Roksana Węgiel pokazała zdjęcia z Pierwszej Komunii brata. W kościele od razu było widać, że weszła gwiazda

Roksana Węgiel na Komunii Świętej brata

Roksana Węgiel na Komunii Świętej brata

Roksana Węgiel podzieliła się na Instagramie zdjęciami z Pierwszej Komunii młodszego brata. Jak wyglądała?

Roksana Węgiel jest jedną z najpopularniejszych gwiazd muzyki w Polsce. Poznaliśmy ją w programie The Voice Kids. Tam u boku Edyty Górniak doszła aż do finału. Wygrała i podpisała kontrakt płytowy.

Kilka miesięcy później została reprezentantką Polski na konkursie Eurowizji Junior 2018, na którym odniosła historyczne zwycięstwo z piosenką Anyone I Want to Be, a swoim wykonaniem zachwyciła jurorów i europejską publiczność. Wygrana w międzynarodowym konkursie rozpoczęło jej wielką karierę. Niedawno odebrała nagrodę MTV EMA dla najlepszego polskiego wykonawcy. Podczas gali w Madrycie, na czerwonym dywanie pozwała obok Justina Biebera i Cristiano Ronaldo.

Roksana nie narzeka na brak zawodowych propozycji. Występowała już w reklamach, a także pojawiała się na największych muzycznych wydarzenia w kraju.

Właśnie możemy oglądać ją w 3. edycji programu Dance Dance Dance. Tańczy w duecie ze swoją przyjaciółką – Oliwią Górniak. W przyszłym tygodniu nastolatki zatańczą w finale.

Tymczasem Roxie celebrowała wielki dzień młodszego brata.

Roksana Węgiel na zdjęciach z Pierwszej Komunii brata

Roksana nie ukrywa, jak ważna jest dla niej rodzina. Dobrze zdaje sobie sprawę, że żeby nie wsparcie mamy i taty, nie byłaby w tym miejscu, gdzie obecnie, czyli na prawdziwym szczycie kariery.

Tak naprawdę mama poświęciła swoje życie, żebym mogła robić to, co robię. Tata również o mnie zawsze dbał. Takie wsparcie jest najlepsze i na maksa to doceniam – mówiła w wywiadzie w TVP.

Zdradziła także, że to właśnie mama jest powiernikiem jej tajemnic i najważniejszą osobą:

Mama jest moją przyjaciółką, z która zawsze mogę porozmawiać na każdy temat – wyznała.

Roksana Węgiel ma dwóch braci. Młodszy z nich, Tymoteusz, przyszedł na świat rok temu i stał się oczkiem w głowie siostry. Starszy z nich, Maksymilian, właśnie przyjął Komunie Świętą. Nastolatka nie mogła się nie podzielić zdjęciami z tego ważnego dnia.

08.05.2021.
Jeden z najważniejszych dni w życiu mojego małego braciszka. #pierwszakomuniaświęta – napisała Roksana.

Roksana na ten dzień wybrała stylizacje w kolorze białym. Włożyła bardzo modne, rozszerzane do dołu spodnie, do których dobrała krótką marynarkę i bluzkę. Całość uzupełniła butami na obcasie i torebką na łańcuszku. Włosy pozostawiła rozpuszczone i zrobiła bardzo delikatny makijaż. Wyglądała pięknie.


Roksana Węgiel na Pierwszej Komunii brata

Roksana Węgiel na Pierwszej Komunii brata

Roksana Węgiel na Pierwszej Komunii brata

Roksana Węgiel na Pierwszej Komunii brata

Roksana Węgiel na Pierwszej Komunii brata

Roksana Węgiel na Pierwszej Komunii brata

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×