Roksana Węgiel gwiazdą hitu TVN-u! Produkcja opublikowała zdjęcie z planu nowej edycji show

Roksana Węgiel w TVN

Roksana Węgiel w TVN

Roksana Węgiel po dłuższej przerwie od muzyki powoli wraca na salony. Młoda wokalistka pojawi się w kolejnej edycji programu MasterChef Junior. Jaką kreację wybrała?

Roksana Węgiel do show-biznesu trafiła jako mała dziewczynka. Drogę do wielkiej kariery otworzył jej talent wokalny. Gdy pojawiła się na castingu do The Voice Kids, z miejsca oczarowała wszystkich jurorów swoim głosem. Po wykonaniu przez nią wielkiego przeboju Beyonce Halo odwróciły się wszystkie czerwone fotele. W finale nie miała sobie równych.

Swój wielki talent potwierdziła podczas występu na Eurowizji Junior 2018. Tam wykonała wielki przebój Anyone I Want To Be, który przyniósł jej historyczne zwycięstwo dla Polski. Po powrocie z Mińska jej kariera nabrała jeszcze większego rozpędu. Artystka zaczęła regularnie pojawiać się na największych imprezach muzycznych w kraju. Nie mogła też narzekać na brak innych zawodowych propozycji.

Roxie występowała w reklamach i była gościem w różnych rozrywkowych programach. Ostatnie kilka miesięcy postanowiła przeznaczyć na odpoczynek i na krótko zniknęła z show-biznesu. Pojawiły się nawet plotki, że zerwała kontrakt z wytwórnią, ale Universal Music Polska szybko zdementowało te doniesienia.

Roksana Węgiel gwiazdą nowego sezonu MasterChef Junior

Roksana jesienią wróciła na salony. W październiku pojawiła się na premierze filmu Tajemniczy Ogród, a 29 listopada wystąpiła podczas tegorocznej Eurowizji Junior. Węgiel zaśpiewała w trio z Viki Gabor i zwycięzcą Eurowizji 2019 Duncanem Laurence’em. Teraz przyszła pora na kolejny duży projekt z jej udziałem.

TVN właśnie poinformował, że Roxie pojawi się jako gość w kolejnej edycji MasterChef Junior. Zdjęcie młodej piosenkarki w pudrowej sukience, pojawiło się na Instagramie programu. Wokalistka pozuje za blatem pełnym apetycznych wypieków. Prawdopodobnie zobaczymy ją w roli gościa specjalnego, który będzie oceniał kulinarne umiejętności nastoletnich kucharzy.

Roxie będzie gościem w kolejnej edycji „Masterchef Junior”.

 

Zdjęcia do kolejnej edycji MasterChef Junior ruszyły na początku grudnia. Wiadomo już, że skład głównego jury nie uległ zmianie.

Odcinek z gościnnym udziałem Roksany Węgiel TVN wyemituje wiosną 2021.


Roksana Węgiel w MasterChef Junior

Roksana Węgiel w MasterChef Junior

Roksana Węgiel na premierze Tajemniczego ogrodu

Roksana Węgiel na premierze Tajemniczego ogrodu

Anna Starmach w ciąży na planie MasterChefa Juniora

Anna Starmach w ciąży na planie MasterChefa Juniora

Komentarze

  • Gość pisze:

    „wielkiego przeboju Beyonce Hello”… Pani Krystyno! Gdyby nie była Pani wegetarianką zapewne nie uświadczylibyśmy takich wpadek!

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×