce do swojej imponującej listy sukcesów może dopisać kolejny, i to o zasięgu międzynarodowym. Młoda piosenkarka właśnie zdobyła statuetkę MTV EMA 2019 w kategorii Best Polish Act. Swoje prestiżowe wyróżnienie odebrała podczas uroczystej gali, która wczoraj wieczorem odbyła się w hiszpańskiej Sewilli.

Roksana na czerwony dywan weszła pewnym krokiem, a następnie zapozowała do serii zdjęć, które w mig obiegły cały świat. Zwyciężczyni Eurowizji Junior 2018 zaprezentowała się w błyszczącej stylizacji, która na pierwszy rzut oka może kojarzyć się ze style, jaki na początku swojej kariery lansowała Taylor Swift.

Zobacz: Roksana Węgiel wśród światowych gwiazd na MTV EMA 2019! Błyszczała jak milion dolarów!

View this post on Instagram

#RoksanaWegiel na #MTVEMA2019 w #Seville podczas pozowania do zdjęć przed uroczystą galą. #Roxie z tytułem #BestPolishAct reprezentuje Polskę i walczy o tytuł Najlepszego Artyty #EMAs na świecie. Życzymy powodzenia ???????? Jak dla nas już wygrała ???? / video: @tomaszu

A post shared by JastrzabPost.pl ???? (@jastrzabpost.pl) on

Roksana Węgiel i Cristiano Ronaldo razem na MTV EMA 2019

Po części oficjalnej Roxie udała się na imprezę, na której miała okazję poznać się z największymi światowymi gwiazdami. Polka w strefie VIP imprezowała między innymi z Cristiano Ronaldo, który na MTV EMA 2019 przyszedł w towarzystwie swojej seksownej partnerki, Georginy Rodriguez.

Zobacz: MTV EMA 2019: Cristiano Ronaldo z partnerką na gali. Geogrina swoją kreacją przyćmiła wszystkie gwiazdy! Sam seks!

Nasza gwiazda w towarzystwie portugalskiego piłkarza czuła się bardzo swobodnie.

Zamienili kilka słów, a potem zapozowali do wspólnego zdjęcia – mówi nasze źródło.

Wszystko uwiecznili na zdjęciach obecni na miejscu fani i współpracownicy. Na jednym ze zdjęć możemy zobaczyć jak Cristiano obejmuje Roksanę podczas pozowania do wspólnego selfie.

Z pewnością dla 14-letniej gwiazdy spotkanie legendy sportu było nie lada wydarzeniem.

Zobacz: Roksana Węgiel pokazała się z kolczykami w nosie! Chyba wchodzi w okres buntu


Roksana Węgiel i Cristiano Ronaldo na MTV EMA 2019

Roksana Węgiel i Cristiano Ronaldo na MTV EMA 2019

Roksana Węgiel - MTV EMA 2019

Roksana Węgiel - MTV EMA 2019

Roksana Węgiel na MTV EMA 2019

Roksana Węgiel na MTV EMA 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×