Tak wygląda zakochana Roksana Węgiel! Nastolatka pokazała zdjęcie, a my zgadujemy, kto skradł jej serce

Zdjęcie (1) Tak wygląda zakochana Roksana Węgiel! Nastolatka pokazała zdjęcie, a my zgadujemy, kto skradł jej serce

[1/4] Roksana Węgiel wspomina, kiedy była zakochana

Zdjęcie (2) Tak wygląda zakochana Roksana Węgiel! Nastolatka pokazała zdjęcie, a my zgadujemy, kto skradł jej serce

[2/4] Roksana Węgiel i Daniel Yastremski

Zdjęcie (3) Tak wygląda zakochana Roksana Węgiel! Nastolatka pokazała zdjęcie, a my zgadujemy, kto skradł jej serce

[3/4] Roksana Węgiel i Daniel Yastremski

Zdjęcie (4) Tak wygląda zakochana Roksana Węgiel! Nastolatka pokazała zdjęcie, a my zgadujemy, kto skradł jej serce

[4/4] Roksana Węgiel i Daniel Yastremski

Komentarze

 • koleżanka z klasy pisze:

  Chodzę do tej samej klasy co Roksana i potwierdzam, że dobrze się uczy. To że nie siedzi z nami w ławce nie zmienia faktu, że świetnie ogarnia cały material. Każdego dnia po występach albo nagraniach w telewizji uczy się jak każdy z nas, tyle że w domu albo w hotelu. Jest przy niej przez cały czas mama albo tata i wspierają ją aby wszystko było ok. Poza tym Roksana ma ulubione przedmioty z których jest wyjatkowo dobra, jak chociażby języki obce ale tez język polski. Jest oczytana, od dziecka lubiła książki. Poza tym ona na codzień dużo rozmawia z dorosłymi, reżyserami, muzykami, nauczycielami śpiewu albo tańca, księżmi, bo jest głęboko wierząca. I to wszystko dodatkowo wpływa na jej elokwencje i ogólny poziom wiedzy.

  • Rowernik pisze:

   Doceniam, że jest wierząca, to cenne, ale też już zobaczyłem jej pierwsze tak zwane śmiałe zdjęcia – oby nie przewróciło jej się w głowie, a w tej branży pokusy są silne, trudno je pokonać.

  • Stefek pisze:

   A potem wszyscy wstali i odśpiewali rotę XD Kolejny Fejur autorstwa Janka z Tylko Muzyka, „talentu.muzycznego” i innych psychofanów tej gówniary

 • GOŚĆ pisze:

  Co na to rodzice?.Wydaje mi się że powinna szkole skończyć. I póżniej myśleć o miłości.

  • Barbara z Jasla pisze:

   Rodzice są tam gdzie powinni być, przy swojej ukochanej córce i przez cały czas ja wspierają, wszędzie z nia jeżdżą, nigdy nie jest sama. A co do miłości to przeczytaj artykuł że zrozumieniem a dopiero potem zabieraj głos. Od zauroczenia w Danielu minęło już dużo czasu. Tego typu młodzieńczą milosc przeżywa większość normalnych nastolatkow w tym wieku. Ale już od ponad dwóch lat Roksana jest singielka gdyz na poważny związek jest dla niej za wcześnie, wcale się do tego nie spieszy, wiele razy o tym mówiła w wywiadach. A przelotne związki ja nie interesuja, ma swoje zasady, jest osobą głęboko wierząca. Poza tym nie ma czasu na takie rzeczy w tej chwili.

 • Jjj pisze:

  Dlaczego niby 14 latka miała by się nie zakochać?ja miałam 7 lat i zakochałam się pierwszy raz .Byłam na kolonii .ON miał na imię Grzesiu.Miał 8 lat.Dzisiaj mam szczęśliwą rodzinę i ponad 50 lat.W każdym wieku się można zakochać (Nie mylić z pożądaniem).

 • Gość pisze:

  Jak się tylko coś krytycznego o niej napisze ,natychmiast taką osobę ktoś atakuje, jak wściekły pies. Pewnie ktoś z rodzinki, albo znajomych, bo wszystkie te wpisy są w tym samym chamskim stylu.

  • ALINA pisze:

   Twoje komentarze są za to na swietnym poziomie, jesteś żałosny. To nie jest krytyka tylko ordynarny hejt, ktory spotyka się z nalezyta reakcja. I nie jest to żadna rodzina tylko prawdziwi fani, którzy będą Roksany bronić zawsze i wszędzie przed takimi wrednymi, podłymi typami jak ty.

