Szukaj

Stare nagranie z Roksaną Węgiel podbija sieć! Tak zaczynała swoją karierę zanim przyszła do „The Voice”! [WIDEO]

Roksana Węgiel wpadka na koncercie

Roksana Węgiel wpadka na koncercie

Roksana Węgiel rozwija swoją karierę muzyczną w zawrotnym tempie. Internauci dotarli ostatnio do archiwalnego nagrania z młodą piosenkarką. Na starym wideo, które w sieci umieścił jej nauczyciel,  możemy zobaczyć 9-letnią artystkę, która śpiewa piosenkę religijną. Zobaczcie!

Roksana Węgiel, to 14-latka, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Niezwykle utalentowana i ambitna nastolatka, bardzo ciężko pracuje na swój sukces. Niedawno w sieci zawrzało za sprawą nagrania sprzed sześciu lat, gdzie Roxie śpiewa pieśń religijną. Okazuje się, że jej głos, to dar, że to nie tylko ćwiczenia pod okiem specjalistów, ale po prostu naturalny talent.

Roksana jako mała dziewczynka śpiewała głównie pieśni o tematyce religijnej, czyli  zupełnie inne niż dziś. Natomiast jej głos zachwycał już wtedy, mocny, wzruszający, a ona taka skromna w tym wielkim talencie. Nic dziwnego, że kilka lat później Węgiel stała się sławna.

Roksany Węgiel droga do sławy

Utalentowana dziewczyna z Jasła zachwyciła jurorów Eurowizji dla dzieci. Jej wykonanie piosenki Anyone I Want To Be zyskało aplauz sędziów i wszystkich obserwujących wokalne zmagania uzdolnionych nastolatków. Nie był to dla Roksany Węgiel debiut na wielkiej scenie. Mogliśmy o niej usłyszeć, gdy uzdolniona dziewczyna wygrywała pierwszą edycję polskiego The Voice Kids. Jej adaptacja utworów Halo Beyonce i Alei Gwiazd Małgorzaty Ostrowskiej przyniosły jej wielki sukces.

Dzisiaj jest rozpoznawana nie tylko w naszym kraju. Zobaczcie sami, jak bardzo zmieniła się, nie tylko wokalnie, ale też wizerunkowo Roksana Węgiel.

 

Zobacz: Opalona na skwarkę Roksana Węgiel w sukni ślubnej powaliła publiczność na kolana! To ona była największą gwiazdą międzynarodowego festiwalu!

Zobacz: Roksana Węgiel rozstała się z chłopakiem! Załamany nastolatek poinformował o powodach zakończenia związku! Do sieci trafiły screeny wiadomości!

Zobacz: Roksana Węgiel w siódmym niebie. Dawno nie była taka szczęśliwa!


Roksana Węgiel – Międzynarodowy Festiwal Talentów im. Anny German w Zielonej Górze

Roksana Węgiel – Międzynarodowy Festiwal Talentów im. Anny German w Zielonej Górze

Roksana Węgiel w szałowym perłowym kombinezonie na masce samochodu

Roksana Węgiel w szałowym perłowym kombinezonie na masce samochodu

Roksana Węgiel z bratem - Instagram

Roksana Węgiel z bratem - Instagram

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×