Szukaj

Roxie Węgiel nową jurorką w muzycznym show TVP? Takich rewelacji nie spodziewali się nawet jej fani

Roksana Węgiel

Roksana Węgiel

Roksana Węgiel odniosła w show-biznesie spektakularny sukces. Młoda wokalistka po wygraniu The Voice Kids nie może opędzić się od kolejnych zawodowych propozycji. Czy zostanie jurorką muzycznego hitu TVP?

Roksana Węgiel jest czołową postacią polskiej estrady, a ma dopiero 15 lat. Jej wielki muzyczny talent dostrzegli jurorzy programu The Voice Kids. Już od przesłuchań w ciemno była faworytką do zwycięstwa. W finale show nie dała żadnych szans pozostałym uczestnikom. W 2018 roku odniosła pierwsze, historyczne dla Polski zwycięstwo na Eurowizji Junior.

Nastolatka ma za sobą sukces, oraz kontrakty, których mogłoby pozazdrościć jej wielu artystów ze znacznie dłuższym scenicznym stażem. Roxie w styczniu 2019 roku otrzymała nominację do Fryderyków w kategorii debiut fonograficzny roku. W czerwcu ukazał się jej debiutancki album zatytułowany Roksana Węgiel, który zaledwie dwa miesiące po premierze osiągnął status złotej płyty.

Roksana Węgiel jurorką The Voice Kids?

Roksana swoją karierę rozpoczęła w talent show Dwójki. W programie trafiła do drużyny Edyty Górniak, a trenerka po mistrzowsku doprowadziła nastolatkę aż do samego finału, podczas którego Węgiel wykonała piosenkę To nie ja z repertuaru swojej mentorki.

Roxie swoim występem sprawiła, że publiczność i jurorzy zamarli z wrażenia, a sama diwa nie ukrywała ogromnego wzruszenia. Młoda wokalistka w rozmowie z portalem Plotek zdradziła swoje plany. W przyszłości chciała, by zająć jeden z trenerskich foteli. Ma jednak pewne obawy.

Kiedyś chciałabym się sprawdzić w tej roli. Ale boję się, że gdybym została jurorką, to odwracałabym się z fotelem do każdego z uczestników – powiedziała Roksana.

Chcielibyście zobaczyć Roksanę jako jurorkę w The Voice Kids? Czyje miejsce mogłaby zająć?


Roksana Węgiel – Bestsellery Empiku 2020

Roksana Węgiel – Bestsellery Empiku 2020

scena z: Roksana Węgiel, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Roksana Węgiel, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Roksana Węgiel – występ na Eurowizji Junior 2019

Roksana Węgiel – występ na Eurowizji Junior 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×