A co ona ma na głowie?! Roksana Węgiel prosto z fotela fryzjerskiego relacjonuje metamorfozę. To była konieczna zmiana

Roksana Węgiel u fryzjera

Roksana Węgiel u fryzjera

Roksana Węgiel sobotni poranek spędziła u fryzjera, o czym poinformowała na Instagramie. Pochwaliła się zdjęciami, na których pozuje z farbą na włosach. Wiemy, jaki zabieg sobie zafundowała.

Roksana Węgiel zdobyła popularność trzy lata temu, gdy reprezentowała Polskę w konkursie Eurowizji Junior. Swoim głosem oczarowała zarówno jurorów, jak i publiczność, którzy zdecydowali się przyznać jej pierwsze miejsce. Od tego momentu kariera nastolatki nabrała rozpędu. Zyskała nowych fanów, zaczęła się pojawiać w kampaniach reklamowych, a także regularnie grywa koncerty.

Węgiel na swoim koncie ma także ciekawe współprace. Niedawno nagrała piosenkę z Ekipą Friza, Napad na bank, która osiągnęła sukces. Dowodem może być fakt, że kilka dni od premiery, zanotował milionową liczbę wyświetleń na YouTube. Piosenkarka w jednym wywiadzie zdradziła, że przez przypadek dołączyła do projektu. Nie żałuje, że zgodziła się wziąć w nim udział:

To był trochę taki spontan, usłyszałam tę piosenkę, która jeszcze wtedy nie miała tytułu i była o czymś kompletnie innym. I ten bit mi się spodobał, pomyślałam, jaka świetna piosenka. Nagrałam zwrotkę i refren, żeby sprawdzić, jak w ogóle się w tym odnajduję. Okazało się całkiem spoko.

Roksana Węgiel u fryzjera. Jaki zabieg sobie zafundowała?

W okresie wakacji Roksana Węgiel regularnie koncertuje w całej Polsce, a także jest gwiazdą tegorocznego VoiceStar Music Camp. Pierwszy turnus dobiegł końca, o czym nastolatka poinformowała w mediach społecznościowych. Dodała wpis, w którym podziękowała wszystkim tym, którzy wzięli udział w wydarzeniu:

Dziękuję Wam, za mile spędzony czas, było cudnie! Kocham Was wszystkich, jesteście wspaniali! Cieszę się, że mogłam Was poznać i zagrać mini recital przy akompaniamencie niesamowitego muzyka Grzegorza Jabłońskiego.

W oczekiwaniu na kolejny turnus Roksana Węgiel postanowiła zrobić coś dla siebie. W sobotni poranek wybrała się do fryzjera, o czym poinformowała na Instastory. Pochwaliła się zdjęciem, na którym pozuje z farbą na włosach.

Jeden z internautów chciał się dowiedzieć, jaki zabieg sobie zafundowała. Nastolatka odparła, że obędzie się bez szaleństw — jedynie odświeża dotychczasowy kolor:

Korekta odrostów — rozwiała wszelkie wątpliwości.

Gwiazda zdradziła też, że nie śpi od godziny 6:00. Czekamy na moment, aż pochwali się efektem metamorfozy.


Roksana Węgiel u fryzjera

Roksana Węgiel u fryzjera

Roksana Węgiel u fryzjera

Roksana Węgiel u fryzjera

Roksana Węgiel u fryzjera

Roksana Węgiel u fryzjera

Komentarze

 • talent.muzyczny pisze:

  Jaki silikon?! Co ty tu wypisujesz kobieto? Roksana ma bardzo ładny, naturalny, kształtny i proporcjonalny do wzrostu i sylwetki biust. Po co by więc miała robić z siebie karykaturę?!

 • Gość pisze:

  Dziecko z jeszcze piegowata buzią i to z całości jest bardzo wdzieczne

 • talentmuzyczny pisze:

  do Gość magda Woda sodowa!? Nic bardziej mylnego. O tym jaka jest Roksana, jakie ma podejście do życia, co jest dla niej ważne można się dowiedzieć chociażby słuchając albo czytając dziesiątki wywiadów, których udzieliła, śledząc jej media społecznościowe oraz jej polubienia na postach rozmaitych znanych i nieznanychj osób. To prawdziwa kopalnia wiedzy. I wtedy dopiero zabierać głos. Z tego wszystkiego wyłania się mądra, dojrzała nad wiek pod względem intelektualnym i psychicznym nastolatka. Stylizacje, makijaż, włosy – częste zmiany w tym względzie dotyczą absolutnie wszystkich osób 0- młodszych i starszych związanych ze scena. Scena po prostu rządzi się swoimi prawami. Występujący na niej artyści musza być transparentni i chcą zaskakiwać swoich fanów, musza być atrakcyjni podczas muzycznego show. Tak było zawsze, od dziesiątek lat na całym świecie. Rzeczą ważną jest oczywiście aby w pewnym momencie nie przekroczyć pewnej granicy i nie robić czegoś wbrew sobie. Ale to akurat Roksanie nie grozi i ona doskonale wie gdzie są te granice. Silikon? To również Roksanie nie grozi. Ma naturalny, ładny i kształtny biust a poza tym ma rozum w głowie.

 • Gość pisze:

  Pani ….. zazdrość to Cię skręca . Bo młoda bo ładna i utalentowana A lustereczko pewnie mówi coś innego…. I już szpileczkę trzeba wbić…..

 • Gość Joanna pisze:

  Super utalentowana młoda wokalistka, która do tego świetnie tańczy.Tylko oby nie przegięto z wizerunkiem Roksi jest śliczną, młodziutką dziewczyną i ma w sobie urok młodość Oby bo nie zatraciła ciągłymi metamorfozami.

 • TAK TO BYWA pisze:

  BAW SIĒ DZIECKO BYLE Z UMIAREM BO GRANICĘ ŁATWO JEST PRZEKROCZYĆ

 • Gość magda pisze:

  Woda sodowa zaczyna uderzać młodość powinna być naturalną i włosy też może niedługo silikon włoży zatrzymaj się mała nie rób z siebie karykatury

 • GośćABC pisze:

  A gdzie jej młodzieńcza uroda? Już zrobiono z niej „artystkę ” ha ha ha.

 • Jacek.redaktor pisze:

  Roksana dba o swój wizerunek jak każda prawdziwa artystka. Każdego dnia obserwują ją setki tysięcy osób i chociażby to jest wystarczający powód aby tak postępować. Pozdrawiam serdecznie Roksanę i wszystkich tych, którzy piszą mile komentarze pod jej adresem.

 • Jacek.redaktor pisze:

  Tylko nie dziewucha! I do tego nie zwykła! O zwykłych dziewuchach nikt nie pisze codziennie artykułów – i tych poważnych i tych plotkarskich. O Roksanie Węgiel piszą wszyscy bez przerwy. Bo i jest o kim. Nikt w powojennej historii Polski w tak mlodym wieku nie osiągnął tak wiele. A pamiętajmy, że ta młoda genialna osoba dopiero się rozkręca a największe sukcesy jeszcze przed nią.

 • Pani pisze:

  Zwykła dziewucha

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×