Roksana Węgiel w bikini szaleje na plaży. Podczas rodzinnych wakacji rozgrzała internet do czerwoności

Roksana Węgiel

Roksana Węgiel

Roksana Węgiel spędza rodzinny urlop nad morzem. Na Instagramie pochwaliła się zdjęciami, na których pozuje w bikini. Co za sylwetka!

Roksana Węgiel reprezentowała Polskę w konkursie Eurowizji Junior 2018. Okazała się najlepsza wśród wszystkich uczestników i zwyciężyła. To otworzyło jej drzwi do kariery. Zyskała nowych fanów, zaczęła pojawiać się w kampaniach reklamowych, a także regularnie grywać koncerty.

Niedawno zaprezentowała swój talent taneczny. Wzięła udział w programie Dance Dance Dance 3, gdzie towarzyszyła jej Oliwia Górniak. Nastolatki dotarły aż do finału, który wygrały. Pieniądze, które otrzymały z wygranej, przeznaczyły na  Fundację Pomocy Dzieciom z Chorobą Nowotworową.

Węgiel ma na swoim koncie także ciekawe współprace. Ostatnio nagrała piosenkę z Ekipą Friza, Napad na bank. Chociaż od premiery minęło kilka dni, klip zdobył już miliony wyświetleń. Niedawno Roksana udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała, jak doszło do tego projektu. Zdradziła, że przez przypadek do niego dołączyła:

To był trochę taki spontan, usłyszałam tę piosenkę, która jeszcze wtedy nie miała tytułu i była o czymś kompletnie innym. I ten bit mi się spodobał, pomyślałam, jaka świetna piosenka. Nagrałam zwrotkę i refren, żeby sprawdzić, jak w ogóle się w tym odnajduję. Okazało się całkiem spoko.

Ujawniła też, jaka atmosfera planowała na planie teledysku. Pisaliśmy o tym tutaj.

Roksana Węgiel w bikini szaleje na plaży. Jak wygląda?

Roksana Węgiel ma za sobą intensywny okres. W sobotę dała dwa koncerty: wystąpiła podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki, a także w Pomerania Fun Park. Nastolatka znalazła jednak czas na to, by się zregenerować. W niedzielę wybrała się z rodziną na plażę, o czym poinformowała na Instagramie.

Roxie pochwaliła się dwoma zdjęciami, na których pozuje w stroju kąpielowym. Na jednym towarzyszy jej Maksymilian. Młodszy brat gwiazdy pozował z niezbyt zadowoloną miną, co gwiazda żartobliwie skomentowała:

Kochające się rodzeństwo.

Z kolei na drugiej fotografii widać Węgiel w dwuczęściowym, czarnym stroju kąpielowym. Twarz zakryła okularami przeciwsłonecznymi okularami, sięgnęła też po kapelusz. Wyglądała świetnie, o czym przekonacie się zaglądając do galerii.


Roksana Węgiel w bikini

Roksana Węgiel w bikini

Roksana Węgiel w bikini

Roksana Węgiel w bikini

Roksana Węgiel

Roksana Węgiel

Komentarze

  • Jacek. Redaktor pisze:

    Wszystkich ludzi oceniasz według swoich wyobrażeń? Czy wiesz, że wyrządzasz wielka krzywde i sprawiasz nieopisany ból tej dziewczynie i jej fanom?! I, że tego nie da się już naprawić?! Ten ból zostaje w nas na lata. Słowa, nawet najgłupsze ranią tak jak nożem. Szkoda ze nie wszyscy to rozumieją.

  • Jacek. Redaktor pisze:

    Co ty wypisujesz człowieku?! Oceniasz ludzi według swoich chamskich, prymitywnych wyobrażeń. Co ci zawiniła młoda, fenomenalnie uzdolniona osoba, która ani tobie ani nikomu innemu nie zrobiła żadnej krzywdy? Nie możesz pojąć w tej swojej tępej lepetynie, że jest to normalna, kulturalna, wrażliwa nastolatka, tyle że dużo bardziej uzdolniona od swoich rówieśników? Czy do wszystkich dziewczyn w jej wieku piszesz takie ordynarne teksty? Idziesz na plażę, i wszystkich tak traktujesz? Nie, bo nie masz odwagi. Tutaj jesteś anonimowy, wielki bohater za dychę. Gardzę takimi prymitywami jak ty.

  • Gość pisze:

    Taki lajf kariera przed nią za rok bedzie jeszcze lepiej a gdzie gradek i jej love uno romano alfonsino obity r..j za merca a to ku przestrodze i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×