Roxie wspomina najgorszy czas w życiu. Była wtedy u szczytu kariery. Nikt nie wiedział, jak w złej jest kondycji

Roksana Węgiel

Roksana Węgiel w poniedziałkowy wieczór urządziła sobie pogadankę z fanami. Pokazała zdjęcie z trudnego okresu w jej życiu. Jak wyglądała?

Roksana Węgiel w 2018 roku wygrała Eurowizję Junior. Dzięki temu nie tylko zdobyła sporo fanów, ale zaczęła także aktywnie działać w mediach społecznościowych oraz grywać koncerty. Regularnie udziela też wywiadów, w których wypowiada się na temat swoich zawodowych planów oraz zdradza wybrane momenty z życia prywatnego.

Tak jak jakiś czas temu, gdy porozmawiała z Jastrząb Post. Powiedziała, że praca na najwyższych obrotach, a także obecność na celowniku mediów kosztowały ją sporo emocji:

Byłam trochę zmęczona show-biznesem, ale nie robiłam przerwy z tego powodu. To wszystko się tak jakoś ułożyło, że miałam chwile wytchnienia. Za to jestem bardzo wdzięczna. Po prostu odżyłam przez tę kwarantannę, przez tę przerwę.

Roksana Węgiel pokazała zdjęcie z trudnego okresu w życiu

Węgiel w 2021 roku wróciła z nową piosenką, Korona. Singiel pokochali fani nastolatki, którzy pod jej adresem nie szczędzą komplementów. Roxie bardzo dba o swoich sympatyków. Regularnie urządza sobie z nimi pogadanki w social mediach, w których trakcie porusza wątki, które ich interesują. Tak było w poniedziałkowy wieczór, gdy na prośbę jednego internauty, wrzuciła zdjęcie ze złego okresu w życiu.

Roksana Węgiel udostępniła czarno-białą fotografię. Chociaż uśmiecha się do obiektywu, jak wynika z podpisu, są to jedynie pozory. Nie ukrywała, że wówczas źle czuła się sama ze sobą:

Źle się czułam sama ze sobą… Ogólnie niezbyt miło wspominam 2019 rok. Już kiedyś o tym wspominałam (oprócz wakacji, bo wtedy mega dużo grałam i było cudownie), ale to był przełomowy rok dla mnie…

Piosenkarka dodała, że wie, że tak musiało się wydarzyć, by wyciągnęła odpowiednie wnioski:

Jednak wychodzę z założenia, że nic się nie dzieje bez powodu, z każdej sytuacji można wyciągnąć wnioski i każda gorsza chwila umacnia. Nie byłam tu w zbyt dobrej kondycji.

Wspomniane zdjęcie znajdziecie w galerii.


Roksana Węgiel pokazała zdjęcie z trudnego okresu w życiu

Roksana Węgiel jest chora

Roksana Węgiel - Wielki Finał akcji Sprzątanie Świata, Lato w mieście z Eco Studio

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×