Szukaj

Roksana Węgiel w odważnym stroju wystąpiła w zagranicznym show! Tak rozkręca swoją światową karierę [WIDEO]

Roksana Węgiel wystąpiła w Armenii podczas finału preselekcji do Eurowizji Junior 2019, na których zaśpiewała swój hit Anyone I Want To Be. Polka była gwiazdą wieczoru. Uwagę przykuwał jej odważny strój. Zobacz, jak jej poszło na scenie.
Roksana Węgiel w Armenii. Występ

Roksana Węgiel w Armenii. Występ

Roksana Węgiel niespełna rok po zwycięstwie w The Voice Kids spełniła marzenia o światowej karierze. Nastolatka z Jasła wygrała dziecięcą Eurowizję, która zagwarantowała jej rozpoznawalność wśród fanów konkursu na całym świecie. Idąc za ciosem, młoda gwiazda wydała płytę, która pokryła się złotem. Album promują przeboje takie, jak: Lay Low czy Dobrze jest, jak jest.

Zobacz: Roksana Węgiel ma nowy pseudonim! Pod zmienionym nazwiskiem szykuje się na podbój świata

Występ Roksany Węgiel w Armenii

Bezdyskusyjnie największym hitem Roxie jest jednak jej eurowizyjna piosenka, Anyone I Want To Be. To właśnie ten utwór Roksana zaśpiewała podczas finału ormiańskich preselekcji na Eurowizję Junior 2019 – Mankakan Evratesil. Polka była główną gwiazdą wieczoru, która uprzyjemniła zagranicznym widzom oczekiwanie m.in. na wyniki głosowania SMS. Zanim prowadzący show ogłosili, że na konkurs do Gliwic przyleci Karina Ignatyan z piosenką Colours of Your Dream, na scenie pojawiła się Roxie.

Roksana Węgiel w Armenii zaśpiewała swój zwycięski przebój z Mińska, za który otrzymała gromkie brawa. Tuż przed występem wyemitowano krótki materiał przybliżający drogę polskiej gwiazdy na szczyt. Najwięcej miejsca poświęcono jej udziałowi The Voice Kids. W krótkich przebitkach mogliśmy więc zobaczyć również Edytę Górniak krzyczącą „wow”.

Występ Roksany Węgiel w Armenii przykuwał uwagę nie tylko za sprawą kolorowych wizualizacji i pięknego głosu piosenkarki, ale także dzięki jej dość odważnej stylizacji. Roxie ubrana była w kuse szorty, bluzkę ze sznurowanymi rękawami i wysokie buty.

Zobaczcie, jak Polka rozkręca swoją światową karierę.

Zobacz: Wielki Mecz 2019: Roksana Węgiel rozgrzała trybuny do czerwoności! Co za show!

Jak Roksana Węgiel zaśpiewała w Armenii? Opinie internautów

Polscy fani nie mają wątpliwości – występ Roksany Węgiel w Armenii na preselekcjach do Eurowizji Junior 2019 był bardzo dobry. W komentarzach na YouTubie możemy przeczytać takie oto słowa uznania:

  • NIESAMOWITY GŁOS!!! Jedno z najlepszych w historii zwycięstw na Eurowizji Junior.
  • Królowa Europy!
  • Kolejny świetny występ! Brawo!

W galerii znajdziecie zdjęcia z wizyty Roxie w Erywaniu.


Roksana Węgiel w Armenii

Roksana Węgiel w Armenii

Roksana Węgiel w Armenii

Roksana Węgiel w Armenii

Roksana Węgiel w Armenii

Roksana Węgiel w Armenii

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×