Szukaj

Roxie zalała się łzami na widok Egurroli. Wystarczyło, że otworzył usta. Smutne nagranie z próby do „Dance Dance Dance” [WIDEO]

Roksana Węgiel płacze w Dance Dance Dance

Roksana Węgiel płacze w Dance Dance Dance

Roksana Węgiel zalała się łzami, gdy na próbie przed trzecim odcinkiem Dance Dance Dance zobaczyła Agustina Egurrolę. Wystarczyło, że powiedział jedno zdanie i nastolatka wybuchła płaczem przed kamerą. Publikujemy nagranie z sali tanecznej

Trzecia edycja Dance Dance Dance ruszyła pełną parą. Za nami dwa premierowe odcinki, których największą gwiazdą był Agustin Egurrola. Nowy juror show nie oszczędza nikogo. W swoich osądach często kąśliwie ocenia popisy tancerzy-amatorów, którzy najlepiej jak potrafią, odtwarzają choreografie ze znanych klipów.

Szczególnie cierpkie słowa pod swoim adresem usłyszała 16-letnia Roksana Węgiel. Nastolatka dowiedziała się, że „człapie” i „nie ma wyczucia rytmu”. Po zejściu ze sceny Roxie zalała się łzami. Był to pierwszy raz, ale nie ostatni, kiedy oczy młodej piosenkarki zaszkliły się przed kamerami.

Roksana Węgiel płacze na próbie do Dance Dance Dance 3

Roksana Węgiel i jej przyjaciółka Oliwia Górniak to najmłodsze uczestniczki trzeciej edycji tanecznego show TVP2. Podczas poprzednich odcinków nastolatki udowodniły, że potrafią wytańczyć nawet najtrudniejsze choreografie. Tym samym trenerzy podnieśli poprzeczkę w stosunku do ich występów. Ida Nowakowska, Agustin Egurrola i Joanna Jędrzejczyk wierzą, że dziewczyny nie odkryły jeszcze wszystkich kart i mają szansę zawładnąć sceną Dance Dance Dance.

Podczas przygotowań do piątkowego odcinka programu Roksana Węgiel nie była w stanie powstrzymać emocji i popłakała się w towarzystwie Agustina Egurroli, co już teraz możecie zobaczyć w naszym wideo.

Wiem, że każdy mój występ publiczny wiąże się z oceną ludzi. Więc czuję się oceniania… – wyznała Roksana Węgiel podczas spotkania z jurorem Dance Dance Dance.

Agustin próbował pocieszać gwiazdę, pod której adresem jeszcze niedawno nie szczędził gorzkich słów:

Musisz mieć swoje marzenia i odwagę, żeby je mówić. Nie możesz się bać krytyki – zaczął wyjaśniać.

Dla Roxie spotkanie z surowym jurorem było ponad jej siły:

Agustin przejrzał mnie – skomentowała słowa jurora nastolatka, a w jej oczach pojawiły się łzy.

Agustin zareagował równie emocjonalnie:

Roksi, jesteś taka zdolna… – powiedział Agustin po czym przytulił płaczącą wokalistkę.

Nowy juror i główny choreograf tanecznego show wyjaśnił, dlaczego chce, aby Roksana przestała przejmować się krytyką.

Musimy pokazać jej, że to nie jest czas na niepewność. To jest moment na zaistnienie w „Dance Dance Dance”. Potrzebujemy, żeby była silna, pewna siebie… – ocenił juror.

Czy mimo chwili słabości na treningach Roksana zachwyci Idę Nowakowską, Joannę Jędrzejczyk i Agustina Egurrolę? Dowiemy się w najbliższy piątek o godzinie 20:35 w TVP2.


Roksana Węgiel płacze

Roksana Węgiel płacze

IMG_1416
IMG_1419

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  Rozumiem że Augustin zna się na rzeczy ale wszystko można powiedzieć w sposób kulturalny a nie chamski. Trzeba mieć kulturę i oglade. Byc na poziomie.

 • Gość pisze:

  To jest juror a ona powinna jeszcze siedzieć w książkach. Skoro chce zaistnieć na scenie to niech dojrzeje i znosi dorosłe krytykę. Miał ja pogłaskać jeśli coś źle zrobiła bo to Roksi?

 • Gość pisze:

  Przeciez to jest dziecko. Czego Wy chcecie?

 • Gość pisze:

  Piekna 🙂

 • Viki pisze:

  Stary cap przeżywa jurorstwo rani cały czas ińnych przesadza my tego nie chcemy oglądać

  • Gość pisze:

   Co za tendencyjny artykuł i głupi komentarz hejterski! Juror wspiera uczestniczkę jak może, a Wy piszecie jakieś pierdoły… nie do wiary!!!

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×