Szukaj

Roksana Węgiel mroczna jak Agnieszka Chylińska! W Sopocie zaprezentowała swój nowy image!

Roksana Węgiel wystąpi podczas dwóch koncertów na festiwalu Top of the Top 2019. Pierwszy ma już za sobą, zaśpiewała swój eurowizyjny przebój Anyone I want to be. Nasz wzrok przyciągnęła stylizacja nastolatki. Zobacz, jak się zaprezentowała.
Roksana Węgiel - stylizacja

Roksana Węgiel - stylizacja

Roksana Węgiel pojawiła się na scenie Top of the Top Sopot Festival 2019 i wykonała piosenkę, którą wygrała Eurowizję Junior – Anyone I want to be.  Zaprezentowała się niezwykle efektownie.  Młoda wokalistka zainspirowała się mrocznymi klimatami.

Być może wpływ na jej wizerunek miała Agnieszka Chylińska, która we wtorek wystąpiła w czarnym kolorze? Zauważyliśmy, że Roxi polubiła stylizację starszej koleżanki na Instagramie Jastrząb Post.

View this post on Instagram

#AgnieszkaChylinska dała czadu w Sopocie i wyglądała bardzo stylowo ???????????? Jak wam się podoba? ✌????

A post shared by JastrzabPost.pl (@jastrzabpost.pl) on

ZobaczAgnieszka Chylińska w Sopocie królowała w czarnej stylizacji. Ta sukienka to prawdziwa petarda!

Roksana Węgiel w środę zaśpiewała ubrana w śliczną, czarną sukienkę. Prostotę kreacji łamały zdobienia. Klasyczny krój, długość do kolana i ciężkie buty sprawiły, że młoda artystka wyglądała niezwykle rasowo. Dodatkowo Roxi postawiła na delikatny makijaż i rozpuszczone, wyprostowane włosy. Rosnie nam nowa ikona mody.

Występ Roksany był podziwiany przez licznie zgromadzoną w Operze Leśnej publiczność, która gromkimi oklaskami nagrodziła energetyczny występ piosenkarki. Dziewczyna udowodniła po raz kolejny, że ma niesamowity potencjał.

Uroda i mocny, oryginalny głos, to są jej wielkie atuty, a obycia na scenie, może pozazdrościć jej niejedna starsza koleżanka po fachu!

Zobacz: Festiwal w Sopocie jak Eurowizja! Na “Top of the Top 2019” wystąpią zagraniczne gwiazdy. Polska obsada też z górnej półki!

Zobacz: Roksana Węgiel nawet nie ukrywa swojej tęsknoty za dawnym życiem. Czego brakuje jej najbardziej? [WIDEO]


Roksana Węgiel na Top Of The Top Sopot Festival 2019

Roksana Węgiel na Top Of The Top Sopot Festival 2019

Roksana Węgiel w Sopocie

Roksana Węgiel w Sopocie

Roksana Węgiel na Top Of The Top Sopot Festival 2019

Roksana Węgiel na Top Of The Top Sopot Festival 2019

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

Polecane dla Ciebie

×