Ile wzrostu ma Roksana Węgiel? Na scenie wygląda na znacznie wyższą

Roksana Węgiel wzrost

Roksana Węgiel wzrost

Roksana Węgiel zdradziła, ile ma wzrostu! Gwiazda odpowiedziała na jedno z najczęściej zadawanych jej pytań. Czy jest wysoka? Odpowiedź nasuwa się sama.

Roksana Węgiel jeszcze dwa lata temu była anonimową nastolatką, które robiła karierę jedynie w swoim rodzinnym mieście. Dopiero po wygranej w The Voice Kids, a następnie po spektakularnym triumfie na Eurowizji Junior, młoda piosenkarka wyrosła na najgorętszą gwiazdę show-biznesu. Roxie jest dla wielu swoich rówieśniczek wzorem do naśladowania. Nic dziwnego, że jej wygląd jest szeroko komentowany w mediach. Wielu internautów zwraca uwagę na jej odważne stroje, które często nie należą do najtańszych.

Roksana nie ukrywa, że ma słabość do ubrań, które eksponują jej smukłą sylwetkę, w szczególności długie nogi. Choć młoda gwiazda wygląda na wysoką, w rzeczywistości jest nieco niższa niż mogłoby się wydawać. Fani, którzy podglądają życie Węgiel na Instagramie, ostatnio mieli okazję zadać jej kilka pytań w ramach popularnej na portalu społecznościowym zabawy Q&A. W jednym z nich zapytano o wzrost.

Ile wzrostu ma Roksana Węgiel? Prawda z pewnością zaskoczyła wielu sympatyków wokalistki. Okazuje się, że Roxie ma zaledwie 160 cm wzrostu, czyli tyle samo co Julia Wieniawa. Warto jednak pamiętać, że filigranowa dziewczynka ma dopiero 14 lat i przynajmniej przez kolejne pięć jej uroda i wzrost będą się zmieniać. Do czasu osiągnięcia pełnoletności Roksana może wyrosnąć na wysoką i przepiękną kobietę, taką jak jej mama.

Zobacz: Roksana Węgiel szokuje szczerą do bólu wypowiedzią na temat swojej dorosłości! “Hejt po mnie spływa” [WIDEO]

Zobacz: Julia Wieniawa chłodno oceniła styl Roksany Węgiel. Opowiedziała o modowych wpadkach młodej gwiazdy

Zobacz: Roksana Węgiel w opiętych kolorowych śpiochach ze stretchu błyszczy wśród polskich blogerek! Nastolatka znowu zaskoczyła kreacją!


Ile wzrostu ma Roksana Węgiel?

Ile wzrostu ma Roksana Węgiel?

Roksana Węgiel z rodzicami

Roksana Węgiel z rodzicami

Roksana Węgiel z mamą

Roksana Węgiel z mamą

Komentarze

  • dioni chura modzelewski pisze:

    droka roksana wiegęl domnie safon npisz jotro pszehaj do domu grohowska
    botam moj numer 33/ 67 potaj twoj numer domu

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×