Roksana Węgiel robi kolejną „dorosłą” rzecz i ostrzega swoich fanów: „Będzie grubo!”. Ale podekscytowana!

Roksana Węgiel

Roksana Węgiel

Roksana Węgiel zaczęła kurs przygotowujący ją do egzaminu na prawo jazdy. O wszystkim powiedziała w sieci i nie ukrywała, że czuje sporą presję. Co powiedziała?

Roksana Węgiel – to nazwisko jest znane w naszym kraju i wielu osobom nie trzeba jej przedstawiać. Przygoda młodej wokalistki ze sceną zaczęła się od udziału w programie The Voice Kids. W pierwszej edycji zrobiła prawdziwą furorę. W finale, do którego dotarła w drużynie Edyty Górniak, okazała się bezkonkurencyjna. Jednak prawdziwym przełomem był dla jej kariery występ na Eurowizji Junior, gdzie zwyciężyła, śpiewając piosenkę Anyone I Want To Be.

Ostatnio najwięcej o Roxie mówi się w kontekście jej życia prywatnego, bo młodziutka wokalistka, nie dość, że weszła w dorosłość, to jeszcze przedstawiła fanom partnera. Z okazji 18. urodziny wydała nową płytę 13+5 i potwierdziła związek ze starszym o 8 lat Kevinem Mglejem.

To Kevin Mglej. Razem z nim i Jeremim Sikorskim napisaliśmy praktycznie całą płytę „13+5”. Poznaliśmy się przez pracę w studio i w zasadzie można powiedzieć, że była to miłość od pierwszego wejrzenia z obu stron. Nikogo i niczego w życiu nie byłam tak pewna, jak tej relacji. Bardzo mnie wspiera i rozumie. Jest moją bezpieczną przystanią, do której zawsze chcę wracać, kiedy wzbierają falę show-biznesu – powiedziała o Roksana w rozmowie z Plejadą.

Teraz ogłosiła, że roi kolejną dorosłą rzecz. Już niedługo będzie sama mogła prowadzic samochody.

Roksana Węgiel rozpoczęła kurs na prawo jazdy

Roxana Węgiel i jej partner jeszcze niedawno odpoczywali na Malediwach. Zdjęciami i relacjami z podróży chętnie dzielili się z fanami w sieci. Nastąpił już jednak czas powrotu do obowiązków. Przed wokalistką kolejne wyzwania. Właśnie poinformowała na Instagramie, że rozpoczęła kurs na prawo jazdy.

Hej kochani, będę zaraz jeździła autem. Nagrywamy „Kulisy sławy” i właśnie nie wiem, jak się jeździ autem, nigdy tego nie robiłam. WOW. No będzie grubo, będzie grubo. Trzymacie kciuki za moją jazdę autem – powiedziała na Instastory.

I dodała:

Zaczynam prawo jazdy.

Na kolejnym zdjęciu poinformowała, że jest podekscytowana i zażartowała, że teraz trzeba będzie uważać na ulicach.

Nastawienie: cudowne. Już niedługo radzę uważać na drogach – napisała.

Cóż, trzymamy kciuki, żeby wszystko poszło gładko.


Roksana Węgiel robi prawo jazdy

Roksana Węgiel robi prawo jazdy

Roksana Węgiel robi prawo jazdy

Roksana Węgiel robi prawo jazdy

Roksana Węgiel robi prawo jazdy

Roksana Węgiel robi prawo jazdy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×