  • Roman pisze:

   Wściekłym psem to ty jesteś, trzeba ci kaganiec założyć. Czego chcesz od tej dziewczyny!? Zrobiła ci coś?? Co cię obchodzi jej życie i to co robi!? I tak nie dorastasz jej do paznokci u nóg. Przy niej jesteś nikim. I takim zostaniesz

 • jacek.redaktor pisze:

  A w jakim wieku ma się 🦋 motyle w brzuchu, właśnie w wieku 14 lat! Wszystkie normalne dziewczyny w tym wieku tak mają. A Romeo i Julia to niby ile lat mieli!? Wlasnie 14 i 15. A teraz Roksana ma 16 lat i jest nad wiek rozwinięta pod względem intelektualnym osoba. Wystarczy posłuchać jak mądrych i dojrzałych wywiadów udziela. Poza tym jest uczennica trzeciej klasy szkoły średniej i bardzo dobrze się uczy. Za dwa lata zdaje maturę, która jest dla niej jak sama mówi bardzo wazna.

  • Gość pisze:

   mordo, ale Romeo i Julia nie istnieli XDD poza tym akcja tej książki dzieje się w średniowieczu więc XDD

 • Jacek.redaktor pisze:

  Akurat matura jest dla Roksany bardzo ważna. Mówiła o tym wielokrotnie w wywiadach. W tej chwili jest uczennica trzeciej klasy szkoły średniej i świetnie się uczy. Ma indywidualny tok nauczania
  . Maturę będzie zdawać za dwa lata. Nie wyklucza też że będzie studiowac, wszystko zależy od tego w jakim tempie potoczy się jej kariera.

  • Gość pisze:

   A skąd wiesz, że się dobrze uczy? Indywidualny tok czy inny , wiedzę trzeba mieć, a w szkole średniej nauki jest tyle, że do kina nie ma kiedy pójść.

 • Gość pisze:

  Zostawcie to dziecko w spokoju. To już poprostu za dużo.

 • Gość pisze:

  Wszystko na pokaz,dziecko przekształcone w doroslą kobietę.Za 14 lat już miała motyle w brzuchu ,a teraz także w glowie

  • EWA pisze:

   A kiedy ma miec motyle w brzuchu jak będzie miała 40 lat!? Ty to masz chyba robale w brzuchu, nigdy nie byłaś zakochana i zgnijesz pelna jadu i zawisci do innych normalnych ludzi.

 • Gość pisze:

  Dziecko TY nie kariera tylko szkoła nie rozjazdy tylko nauka wygląda już jak byś miala25 lat gdzie twoje dzieciństwo za rządne pieniądze nie kupisz

  • Że co? pisze:

   Może szkoła Tobie by się przydała nieudaczniku? Tyle błędów w tak krótkim tekście to drugoklasiści nie robią.

  • Poirytowana pisze:

   Zamknij się! Nie będziesz jej mówić co ma robić. Zajmij się swoim życiem

  • Magdzia ❤️ pisze:

   Każdy będąc jeszcze nastolatkiem przeżywa różne rzeczy i właśnie jednym z nich jest zauroczenie tymbardziej w tych czasach. Roksana również należała i należy do takich osób. Każdy ma swoje zdanie nikt nikomu nie zabroni go mieć ale pamiętajcie, że ona również hejt źle przeżywa jest jeszcze bardzo młoda. Co do tego że została „przekształcona w dorosłą kobietę”taki jest niestety show biznes lecz moim zdaniem wcale tak źle nie jest. Każda gwiazda ma stylistów itp do prezentowania się w telewizji to norma.

  • talent.muzyczny pisze:

   A kto powiedział że kazdy na mieć identyczne dziecinstwo? Roksana jest bardzo zadowolona ze swojego dziecinstwa. Myślę że niejedna jej rówieśniczka chciałaby takie mieć. I wcale nie wygląda na tyle lat ile piszesz. Ona zmienia swój wizerunek każdego dnia, jest artystka, poza tym zwyczajnie bawi się tym. Z lekkim makijazem albo bez wygląda na tyle lat ile ma a czasem na jeszcze mniej. Ma wyjątkowo delikatna, dziewczęca urodę, jest szczupła, wysportowana. Jest wzorem pod tym względem dla innych nastolatek.

