Roksana Węgiel zarapowała i zaszalała z nominacjami. Teraz to dopiero będzie challenge [WIDEO]

Roksana Węgiel rapuje w #hot16challenge

Roksana Węgiel rapuje w #hot16challenge

Roksana Węgiel rapuje w ramach #hot16challenge2. Gwiazda wzięła udział w zbiórce na pomoc pracownikom służby zdrowia w walce z koronawirusem. Jej wykonanie jest już hitem YouTube'a, podobnie jak same nominacje. Komu rzuciła rękawicę?

Roksana Węgiel ma talent, pokorę i to, co szczególnie ceni sobie jej publiczność – ogromne serce. Gwiazda już nie raz i nie dwa udowodniła, że nie potrafi obojętnie przejść obok drugiej osoby. Roxie regularnie wspiera akcje charytatywne, angażuje się w pomoc na rzecz WOŚP i do tego samego zachęca swoich fanów, dając im piękny przykład.

Roksana Węgiel rapuje w ramach #hot16challenge2. Kogo nominowała?

Kwestią czasu było aż Roksana Węgiel weźmie udział w #hot16challenge2. Gwiazda, podobnie jak Taco Hemingway, Quebonafide czy Andrzej Duda, chwyciła za kartkę i długopis, i w ciągu 72 godzin napisała tekst, który zarapowała przed kamerą. Poszło jej bardzo dobrze, czego dowodzą komentarze zamieszczone pod nagraniem.

  • Zdecydowanie najlepsza hot 16, kochamy Cię Roxie.
  • Jestem z Anglii, nie wiem o czym śpiewasz, ale kocham to wykonanie. Super.
  • Roksana może teraz rap płyta? Brzmi świetnie!

Internauci są godni podziwu dla talentu Roksany. Niewielu spodziewało się, że nastoletnia piosenkarka, która na co dzień śpiewa popowe piosenki, tak dobrze poradzi sobie z hip-hopem. Efekt jest imponujący, to i nominacje nie mogą być gorsze.

Roxie rzuciła rękawicę Edycie Górniak, swojej mentorce z The Voice Kids, oraz Anice Dąbrowskiej – drugiej zwyciężczyni dziecięcego show Dwójki. To jednak nie koniec dużych nazwisk, które do promowania zbiórki na Siepomaga.pl zaprosiła artystka. Węgiel marzy się, by akcja #hot16challenge2 przedarła się poza granice Polski. Dlatego też Roksana zaczyna z wysokiego c i do udziału w zabawie zaprosiła do zabawy samą Beyonce!

Przy zasięgach, jakimi Roksana może pochwalić się w mediach społecznościowych, szanse na dotarcie jej apelu do królowej estrady są całkiem spore. Jeśli tego dokona – czapki z głów. Choć już teraz należą się jej ukłony za piękny gest. Nastolatka popisowo wsparła służbę zdrowia, a wraz z nią zrobiły to dziesiątki, jak nie setki jej fanów. Brawo.


Roksana Węgiel i Edyta Górniak – finał The Voice Kids

Roksana Węgiel i Edyta Górniak – finał The Voice Kids

Roksana Węgiel z nagrodą Kids' Choice Awards 2020

Roksana Węgiel z nagrodą Kids' Choice Awards 2020

Roksana Węgiel z braćmi

Roksana Węgiel z braćmi

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×