Szukaj

Roksana Węgiel zaskoczyła krótką fryzurą i zmianą koloru. Zdania fanów podzielone: „W długich lepiej, ale w tych też sztos”

Roksana Węgiel ma niebieskie włosy

Roksana Węgiel ma niebieskie włosy

Roksana Węgiel przez bardzo długi czas nie zmieniała fryzury. Jej znakiem rozpoznawczym były długie i proste brązowe włosy. Teraz postanowiła nieco zaszaleć zarówno z długością, jak i kolorem. Jak wygląda po metamorfozie?

Roksana Węgiel jest jedną z najpopularniejszych gwiazd muzyki w Polsce. Nastolatka dała się poznać szerszej publiczności, gdy pojawiła się w programie The Voice Kids. Tam trafiła do drużyny Edyty Górniak, z którą doszła aż do ścisłego finału, w którym nie miała sobie równych. Roksana wygrała pierwszą edycję show Dwójki, a w ramach nagrody podpisała kontrakt płytowy z Universal Music Polska.

Kilka miesięcy później została reprezentantką Polski podczas konkursu Eurowizji Junior, na którym odniosła historyczne zwycięstwo. Na scenie wystąpiła z piosenką Anyone I Want to Be, a swoim wykonaniem zachwyciła nie tylko jurorów, ale także europejską publiczność. Pierwsze miejsce w międzynarodowym konkursie otworzyło jej drogę do kolejnych sukcesów.

Roksana cały czas nagrywa kolejne hity i wspina się po szczeblach kariery. Młoda wokalistka nie może narzekać na brak kolejnych zawodowych propozycji. Występowała już w reklamach, a swoimi popisami wokalnymi uświetniała największe muzyczne wydarzenia w kraju. Już niedługo będziemy ją mogli zobaczyć jako jedną z uczestniczek programu Dance Dance Dance.

Roksana Węgiel w krótkich włosach

Roksana już niedługo pojawi się w uwielbianym przez widzów tanecznym show Dwójki. To już trzecia edycja programu, w którym na parkiecie będziemy mogli zobaczyć najpopularniejsze gwiazdy, które zmierzą się z różnymi układami choreograficznymi. Młoda artystka ma nie tylko talent wokalny, ale także doświadczenie w tańcu. Zanim rozpoczęła sceniczną karierę była członkinią hip-hopowej grupy tanecznej R-Revolution, dlatego to na jej popisy fani show czekają z największą niecierpliwością.

Zwyciężczyni programu The Voice Kids na razie ma przerwę w nagraniach, ponieważ jak poinformował wczoraj portal Pudelek, na planie show pojawiły się osoby zarażone koronawirusem. Tymczasem Roksana postanowiła umilić swoim fanom czas oczekiwania na swój debiut w programie i opublikowała zdjęcie w nowej fryzurze.

Sięgające pasa długie brązowe włosy zamieniła na krótką fioletową czuprynę z grzywką. Oczywiście jest to tylko peruka, ale pozwala wyobrazić sobie, jak Roxie wyglądałaby w bobie:

Jak Wam się podobam w takim wydaniu?

Pod zdjęciem Roksany natychmiast znalazły się setki komentarzy. Nowa fryzura artystki wzbudziła spore zamieszanie. Zdania internatów są podzielone:

  • Fajna odmiana Roksany, ale chyba lepszy ten prawdziwy wygląd.
  • Fioletowy kolor najlepszy, wiadomo.
  • W długich lepiej, ale w tych też sztos.
  • Mam nadzieję, że to peruka do występu, a pod nią kryją się twoje piękne, długie, brązowe włosy.

Fani komplementują gwiazdę, ale nie ukrywają, że chyba woleliby ją zobaczyć w jej naturalnej długości, do której wróciła w ciągu kilku sekund.


Roksana Węgiel

Roksana Węgiel

Roksana Węgiel - wiosenna ramówka TVP

Roksana Węgiel - wiosenna ramówka TVP

Roksana Węgiel skończyła 16 lat

Roksana Węgiel skończyła 16 lat

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×