Po urlopie ze starszym partnerem TAKIE wieści. Rodzina Roksany Węgiel się powiększy. Jak ona połączy opiekę z karierą?!

Roksana Węgiel

Roksana Węgiel

Roksana Węgiel tuż po powrocie z egzotycznych wakacji z ukochanym Kevinem Mglejem podzieliła się z fanami radosnymi wieściami. Czy to nie za duża odpowiedzialność w tym momencie jej życia?

Roxana Węgiel od 13. roku życia podbija polskie sceny. Dorastała w zasadzie na oczach fanów. Świetnie poradziła sobie z trudnym światem show-biznesu i łączeniem kariery z edukacją. Właśnie przygotowuje się do matury.

Jak sobie tak intensywnie pomyślę o maturze, to czuję stres. Wiem, że czeka mnie bardzo dużo pracy, będę musiała bardzo dużo się uczyć, żeby nadrobić pewien materiał i zdać tę maturę. To jest mój cel, więc będę do niego dążyła. Rozszerzoną maturę chciałabym zdawać z języka angielskiego.

Co ze studiami?

Jeśli moje życie będzie wyglądało nadal tak intensywnie, to na pewno nie pójdę od razu na studia. Ale jeśli będę miała zdaną maturę, to mogę sobie zrobić te studia w każdym momencie mojego życia. Chciałabym, żeby to mi coś dało, coś wniosło do mojego życia. Bo nie zależy mi na papierku.

The Voice Kids otworzył jej drogę do sławy. Tam zdeklasowała konkurencję, po czym reprezentowała Polskę w Konkursie Eurowizji Junior, w której również nie miała sobie równych. Wydała też bardzo dobrze przyjęty album studyjny.

Niedawno Węgiel obchodziła 18. urodziny. W dorosłość weszła tuż po tym, jak ujawniła, że jest zakochana w starszym o osiem lat producentem muzycznym, Kevinem Mglejem.

Poznaliśmy się przez pracę w studio i w zasadzie można powiedzieć, że była to miłość od pierwszego wejrzenia z obu stron. Nikogo i niczego w życiu nie byłam tak pewna, jak tej relacji. Bardzo mnie wspiera i rozumie. Jest moją bezpieczną przystanią, do której zawsze chcę wracać, kiedy wzbierają falę show-biznesu – opowiedziała o swoim partnerze Plejadzie.

Węgiel nie przeszkadza zupełnie różnica wieku pomiędzy nią a Kevinem. Wyznała, że odbiera to jako dobry znak, bo taka sama różnica jest pomiędzy jej rodzicami.

Dokładnie taka sama różnica jest między moimi rodzicami — moja mama miała 17 lat, kiedy poznała tatę, który w tamtym momencie miał 25 lat. Aktualnie są już 20 kilka lat razem z trójką dzieci i ogromnym szczęściem – otworzyła się.

Tuż po hucznej imprezie z okazji urodzin, gdzie nie zabrakło gości i prezentów, Roksana i Kevin polecieli na wakacje.

Chętnie chwalili się romantycznymi chwilami i widać, że nastoletnia wokalistka całkowicie się rozluźniła na urlopie. Tuż po powrocie podzieliła się z fanami wspaniałymi wieściami. To poważny krok.

Roksana Węgiel dzieli się z fanami radosnymi wieściami

Roksana Węgiel nie ukrywa swojej radości. Na Instastory pokazała fanom swojego nowego pupilka. Jej rodzina się powiększyła o ślicznego szczeniaka. Wokalistka jest wniebowzięta i wcale jej nie przeszkadza to, że będzie musiała połączyć opiekę nad Szafirem, bo tak się nazywa piesek, z nauką i wymagającą karierą. Z pewnością będzie pomagał jej ukochany. W galerii znajdziecie zdjęcia.


Roksana Węgiel z nowym pupilkiem

Roksana Węgiel z nowym pupilkiem

Roksana Węgiel z nowym pupilkiem

Roksana Węgiel z nowym pupilkiem

Roksana Węgiel z nowym pupilkiem

Roksana Węgiel z nowym pupilkiem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×