Roksana Wegiel ma chłopaka! 17-letnia gwiazda pochwaliła się ich wspólnym zdjęciem. Jest bardzo romantycznie

Roksana Węgiel

Roksana Węgiel

Roksana Węgiel jest zakochana. Młoda gwiazda odpoczywa nad polskim morzem w towarzystwie swojego chłopaka. Pokazała zdjęcie wspólnego spaceru na plaży. 

Roksana Węgiel to jedna z najbardziej obiecujących młodych wokalistek w kraju. Pomimo tego, że ma zaledwie 17 lat zdążyła już sporo osiągnąć. Jej profesjonalna muzyczna droga rozpoczęła się od udziału w programie The Voice Kids. W 2018 roku zwyciężyła pierwszą edycję show, a kilka miesięcy po tym sukcesie, została reprezentantką kraju w Konkursie Piosenki Eurowizji Junior. Jej występ był historyczny, ponieważ zajęła pierwsze miejsce, co nie udało się poprzednim wokalistom z Polski. Brawurowo zaśpiewała wówczas swój wielki przebój Anyone I Want to Be.

Od tego momentu minęło już 4 lata, ale jej kariera ma się wręcz doskonale i cały czas nabiera rozpędu. Roxie powoli szuka też swojego miejsca w show-biznesie. Miała już okazję zadebiutować w roli prowadzącej You Can Dance – Nowa Generacja. Teraz postanowiła zadbać o życie prywatne.

Roksana Węgiel pokazała pierwsze zdjęcie z chłopakiem

Roksana Węgiel podczas Eurowizji spotkała swoją pierwszą miłość. Z Danielem pochodzącym z Białorusi, spotykała się przez jakiś czas, ale miała wówczas zaledwie 13 lat. Pomimo dzielącej ich odległości chłopiec przyjeżdżał do Warszawy.

Daniel mieszka na Białorusi. I to właśnie on sprawił, że w końcu zrozumiałam, co to znaczy mieć motyle w brzuchu. Spotykamy się w Polsce, w Warszawie. Daniel często do mnie przyjeżdża, bo cały czas jestem w rozjazdach. Nie jest łatwo, ale nawet gdybyśmy mieszkali blisko siebie, spotykalibyśmy się z taką samą częstotliwością – wyznała w wywiadzie z Vivą!.

Młodzieńcze zauroczenie nie przetrwało zbyt długo. Jeszcze jesienią zeszłego roku młoda gwiazda zapewniała, że nie szuka kolejnego uczucia. W jej życiu nie było wówczas nikogo szczególnego.

Nie. Nie ma nikogo takiego. Ja teraz dużo czasu spędzam z rodziną – mówiła reporterce Jastrząb Post.

Wygląda na to, że sytuacja uczuciowa Roksany się zmieniła. Gwiazda przebywa obecnie na wakacjach nad morzem. Okazuje się, że nie jest tam sama. Do sieci wrzuciła zdjęcie, ze spaceru brzegiem morza.

Piosenkarka trzyma ukochanego za rękę, a nad ich splecionymi dłońmi dodała emotikon serduszka. Wygląda na to, że wspaniale układa się nie tylko kariera, ale też życie prywatne. Zdjęcie zobaczycie w naszej galerii.


Roksana Węgiel z chłopakiem

Roksana Węgiel z chłopakiem

Roksana Węgiel – nowa fryzura na wiosnę 2022

Roksana Węgiel – nowa fryzura na wiosnę 2022

Roksana Węgiel z rodziną

Komentarze

  • Gość pisze:

    Rzeczywiście bardzo romantycznie, ale kit wciskacie, nic nie widać

  • Gość pisze:

    Taki live zdrowia nasza najbogatsza dziewczyna dorasta a niedługo studia ha ha po czym je poznaje po rózowym sweterku z bambi klacie bez igły i nikt mi tu nie płaci za bycie miłym ha ha jedyne co umiem to zaparzyć kawe vs mam dzieci w mopsie cięzki wybór na randke i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×