Szukaj

Wielki światowy sukces Roksany Węgiel! Dokonała tego jako pierwsza Polka!

Roksana Węgiel idzie jak burza! Po wygranej na Eurowizji Junior 2018 w Mińsku przyszła pora na kolejny międzynarodowy sukces. Roxie z piosenką Lay Low znalazła się prawie na szczycie globalnej playlisty Tidal Rising. Dokonała tego jako pierwsza polska wokalistka w historii.
Roksana Węgiel z Lay Low

Roksana Węgiel dokonała czegoś, co do tej pory nie udało się żadnemu polskiemu popowemu artyście – wokalistka znalazła się na globalnej playliście Tidal Rising.

Na światową playlistę Rising trafiają utwory najbardziej obiecujących muzycznych talentów z całego globu. Roxie z utworem Lay Low znalazła się na liście Tidala bardzo wysoko, bo na trzeciej pozycji. Z pewnością taki sukces pomoże jej w zbudowaniu swojej popularności za granicami Polski.

Popularność piosenki Roksany Węgiel Lay Low nie powinna nikogo dziwić – to nowoczesny, bardzo chwytliwy popowy kawałek, a głos Roxie w tym utworze brzmi niezwykle mocno i dojrzale. Za produkcję singla odpowiada australijski producent Steve Manovski, który ma na swoim koncie hity dla takich gwiazd jak Sigala, Ella Eyre, Hardwell i wielu innych.

Roksana Węgiel na Eurowizji 2019

Z pewnością Roksana swój nowy singiel będzie promować również podczas spotkań z dziennikarzami z całego świata za kulisami konkursu Eurowizji w Tel Awiwie. Roxie będzie gościem specjalnym wielkiego finału imprezy, podczas którego opowie o swoim triumfie w dziecięcej wersji konkursu.

Do Izraela polecę po raz pierwszy i już nie mogę się doczekać. A występ? Jeszcze nie mamy takiej stuprocentowej koncepcji. Na samym początku myśleliśmy, żeby odtworzyć mój występ z Eurowizji Junior, ale teraz już nie wiemy. Możliwe, że wymyślimy coś nowego i będzie jakaś inna koncepcja. Ale na tę chwilę nie jestem tego w stanie powiedzieć – wyjaśniła Roksana w rozmowie z naszym reporterem.

Wiemy już, że Roksana Węgiel nie zaśpiewa na Eurowizji 2019. Publiczność zgromadzona na miejscu i ponad 220 milionów widzów przed telewizorami będą mieli okazję zobaczyć fragment jej głośnego występu sprzed roku

Debiutancka płyta Roksany Węgiel Roxie

Piosenka zapowiada jej debiutancki album, który ukaże się 7 czerwca 2019 roku. Znajdą się na nim również wcześniejsze single Obiecuję, Żyj czy Anyone I Want To Be, z którym Roksana wygrała Eurowizję Junior 2018 w Mińsku.

Występ Roksany Węgiel na Eurowizji Junior 2018:

Zobacz: Roksana Węgiel bezlitośnie skrytykowana za tekst piosenki. “Nie dość, że wyzywająca, to jeszcze zboczona”

Zobacz: Roksana Węgiel nawet do kościoła ubiera się jak gwiazda! Jej niedzielna stylizacja jest jak z czerwonego dywanu

Zobacz: Słodka 14-letnia Roksana Węgiel tym razem ostro przesadziła! Nastolatka wystartowała na premierę filmu ubrana jak wyzywająca lolitka!


Która piosenka Roksany Węgiel jest najlepsza?

×