Roxie Węgiel całe życie marzyła o tej sesji. Zainteresował się nią fotograf „Vogue’a”. Efekt powala

Roksana Węgiel | fot. Instagram.com/roxie_wegiel / ONS

Roksana Węgiel | fot. Instagram.com/roxie_wegiel / ONS

Roksana Węgiel pracuje nad czymś wielkim. Gwiazda podzieliła się zdjęciem z sesji z fotografem magazynu Vogue i zapowiedziała, że już niebawem poznamy szczegóły. Zachęciła do zgadywania, co szykuje.

Roksana Węgiel ma na swoim koncie ogromne osiągnięcia. W 2018 roku pojawiła się na castingu pierwszej edycji programu The Voice Kids. Nie spodziewała się wtedy, że zostanie zwyciężczynią formatu. W tym samym roku została wybrana na reprezentantkę Polski w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Swoim wykonaniem piosenki Anyone I Want to Be, wówczas 13-letnia Roxie, wyśpiewała pierwsze miejsce. Młoda artystka zyskała tym samym status gwiazdy i na stałe zagrzała miejsce na rodzimym rynku muzycznym.

Roksana Węgiel to prawdziwy człowiek sukcesu. Czego się nie dotknie, osiąga szczyt. Nie inaczej było w przypadku jej udziału w programie Dance Dance Dance. Gwiazda udowodniła, że poza śpiewaniem, równie dobrze radzi sobie z tańcem. W telewizyjnym show towarzyszyła jej przyjaciółka Oliwia Górniak. Młode Panie zajęły pierwsze miejsce, pokonując tym samym Olę Nowak, Damiana Kordasa czy Stanisława Karpiel-Bułeckiego.

Roksana Węgiel zapowiada secret project

Artystka należy do grona najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia. Jej profil na Instagramie śledzi 1,3 miliona osób. To tam opublikowała nową sesję zdjęciową, którą zrobił jej fotograf współpracujący z magazynem Vogue. Przy okazji pochwaliła się, że zdjęcia powstały z myślą o sekretnym projekcie:

Sesja foto z fotografem Vogue – moje marzenie właśnie się spełniło dzięki Agacie Preyss i pewnemu świątecznemu projektowi, którego premiera już w piątek. To pierwsza z fotek z tej sesji. Jestem mega szczęśliwa i wdzięczna, że to się wydarzyło. Jak myślicie, co to będzie?

Roksana Węgiel wejdzie na rynek z kosmetykami?

Pod postem Roksany zawrzało. Fani zaczęli zgadywać, co szykuje dla nich idolka. Spostrzegawczy zauważyli, że na nagraniach z sesji, aparat skierowany jest na twarz. Pozwoliło to wyciągnąć pewne wnioski:

 • Jestem pewna, że chodzi o własne kosmetyki. Zdjęcia twarzy w makijażu mówią same za siebie.
 • Może jakaś biżuteria albo kosmetyki? Tak czy siak, nie mogę się doczekać!!
 • Wydaje mi się, że to może być jakiś produkt. Na filmie widać, że aparat jest skierowany na twarz, a Roksana ma zamknięte oczy.

Na ostatni komentarz odpowiedziała sama zainteresowana:

Ale kminicie haha. No, no, prawie, prawie.

A Wy myślicie, że gwiazda pracuje nad własną linią kosmetyczną? Jedno jest pewne, prawdę poznamy już w piątek.


Roksana Węgiel | fot. Instagram.com/roxie_wegiel

Roksana Węgiel | fot. Instagram.com/roxie_wegiel

Roksana Węgiel | fot. Instagram.com/roxie_wegiel

Roksana Węgiel | fot. Instagram.com/roxie_wegiel

Roksana Węgiel | fot. Instagram.com/roxie_wegiel

Roksana Węgiel | fot. Instagram.com/roxie_wegiel

Komentarze

 • Szymon pisze:

  Do ktoś.
  Oczywiście, że nie wiem jaka Roksana jest w rzeczywistości. Ale wierzę w to, że Roksanka jest porządną kobietą.

 • Szymon pisze:

  Do Fani Roxie.
  Macie rację. W pełni Was popieram, że za taki wpis pociągnięcie go do odpowiedzialności. Zróbcie to, pociągnijcie go do odpowiedzialności, niech odpowie za taki komentarz przed sądem, nie odpuszczajcie mu. Pozdrawiam Szymon.

