Wielka wtopa Roksany Węgiel na scenie! Publiczność nie wiedziała co się dzieje!

Roksana Węgiel wpadka na koncercie

Roksana Węgiel wpadka na koncercie

Roksana Węgiel przyznała się ostatnio do wtopy jaka miała miejsce na jednym z jej koncertów. W wywiadzie z portalem Party opowiedziała o problemach z mikrofonem, o których przez pewien czasu nie miała bladego pojęcia. Jak sobie z nimi poradziła? 

Roksana Węgiel to obecnie najpopularniejsza gwiazda młodego pokolenia. Sławę zyskała dzięki udziałowi w programie The Voice Kids, który zresztą wygrała. Widzowie pokochali ją tak bardzo, że z wielką chęcią zaczęli przychodzić na koncerty. Dzięki temu organizowanych jest ich coraz więcej, a grafik nastolatki zapełniony jest po brzegi.

Sukces o jakim można mówi już teraz, osiągnęła zapewne także dzięki triumfowi w zeszłorocznej Eurowizji Junior. Roxie jako pierwsza Polka wygrała ten konkurs i zapewniła organizowanie kolejnej edycji w naszym kraju.

Przede wszystkim jednak, za jej sukcesem stoi znakomity wokal. Gwiazda zawsze śpiewa na żywo, a jej głos jest lekiem na całe zło. Nie ma więc mowy w jej przypadku o jakimkolwiek playbacku. Jaką więc wpadkę zaliczyła na scenie? To dosyć niespotykane!

Okazuje się, że Roksana podczas jednego z koncertów wyjmując ze statywu mikrofon wyłączyła go. Mając słuchawki w uszach nie słyszała więc, że coś jest nie tak. W pewnym momencie jednak zorientowała się, że fani nie słyszą jej głosu i natychmiast włączyła sprzęt.

Oby właśnie takie wtopy na scenie zdarzyły się gwiazdom. Plus wielkie brawa dla Roxie, że nie bała się opowiedzieć o wpadce! 😉

Odmieniona Oliwia Bieniuk w stroju Roksany Węgiel na Open’erze! Nieźle zaszalała z fryzurą!

Ile wzrostu ma Roksana Węgiel? Na scenie wygląda na znacznie wyższą

Roksana Węgiel pokazała przystojnego ojca! Już wiemy, po kim jest taka śliczna!


Roksana Węgiel z rodzicami

Roksana Węgiel z rodzicami

Roksana Węgiel w czerwonej stylizacji PLNY LALA w Dzień Dobry TVN

Roksana Węgiel w czerwonej stylizacji PLNY LALA w Dzień Dobry TVN

Roksana Węgiel – Opole 2019

Roksana Węgiel – Opole 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×