 • Gość pisze:

  Matura to bzdura🙂

  • Jacek.redaktor pisze:

   Nie dla Roksany. Dla Roksany matura jest bardzo ważna, wiele razy mowa o tym w wywiadach. Obecnie jest w trzeciej klasie liceum. Ma indywidualny tok nauczania i bardzo dobrze się uczy.

  • Spokojnie pisze:

   Twoja głowa? Nie martw się, pouczysz się jeszcze trochę, to może trochę oleju się tam wleje…

  • Poirytowana pisze:

   Pusta/pusty to jesteś Ty

  • jacek.redaktor pisze:

   Roksana pusta?! Już nic bardziej głupiego nie mogłaś napisać. Roksana to dziewczyna nad wiek rozwinięta pod względem intelektualnym. Udziela wspanialych, mądrych wywiadów. Niejeden dorosły mógłby się wiele od niej nauczyć. Poza tym jest uczennica trzeciej klasy szkoły średniej i bardzo dobrze się uczy. Ma indywidualny tok nauczania, bardzo lubi czytać ksiazki. Za dwa lata zdaje maturę, która jest dla niej bardzo ważna.

 • Maatka pisze:

  Skoncertuj sie dziewczyno na nauce.Masz dopiero 16 lat.

  • Ojciec pisze:

   Matka idź przewinąć dziecko, bo znowu obsrane płacze, a nie tylko w kółko hejty i hejty wypisujesz pod przykrywką „wielkiego zamartwiania się” o cudze dzieci.

  • Huron pisze:

   A te stare baby, które nigdy nic nie osiągnęły i nie osiągną, ciągle swoje… Do znudzenia. Ale jakby tylko ich córeczki dostały taką szansę inaczej by śpiewały 🙁

  • Gość pisze:

   Nie mówcie jej co ma robić zajmijcie się swoim życiem

 • Gość pisze:

  Niech się weźmie za naukę. Idzie drogą Górniak i Chylińskiej. Zostanie bez matury.

  • Gośćflakasz pisze:

   A gwiazdy się uczą ale mają indywidualne a te 2 osoby co wymieniłeś zrobiły maturę masz żel info

  • Jacek.redaktor pisze:

   Akurat matura jest dla Roksany bardzo ważna. Mówiła o tym wielokrotnie w wywiadach. W tej chwili jest uczennica trzeciej klasy szkoły średniej i świetnie się uczy. Ma indywidualny tok nauczania
   . Maturę będzie zdawać za dwa lata. Nie wyklucza też że będzie studiowac, wszystko zależy od tego w jakim tempie potoczy się jej kariera.

  • Jacek. Redaktor pisze:

   Nie zostanie bez matury, gdyż matura jest dla niej bardzo ważna. Mówiła o tym wiele razy w wywiadach. Jest teraz w trzeciej klasie szkoły średniej i świetnie się uczy. Zna bardzo dobrze język angielski, zamierza uczyć się hiszpańskiego. MATURĘ BĘDZIE zdawać za dwa lata a potem nie wyklucza ze będzie studiowac, wszystko zależy od tempa kariery.

  • wykształcona pisze:

   Wiesz co ci powiem? poczytaj statystyki, ilu wykształconych ludzi zmienia zawód z powodu braku pracy! nauka i nauka, ciągłe moralizowanie. Ona świetnie godzi obowiązki artystyczne ze szkolnymi. To dziewczyna z pasją. Pokaż mi księgowego czy lekarza z pasją, chyba do zarabiania pieniędzy cudzym kosztem.

 • Gość pisze:

  Taki lajf jak mawia klasyk fotki w necie zostaną trzeba miec czas na życie prace zakupy w lidlu a kiedyś wszystko trzeba przeźyc i musi mieć pierwszy raz nawet jazda pod prąd bmw związek jest jak śmieci no chodź noo chodź ide wyrzucić śmieci było minęło nie ma czego wspominać z top tylko gira została ha ha dobrze źe dźisiaj piątek weekendu początek i to tyle

  • porada pisze:

   Odstaw te leki, bo Ci szkodzą (a na pewno nie pomagają) i idź do innego specjalisty.
   PS: Znaki interpunkcyjne powstały po to, aby osoba czytająca tekst mogła zrozumieć co osoba pisząca chciała przekazać. Przydałoby się, żebyś w takim tekście zaznaczył chociaż kropki.

×