Szukaj

Roksana Węgiel uciekła z domu! Rodzina gwiazdy przeżyła koszmar: „Pamiętam, że taki pan do nas podszedł…”

Roksana Węgiel

Roksana Węgiel

Roksana Węgiel uciekła z domu! O swoim szokującym wybryku opowiedziała w programie Kuba Wojewódzki Show. Nastolatka otwarcie przyznała, że jako dziecko "miała wiele głupich pomysłów".

Roksana Węgiel ma dopiero 14 lat, a już osiągnęła tyle, że mogłaby wbić w kompleksy większość polskich gwiazd. Nastolatka wygrała Eurowizję Junior, wydała złotą płytę, wylansowała kilka przebojów, a dzisiaj odwiedziła program Kuby Wojewódzkiego, któremu zwierzyła się z szokującego sekretu.

Roksana Węgiel uciekła z domu

Jako 7-latka, Roksana Węgiel uciekła z domu. Młoda gwiazda wyznała, że za namową koleżanki postanowiła zniknąć na dłuższą chwilę, nie informując o tym rodziców. Dziewczynki planowały spędzić noc w obcym miejscu. Jak zapewniła Roxie, nie było to spowodowane jej problemami w relacjach z najbliższymi, a jedynie chwilową ochotą na zrobienie „czegoś głupiego”:

Miałam wiele głupich pomysłów. Raz uciekłam z koleżanką z domu, ale nie dlatego, że miałam jakiś konflikt z rodzicami. Po prostu. Byłam wtedy w drugiej klasie podstawówki, miałam 7 lat i planowałam wczasy z koleżanką. Chciałam wtedy zostać na noc poza domem. Skończyło się tak, że całe Jasło nas szukało. Pamiętam, że taki pan do nas podszedł, my byłyśmy wtedy na rolkach, i ten pan mówi tak: „Wszyscy szukają takich dwóch dziewczynek na rolkach, czy to wy?”, a my: „Nie, absolutnie!”.

Zobacz: Roksana Węgiel z gołym brzuchem na plaży! W takim wydaniu nastolatka wyglądała jak milion dolarów!

Roksana Węgiel u Kuby Wojewódzkiego

Roksana Węgiel u Kuby Wojewódzkiego zaśpiewała piosenkę „Lay Low”

Na szczęście Roksana szybko doszła do wniosku, że ucieczka od rodziców nie jest dobrym pomysłem. Gdy skruszona wróciła do domu, dowiedziała się, że w jej poszukiwania zaangażowało się co najmniej kilkanaście osób:

Zaczęło się ściemniać i stwierdziłyśmy, że chyba to, co robimy, to nie jest za dobry pomysł. Nie miałyśmy gdzie spać. Wróciłyśmy w końcu do rodziców, no i oczywiście dostałam niezły „ochrzan”. Całe osiedle nas wtedy szukało, naprawdę, całe osiedle.

Węgiel zaznaczyła, że choć ma wizerunek grzecznej, poukładanej i nad wyraz dojrzałej jak na swój wiek, to skrywa jeszcze kilka ciekawych tajemnic:

Grube akcje odwalałam z tą koleżanką. Mój charakter nie wszystkim się zawsze podobał. Mam wrażenie, że ludzie lubią wkładać wszystkich do jednego worka. Ja, jak byłam młodsza, to byłam bardziej pokręcona. Byłam szalona, teraz też jestem trochę.

Na deser Roxie przyznała, że chciałaby, aby jej kariera trwała dłużej niż 5 minut, czego oczywiście jej życzymy.

Zobacz: Wielki Mecz 2019: Roksana Węgiel rozgrzała trybuny do czerwoności! Co za show!


Roksana Węgiel u Kuby Wojewódzkiego

Roksana Węgiel u Kuby Wojewódzkiego

Kuba Wojewódzki opowiedział o nowej dziewczynie w programie z Agatą Kuleszą i Roksaną Węgiel

Kuba Wojewódzki opowiedział o nowej dziewczynie w programie z Agatą Kuleszą i Roksaną Węgiel

Roksana Węgiel u Kuby Wojewódzkiego

Roksana Węgiel u Kuby Wojewódzkiego

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×