Fani nie poznali Roksany Węgiel na nowych zdjęciach. Wystarczyło, że zmyła makijaż i zmieniła fryzurę

Roksana Węgiel

Roksana Węgiel

Roksana Węgiel przyzwyczaiła swoich fanów do prostych, rozpuszczonych włosów. Tym razem jednak postanowiła zmienić fryzurę. Jak wygląda?

Roksana Węgiel ma dopiero 15 lat i już jest czołową postacią polskiej estrady, a sławy i kontraktów mogliby jej pozazdrościć dużo bardziej doświadczeniu artyści.

Jest bardzo aktywna w social mediach. To tam przekazuje fanom istotne komunikaty, a także chwali się ważnymi dla niej wydarzeniami. Czasem też pokazuje, jak aktualnie wygląda. Ostatnio pojawiła się w kucyku. Bez makijażu i w związanych włosach trudno ją rozpoznać.

Roksana Węgiel w kucyku. Jak wygląda?

Mimo że Roksana jest jeszcze bardzo młoda, to ma już ugruntowana pozycje na rynku. Posiada też charakterystyczny styl i nieczęsto rezygnuje z ulubionej fryzury. Jej znakiem rozpoznawczym stały się długie wyprostowane włosy z przedziałkiem na środku głowy.

Naprawdę można policzyć na palcach jednej ręki, kiedy pokazała się w innym uczesaniu. W zasadzie nic dziwnego, bo nastolatka może pochwalić się pięknymi, zdrowymi, długimi pasmami, w naturalnym odcieniu brązu.

Dzisiaj jednak zaskoczyła fanów i pokazała się w kucyku. Zdając sobie sprawę, że to raczej nietypowa dla niej fryzura, opublikowała zdjęcia na Instastory i podpisała je: Ja w kucyku.

Roksana Węgiel w kucyku

Roksana Węgiel w kucyku

Jak wam się podoba Roksana Węgiel w spiętych włosach? Wygląda zupełnie inaczej. Kiedy jej twarzy nie przysłaniają pasma, można dostrzec jej urodę w pełnej okazałości. Jest to tez z pewnością wygodne rozwiązanie, kiedy nastoletnia gwiazda zabiera się za naukę lub będzie opiekować się nowo narodzonym braciszkiem, Tymkiem.

Roksana ma spore grono fanów, którzy z pewnością czekają na takie smaczki ze strony swojej idolki. Roksany będzie jednak teraz mniej na Instagramie, bo zapowiedziała przerwę w karierze, ze względu na pojawienie się w domu nowego członka rodziny.

Zobacz także: Roksana Węgiel nie chodzi do szkoły i trochę nad tym ubolewa. Czego brakuje jej najbardziej? [WIDEO]


Roksana Węgiel w kucyku

Roksana Węgiel w kucyku

Roksana Węgiel w kucyku

Roksana Węgiel w kucyku

Roksana Węgiel ma brata - Tymek, 09.02.2020 rok

Roksana Węgiel ma brata - Tymek, 09.02.2020 rok

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×