 • FANI ROXIE pisze:

  Ale ty jesteś durny Stefcio! Durny do kwadratu i skończony cham jednocześnie. Co Ty myślisz, że jesteś anonimowy w internecie ?! Za taki wpis jak zechcemy, to pociągniemy cię do odpowiedzialności cywilno – prawnej, tak dla przykładu. Odpowiesz za swój wpis i zapłacisz 30 tysięcy grzywny na cele charytatywne. Chcesz tego?! Nas stać na DOBREGO ADWOKATA, KTÓRY CIĘ PUŚCI Z TORBAMI GNOJU JEDEN.

 • Gość pisze:

  Taka prawda

 • Szymon pisze:

  Do Gość.
  To ty się pchasz wszędzie, gdzie się da. Ma swoje 5 minut, to niech korzysta. A co zazdroszcisz?! Nie hejtuj Roksany. Bo i tak to Ci nic nie da. Ponieważ, zawsze stanę w jej obronie.

 • Szymon pisze:

  Dzięki, że jesteś po mojej stronie oraz po stronie Roksanki. Oczywiście, że razem damy radę tym podłym hejterom, którzy plują jadem na takich uzdolnionych, młodych ludzi jak nasza Roksanka. A prawda jest taka, że Ci co piszą negatywne komentarze i hejtują, to mają problem sami ze sobą. Pozdrawiam Cię serdecznie. Szymon. Jeszcze raz, wielkie dzięki za wszystko. Pozdrawiam.

 • Szymon pisze:

  Do Gość.
  Sam jesteś, kołdrą puchową pajacu!!

 • Szymon pisze:

  Do Andrzej. Bravo Andrzej. Dziękuję, że stanęłeś w obronie Roksany i mojej. Masz rację. Roksana, nie jest obca. Roksana jest naszą idolką. Mamy prawo nazywać ją Aniołeczkiem. A ta Ewelina według mnie to. Jest zwykłą hejterką, która ma problem sama ze sobą.

 • Szymon pisze:

  Ten komentarz, kieruje do Gość. Sam jesteś wytapetowany, sam się ślinisz do facetów! Rodzice wychowali Roksanę na miłą, cudowną, wspaniałą i sympatyczną Kobietę. A Ciebie rodzice wychowali na bardzo okropnego hejtera! Jestem fanem Roksany, nie pozwolę Ci jej Obrażać!!!

 • Gość pisze:

  Ten komentarz, kieruje do Gość. Sam jesteś wytapetowany, sam się ślinisz do facetów! Rodzice wychowali Roksanę na miłą, sympatyczną Kobietę. A Ciebie rodzice wychowali na bardzo, okropnego hejtera! Jestem fanem Roksany, nie pozwolę Ci jej Obrażać!

 • Ew pisze:

  A te piękne zdjęcia o których mowa w artykule to ilustracja do przepięknych kolęd w wykonaniu Roksany,. Utwory zostały opublikowane we wszystkich serwisach muzycznych dziś o o północy

 • Szymon pisze:

  Ten komentarz, kieruje do Gość. Sam jesteś wytapetowany, sam się ślinisz do facetów. Rodzice Roksany. Wychodzę Roksanę na wspaniałą, cudowną i sympatyczną osobą. A Ciebie rodzice wychowali, na okropnego hejtera!

 • Benek pisze:

  do gośc Pustaki, cielaki to twoje dzieci gościu i nie przymierzając ty sam. Fani Roksany to w większości inteligentna młodzież oraz wykształceni ludzie dorośli. Bo tylko tacy ludzie słuchają ambitnych utworów, które wykonuje Roksana. Jej twórczość muzyczna nie jest dla prostaków. Dla prostaków takich jak ty jest prymitywny rap i disco polo.

