Liczby nie kłamią. Tyle ludzi ogląda stories Roksany Węgiel. Mamy screena z widocznymi zasięgami

Roksana Węgiel pochwaliła się zasięgami

Roksana Węgiel pochwaliła się swoimi zasięgami. Liczby nie kłamią i robią wrażenie. Nastolatka ma całe masy wiernych fanów.

Roksana Węgiel jest niezmiennie najpopularniejszą wokalistką młodego pokolenia. Zgromadziła wokół siebie sporo fanów, z którymi regularnie się spotyka podczas koncertów. Sympatycy piosenkarki mają nadzieję, że pewnego dnia piosenkarka, która wygrała konkurs Eurowizji Junior, spróbuje swoich sił w edycji dla dorosłych.

Nastolatka nie ukrywa, że na razie nie jest gotowa, by podjąć ten krok. Nie wyklucza jednak, że tak stanie się w przyszłości. Musiałaby jedynie dobrać bardzo dobrą piosenkę:

Nie czuję się gotowa na dorosłą Eurowizję, nie będę ukrywać. Nie czuję tego teraz, w tym momencie, więc na razie ten pomysł odpada. Chociaż, kto wie? Może w przyszłości? Naprawdę, jeśli zdecydowałabym się na udział, to musiałabym wystąpić z bardzo dobrym numerem.

Węgiel nie tylko co jakiś czas koncertuje i udziela wywiadów, ale także zapisała na swoim koncie udział w Dance Dance Dance, gdzie wystąpiła w duecie z Oliwią Górniak. Nastolatki tak świetnie opanowały poszczególne choreografie, że doszły do finału, który wygrały.

Obecnie część jej fanów marzy o tym, by pojawiła się jako uczestniczka kolejnej edycji Tańca z gwiazdami. Nastolatka nie ukrywa, że chętnie zmierzyłaby się z tego typu wyzwaniem (pisaliśmy o tym tutaj).

Póki co jednak Roksana zajmuje się tym, co najbardziej kocha, a mianowicie muzyką. Jest także aktywną uczestniczką social mediów i to tam pochwaliła się swoimi zasięgami. Są imponujące.

Roksana Węgiel pochwaliła się zasięgami

Roksana Węgiel zrobiła imponująca karierę. Wielu wróży jej, że osiągnie status międzynarodowej gwiazdy. Ciężko na to pracuje. Nie tylko dba o wokal, ale także trenuje, żeby być w jak najlepszej formie. Żeby nie tracić czasu, ma indywidualny tok nauczania, więc zajęcia są dostosowywane do jej aktualnego grafiku.

Nigdy jednak nie brakuje jej czasu dla fanów. W końcu to dla nich tworzy. Ma już imponującą grupę obserwujących na Instagramie, bo aż 1,2 mln. Do tego ostatnio pochwaliła się zasięgiem swoich relacji — zwykle śledzi je około 100 tys., internautów — w naszej galerii screen. Te liczby nie kłamią i robią ogromne wrażenie.


Roksana Węgiel pochwaliła się zasięgami

Roksana Węgiel - Gala French Touch 2021

Roksana Węgiel - Szansa na Sukces. Eurowizja Junior 2021

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×