Nowa rockowa piosenka Roksany Węgiel podbija sieć. Już po pierwszych 5 sekundach brzmi jak światowy hit

Roksana Węgiel – nowa piosenka

Roksana Węgiel – nowa piosenka

Roksana Węgiel nagrała cover Teeth z repertuaru 5 Seconds Of Summer. Nowa piosenka Roxie ma szansę stać się hitem kwarantanny 2020. Słuchacze są zachwyceni.

Roksana Węgiel swoją karierę rozpoczęła w 2018 roku od udziału w The Voice Kids. Kilka miesięcy po wygraniu dziecięcego show została wybrana na reprezentantkę Polski na Eurowizji Junior. Decyzja TVP okazała się strzałem w dziesiątkę – Roxie wygrała konkurs w cuglach, zostawiając konkurencję daleko za sobą. Od tamtej pory młoda wokalista ma ręce pełne roboty. Obecnie zalicza się do czołówki gwiazd polskiego show-biznesu. Jest zasypywana propozycjami zawodowymi oraz zapraszana do udziału w popularnych projektach.

Roksana Węgiel – cover Teeth

Okazuje się, że nawet podczas kwarantanny Roxie nie zapomina o swoich fanach. Piosenkarka niedawno wzięła udział w projekcie Digster Spotlight – jest to cykl, do którego zaproszenie otrzymują najpopularniejsi polscy artyści młodego pokolenia.

Uczestnicy zabawy nagrywają covery największych światowych hitów. Oprócz Roksany Węgiel do udziału w projekcie zostali zaproszeni również: Marcelina Szlachcic, Zuza Jabłońska, Natalia Zastępa, Michał Szczygieł, Marta Gałuszewska, Lanberry i Patryk Skoczyński oraz Carla Fernandes.

Efektem swojej pracy Roksana Węgiel pochwaliła się dzisiaj. Ulubienica nastolatek nagrała cover do rockowego utworu Teeth z repertuaru 5 Seconds Of Summer. Piosenka 27 marca trafiła na platformy z muzyką cyfrową. Nowego hitu Roksany możecie posłuchać w: Spotify, Tidal, Apple Music, Deezer, iTunes Store, Google Play. Jest on dostępny także na YouTubie.

Jest ogień, a najlepszym tego potwierdzeniem są opinie słuchaczy, od których roi się w internecie:

  • Ta piosenka jest taka spoko, że nie mogę przestać jej słuchać.
  • O wow . Ślicznie. Nie mogę przestać tego słuchać. Uwielbiam Cię słuchać!
  • F-E-N-O-M-E-N-A-L-N-A.
  • Tego się nie spodziewałam. Wreszcie jakaś piosenka w której słychać chociaż kawałek twojego potencjału… – czytamy w komentarzach.

Teeth w wykonaniu 5 Seconds of Summer:

Roksana Węgiel – osiągnięcia

Roksana Węgiel w wieku 15 lat może pochwalić się imponującymi osiągnięciami. Swoimi sukcesami mogłaby zawstydzić niejedną starszą od siebie gwiazdę. Roxie ma już za sobą pierwszą dużą trasę koncertową i statuetkę MTV EMA 2019 dla Najlepszego artysty z Polski. Jej debiutancka płyta pokryła się platyną, otrzymała też Bestsellera Empiku. W ciągu kilku miesięcy nastolatka rozpoczęła współpracę z wieloma markami – stworzyła kolekcję ubrań, akcesoriów szkolnych i wystąpiła w kampanii sieci GSM.


Roksana Węgiel

Roksana Węgiel

Roksana Węgiel na MTV EMA 2019

Roksana Węgiel na MTV EMA 2019

Roksana Węgiel wygrała Eurowizję Junior 2018

Roksana Węgiel wygrała Eurowizję Junior 2018

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×