 • Krystian pisze:

  do gość Wstyd i hańba to na Twój kretyński komentarz!! Na zdjęciach wygląda pięknie. A na tych najnowszych wyjątkowo pięknie. Zdjęcia wykonała Pani fotograf, jedna z najlepszych w tym kraju.To prawdziwe dzieła sztuki. Makijaże do tego typu zdjęć a także do występów w telewizji to rzecz naturalna.
  Lekkie obyczaje to ty masz w swoim chorym mózgu człowieczku! Facetów to Roksana ma gdzieś, do niczego nie są jej potrzebni w tej chwili, nawet chłopaka nie ma. Przez cały czas u Jej boku są mama albo tata, nie opuszczają Jej ani na chwilę. Roksana jest zajęta muzyką, tańcem, nauką w szkole, wszystkim co ją rozwija artystycznie i intelektualnie.

 • Szymon pisze:

  Ten od Julii, kieruje do Gość. Sam jest wytapetowany i ślinisz się do facetów i sam wyglądasz, jak panienka lekkich obyczajów! Rodzice wychowali Roksana na wspaniałą, miłą i sympatyczną osobę. Ciebie rodzice wychowali na bardzo paskudnego i okropnego hejtera!

 • jacek.redaktor pisze:

  A ja jestem całym sercem po Twojej stronie Szymonie i po stronie naszej kochanej Roksany! Też tak jak Ty będę Jej bronił do upadłego i nikomu nie pozwolę Jej krzywdzić. POZDRAWIAM CIĘ SERDECZNIE!!! RAZEM DAMY RADĘ TYM PODŁYM LUDZIOM, KTÓRZY PLUJĄ JADEM NA MŁODE, UZDOLNIONE OSOBY, LEPSZE OD NICH SAMYCH I OD ICH PRZECIĘTNYCH DZIECI. POZDRAWIAM SERDECZNIE.

 • Aniołek pisze:

  Powiem wam jedno nie wcinajcie nosa w nie swoje sprawy Roksana wie co robi bo ma własny rozum w głowie. A takie klutnie i komentarze są po prostu do dupy.

 • Szymon pisze:

  Sam idż do Playboya, hejterze kolejny!

 • Szymon pisze:

  Ten komentarz, kieruje do Gość. Nie jestem żadnym stalkerem, tylko osoba niepełnosprawną i fanem Roksany. Zawsze stanę w jej obronie!

 • Szymon pisze:

  Ten komentarz, kieruje w stronę Eweliny. Samą się lecz!! Po 1. Nie da się już mnie wyleczyć, ponieważ jestem osobą niepełnosprawną. Po
  2. Masz problem, ale sama ze sobą. A po 3. Będę stał murem za Roksaną. A poza tym. Gó**o Cię to obchodzi, co ja pisze. Będę pisał co będę chciał, i gó**o Ci do tego!!!!

 • Gość pisze:

  Koldry puchowe

 • Anonim pisze:

  Promowanie na siłę małolaty.
  Wszyscy lubią młode panienki fuuuj

  • Szymon pisze:

   Żadnej małolaty!!! Roksana to porządna dziewczyna. Odczepcie się od niej! HEJTERZY!!!!

  • Czesiek pisze:

   A kogo mają promować, stare baby?! Stare baby promocji już nie potrzebują. Na całym świecie promuje się młodych i zdolnych. A Roksanę promuje nawet prezydent Duda. Bo to wyjątkowa dziewczyna. Zdolna, utalentowana, głęboko wierząca – daje przykład innym młodym, często leniwym i zepsutym.

 • Robert pisze:

  Ty durniu, Roksana uczy się świetnie!! Jest już w trzeciej klasie szkoły średniej a powinna być rocznikowi dopiero w drugiej! Zna swietnie język angielski, zamierza uczyć się hiszpanskiego. Dużo czyta, więcej niż niejedna nastolatka w jej wieku. Więc stul pysk i pilnuj lepiej swoich dzieci, bo przy takim tatusiu plującym jadem i zawiścią nie wróżę im nic dobrego w życiu.

 • Szymon pisze:

  Roksana jest
  Cudowna, wspaniała, Kochana, ma piękny uśmiech oraz głos Anioła. Zawsze będę po stronie Roksanki. PS. Nikt z Was, nie ma prawa. Obrażać, takiego, pięknego, Aniołeczka.

 • Szymon pisze:

  Roksana jest. Kochana, cudowna, wspaniała i ma głos Anioła. A ci co piszą negatywne komentarze, to robią to z zazdrości. Ja zawsze, będę po stronie Roksani. PS. Nikt nie ma prawa. Obrażać, takiego, pięknego Aniołeczka.