Szukaj

Wielki światowy sukces Roksany Węgiel! Dokonała tego jako pierwsza Polka!

Roksana Węgiel idzie jak burza! Po wygranej na Eurowizji Junior 2018 w Mińsku przyszła pora na kolejny międzynarodowy sukces. Roxie z piosenką Lay Low znalazła się prawie na szczycie globalnej playlisty Tidal Rising. Dokonała tego jako pierwsza polska wokalistka w historii.
Roksana Węgiel z Lay Low

Roksana Węgiel z Lay Low

Roksana Węgiel dokonała czegoś, co do tej pory nie udało się żadnemu polskiemu popowemu artyście – wokalistka znalazła się na globalnej playliście Tidal Rising.

Na światową playlistę Rising trafiają utwory najbardziej obiecujących muzycznych talentów z całego globu. Roxie z utworem Lay Low znalazła się na liście Tidala bardzo wysoko, bo na trzeciej pozycji. Z pewnością taki sukces pomoże jej w zbudowaniu swojej popularności za granicami Polski.

Popularność piosenki Roksany Węgiel Lay Low nie powinna nikogo dziwić – to nowoczesny, bardzo chwytliwy popowy kawałek, a głos Roxie w tym utworze brzmi niezwykle mocno i dojrzale. Za produkcję singla odpowiada australijski producent Steve Manovski, który ma na swoim koncie hity dla takich gwiazd jak Sigala, Ella Eyre, Hardwell i wielu innych.

Roksana Węgiel na Eurowizji 2019

Z pewnością Roksana swój nowy singiel będzie promować również podczas spotkań z dziennikarzami z całego świata za kulisami konkursu Eurowizji w Tel Awiwie. Roxie będzie gościem specjalnym wielkiego finału imprezy, podczas którego opowie o swoim triumfie w dziecięcej wersji konkursu.

Do Izraela polecę po raz pierwszy i już nie mogę się doczekać. A występ? Jeszcze nie mamy takiej stuprocentowej koncepcji. Na samym początku myśleliśmy, żeby odtworzyć mój występ z Eurowizji Junior, ale teraz już nie wiemy. Możliwe, że wymyślimy coś nowego i będzie jakaś inna koncepcja. Ale na tę chwilę nie jestem tego w stanie powiedzieć – wyjaśniła Roksana w rozmowie z naszym reporterem.

Wiemy już, że Roksana Węgiel nie zaśpiewa na Eurowizji 2019. Publiczność zgromadzona na miejscu i ponad 220 milionów widzów przed telewizorami będą mieli okazję zobaczyć fragment jej głośnego występu sprzed roku

Debiutancka płyta Roksany Węgiel Roxie

Piosenka zapowiada jej debiutancki album, który ukaże się 7 czerwca 2019 roku. Znajdą się na nim również wcześniejsze single Obiecuję, Żyj czy Anyone I Want To Be, z którym Roksana wygrała Eurowizję Junior 2018 w Mińsku.

Występ Roksany Węgiel na Eurowizji Junior 2018:

Zobacz: Roksana Węgiel bezlitośnie skrytykowana za tekst piosenki. “Nie dość, że wyzywająca, to jeszcze zboczona”

Zobacz: Roksana Węgiel nawet do kościoła ubiera się jak gwiazda! Jej niedzielna stylizacja jest jak z czerwonego dywanu

Zobacz: Słodka 14-letnia Roksana Węgiel tym razem ostro przesadziła! Nastolatka wystartowała na premierę filmu ubrana jak wyzywająca lolitka!


Lay Low Roksany Węgiel na liście Tidala

Lay Low Roksany Węgiel na liście Tidala

Okładka singla

Okładka singla "Lay Low" Roksany Węgiel

Roksana Węgiel w sesji promującej singiel

Roksana Węgiel w sesji promującej singiel "Lay Low" / fot. Borys Synak

×