Roksana Węgiel przeszła metamorfozę. Postawiła na odważny kolor: „Na spontanie albo wcale”

Roksana Węgiel

Roksana Węgiel

Roksana Węgiel zmieniła kolor włosów, o czym poinformowała swoich fanów. Pokazała efekt spontanicznej metamorfozy. Zobaczcie, jak aktualnie wygląda.

Roksana Węgiel trzy lata temu reprezentowała Polskę w konkursie Eurowizji Junior. Jej głos oczarował zarówno jurorów, jak i widzów na całym świecie. Przyznali jej tytuł wygrywającego. Przed nastolatką otworzyły się drzwi do kariery. Zaczęła grywać koncerty w mniejszych i większych miejscowościach, a także pojawiać się w kampaniach reklamowych.

Przez pewien czas bardzo często występowała na scenie. Gdy w 2020 roku wybuchła pandemia koronawirusa, nastolatka nieco zwolniła. Nie narzekała jednak na brak obowiązków. Skupiła się na edukacji, nadrobiła zaległości w szkole, a także zaczęła tworzyć nowe piosenki:

Na początku kwarantanny nadrobiłam szkołę, bo wcześniej miałam naprawdę mało czasu, żeby to wszystko ze sobą pogodzić. Dla mnie ten koronawirus to jest zbawienie. Nadrobiłam zaległości w nauce i wszystko pozdawałam. Zaczęłam też nawet bardziej niż przed kwarantanną pracować nad swoim wokalem, dużo ćwiczę, z nowych rzeczy chodzę na siłownię, tworzę nowe piosenki, sama zaczęłam pisać teksty – dla mnie to na plus – komentowała w rozmowie z Super Expressem.

Roksana Węgiel w nowym kolorze włosów. Jak wygląda?

Roksana Węgiel stara się być w stałym kontakcie z fanami. Prowadzi konto na Instagramie, gdzie regularnie dzieli się nowinkami ze swojej codzienności. Przez pewien czas relacjonowała zmagania w Dance Dance Dance 3, w którym brała udział z Oliwią Górniak. Nastolatki świetnie sobie poradziły. Dotarły aż do finału, który głosami widzów wygrały. Pieniądze z wygranej przeznaczyły na Fundację Pomocy Dzieciom z Chorobą Nowotworową.

Niedawno Węgiel pochwaliła się wizytą w salonie fryzjerskim. Gwiazda postanowiła nieco zmienić swój wizerunek i postawiła na odważny kolor włosów. Wybrała różowe pasemka, które zademonstrowała Instastory. Pokazała też krótkie nagranie z wizyty w salonie. Zdradziła, że decyzję o zmianie podjęła spontanicznie:

Proszę bardzo, oto nasze spontaniczne decyzje. Zobaczcie, różowe włosy. Czemu nie?

Dodała też kolejne ujęcie, które podpisała:

Na spontanie albo wcale.

Zdjęcia Roksany Węgiel po metamorfozie znajdziecie w naszej galerii.


Roksana Węgiel w nowych włosach

Roksana Węgiel w nowych włosach

Roksana Węgiel w nowych włosach

Roksana Węgiel w nowych włosach

Roksana Węgiel w nowych włosach

Roksana Węgiel w nowych włosach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×