Roksana Węgiel odwiedziła Jasną Górę. Zawierzyła swoją karierę Matce Boskiej

Roksana Węgiel - piosenka, Eurowizja

Roksana Węgiel - piosenka, Eurowizja

Roksana Węgiel z wizytą w sanktuarium na Jasnej Górze

Roksana Węgiel udała się z mamą na Jasną Górę, by podziękować Bogu za swój talent. Zwyciężczyni dziecięcej Eurowizji 2018 wyjawiła, że wiara jest dla niej bardzo ważna. Młoda artystka postanowiła zrobić przystanek w drodze na występy, żeby zmówić modlitwę.  Co jeszcze powiedziała?

Roksana Węgiel żyje snem każdej małej dziewczynki, która kiedykolwiek chciała zostać piosenkarką. Zawrotna kariera, którą rozpoczęła od udziału w Voice Kids, dopiero otwiera przed nią podwoje i setki różnych możliwości. Wygrana na dziecięcej wersji Eurowizji 2018 również dała młodej artystce wiele niepowtarzalnych dróg rozwoju i umożliwiła jej pokazanie się na międzynarodowej arenie, co stanowi jej bilet w jedną stronę do europejskiej sławy i kolejnych kontraktów.

W całym tym szale Roksana nie zapomina jednak o tym, co wyniosła z domu. Jak się okazuje, młoda gwiazda zrobiła specjalny postój w drodze na swoje koncerty. Pojechała z mamą na Jasną Górę, gdzie dziękowała Bogu za swój talent i szansę, którą dostała od losu. Roksana zagrała też spontaniczny koncert dla wiernych, a na Twitterze wyjawiła, że wiara jest dla niej niezwykle ważna:

Cieszę się, że mogłam tutaj powrócić kolejny raz. Wiara jest dla mnie bardzo ważna i doświadczam Bożej opieki – napisała na swoim Twitterze

Trzeba przyznać, że to budujące – zdobyła sławę w tak młodym wieku, ale wciąż twardo trzyma się swoich przekonań i wartości, które wpojono jej w rodzinie. Postawa godna podziwu.

Michał Szpak zaciera ręce na duet z Roksaną Węgiel. Czym go ujęła? [WIDEO]

Wreszcie! Roksana Węgiel pokazała swojego przystojnego chłopaka! To zagraniczna gwiazda!

Roksana Węgiel na Eurowizji 2019 w Tel Awiwie! Polka wystąpi w wielkim finale show!


Roksana Węgiel z mamą na Jasnej Górze (fot. Twitter)

Roksana Węgiel z mamą na Jasnej Górze (fot. Twitter)

Roksana Węgiel wygrała Eurowizję Junior 2018

Roksana Węgiel wygrała Eurowizję Junior 2018

Roksana Węgiel z rodzicami

Roksana Węgiel z rodzicami

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×