Smutne wieści o Roksanie Węgiel. Najpierw hucznie ogłosiła nowy związek, a teraz takie przykrości. To złamie serca wielu fanów

Roksana Węgiel jest chora

Roksana Węgiel jest chora

Roksana Węgiel ma za sobą pasmo sukcesów osobistych i zawodowych. Dobrą kartę przerwała bardzo przykra wiadomość. Fani nie będą zachwyceni, gdy się o tym dowiedzą. 

Roksana Węgiel to jedna z najbardziej obiecujących wokalistek młodego pokolenia. Jej przygoda ze sceną zaczęła się od udziału w programie The Voice Kids. Pojawiła się w pierwszej edycji rzuciła jurorów na kolana. Do finału dotarła pod skrzydłami Edyty Górniak, a tam okazała się bezkonkurencyjna. Od tego momentu cały czas rozwija swoją karierę. Przełomem był dla niej także występ na Eurowizji Junior, gdzie zdobyła pierwsze historyczne zwycięstwo dla Polski, śpiewając piosenkę Anyone I Want To Be.

Ostatnio najwięcej o Roxie mówiło się w kontekście jej życia prywatnego. Wokalistka, która debiutowała przed publicznością weszła w dorosłość z wielką pompą. Z okazji 18. urodziny wydała nową płytę 13+5, ale też potwierdziła związek ze starszym o 8 lat Kevinem Mglejem.

To Kevin Mglej. Razem z nim i Jeremim Sikorskim napisaliśmy praktycznie całą płytę „13+5”. Poznaliśmy się przez pracę w studio i w zasadzie można powiedzieć, że była to miłość od pierwszego wejrzenia z obu stron. Nikogo i niczego w życiu nie byłam tak pewna, jak tej relacji. Bardzo mnie wspiera i rozumie. Jest moją bezpieczną przystanią, do której zawsze chcę wracać, kiedy wzbierają falę show-biznesu – powiedziała o Roksana w rozmowie z Plejadą.

Roksana Węgiel straciła pracę w TVP

W ostatnim czasie życie Roksany układało się fantastycznie. Nowa płyta cieszy się zainteresowaniem fanów, obok niej jest ukochany mężczyzna, a nawet rodzina się powiększyła. Gwiazda sprawiła sobie pieska, o którym marzyła od najmłodszych lat.

Tuż po paśmie fantastycznych wieści musi się jednak zmierzyć z tymi mniej przychylnymi. Okazuje się bowiem, że straciła pracę w You Can Dance – Nowa Generacja. Nastolatka była jedną z prowadzących show dla najmłodszych tancerzy. Jej zadaniem było wspieranie uczestników za kulisami.

Jak się właśnie dowiedzieliśmy, w kolejnych etapach programu zabraknie też współprowadzącej, która wspierała uczestników za kulisami, czyli Roxie Węgiel. Ostateczna decyzja w sprawie młodziutkiej piosenkarki zapadła w tym tygodniu, choć sama Roksana spodziewała się tego, że nie wróci już do show – przekazał Super Express.

Tabloid zdradza, że podobno jednym z powodów, dla których nie zobaczymy Roxie w programie  miało być także to, że zaczęła stawiać na zbyt kobiecy wizerunek, co nie pasuje do formuły dziecięcego programu. Gazeta podaje także, że zastąpi ją Aleksander Sikora.


Roksana Węgiel - You Can Dance. Nowa Generacja: finał

Roksana Węgiel - You Can Dance. Nowa Generacja: finał

Roksana Węgiel 18. urodziny

Roksana Węgiel 18. urodziny

Roksana Węgiel 18. urodziny

Roksana Węgiel 18. urodziny

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×