Szukaj

Roksana Węgiel zrobiła tatuaż na ręce. Pochwaliła się efektowną „dziarą”. Przyćmiła jej nową fryzurę

Roksana Węgiel - tatuaż

Roksana Węgiel - tatuaż

Roksana Węgiel zaskoczyła swoich fanów zdjęciem w bardzo mocnym makijażu i z wytatuowaną ręką. Jak wyglądała i co piszą internauci?

Roksana Węgiel jest obecnie jedną z najpopularniejszych młodych gwiazd muzyki w Polsce. Dała się poznać szerszej publiczności, gdy pojawiła się w programie The Voice Kids. Tam trafiła pod skrzydła Edyty Górniak. Doszła aż do finału, w którym nie miała sobie równych, a w ramach nagrody podpisała kontrakt płytowy z Universal Music Polska.

Kilka miesięcy później została reprezentantką Polski podczas konkursu Eurowizji Junior, na którym odniosła historyczne zwycięstwo. Wystąpiła z piosenką Anyone I Want to Be, a swoim wykonaniem zachwyciła nie tylko jurorów, ale także europejską publiczność. Pierwsze miejsce w międzynarodowym konkursie otworzyło jej drogę do kolejnych sukcesów.

Roksana cały czas koncertuje, tworzy kolejne hity i rozwija karierę. Młoda wokalistka nie może narzekać na brak kolejnych zawodowych propozycji. Występowała już w reklamach, a swoimi popisami wokalnymi uświetniała największe muzyczne wydarzenia w kraju. Właśnie możemy oglądać ją w 3. edycji programu Dance Dance Dance. Występuje w nim w duecie ze swoją przyjaciółką Oliwią Górniak.

W show nie jest jej łatwo, bo ze względu na jej umiejętności taneczne, poprzeczkę postawiono jej wysoko. Już odczuła, jakie wymagania mają jurorzy, a słowa Agustina Egurroli doprowadziły ją do łez.

Na Instagramie młodej wokalistki pojawiło się zdjęcie. Pozuje na nim z wielkim tatuażem na ręce. Co piszą fani?

Roksana Węgiel z wielkim tatuażem na ręce

Roksana jednak jest typem wojownika i łatwo się nie poddaje. Nadal walczy o jak najlepsze noty. Kosztują to ją wiele pracy, ale ona brnie do przodu. Właśnie na Instagramie zaprosiła na kolejny odcinek. Odtworzy w nim choreografię do utworu Rihanny.

Charakteryzacja Węgiel jest imponująca. Wyrazisty makijaż, a na dłoni wielki tatuaż, taki sam, jaki posiada słynna Barbadoska. Przyćmił nawet jej nową fryzurę.

Zgadnijcie w kogo wciele się w dzisiejszym odcinku @dancedancedancetvp – zapytała fanów.

Post wywołał spory entuzjazm wśród fanów Roksany. Piszą, że wygląda piękniej niż gwiazda zza oceanu. Charakteryzacja bardzo upodobniła ją do Rihanny. Na szczęście tatuaż da się zmyć i już za moment Węgiel znowu będzie piękną, naturalną nastolatką.


Roksana Węgiel w Dance Dance Dance

Roksana Węgiel w Dance Dance Dance

Roksana Węgiel i Oliwia Górniak - DDD 3

Roksana Węgiel i Oliwia Górniak - DDD 3

Roksana Węgiel płacze

Roksana Węgiel płacze

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×