Co się stało z twarzą Roxie? Na nowym zdjęciu wygląda jak sobowtór Ariany Grande. Nie pierwszy raz można je pomylić

Roksana Węgiel i Ariana Grande

Roksana Węgiel i Ariana Grande

Roksana Węgiel jest coraz częściej porównywana do Ariany Grande. Na nowym zdjęciu wyglądają niemal identycznie. Przypadek?

Roksana Węgiel w ciągu trzech lat osiągnęła bardzo wiele. W 2018 roku dała się poznać szerszej publiczności w programie The Voice Kids, który wygrała. Kilka miesięcy później została wybrana na reprezentantkę naszego kraju podczas dziecięcej Eurowizji. Tam również zajęła pierwsze miejsce. Teraz współprowadzi program You Can Dance. Jakiś czas temu zerwała kontrakt z dużą wytwórnią płytową, aby mieć większą swobodę w tworzeniu. Efektem są takie utwory jak: Korona czy Kanaryjski, które zostały ciepło odebrane przez jej fanów.

Z uwagi na ogromne osiągnięcia, Roksana pytana jest o to, czy chciałaby spróbować swoich sił na dorosłej Eurowizji:

Nie czuję się gotowa na dorosłą Eurowizję, nie będę ukrywać. Nie czuję tego teraz, w tym momencie, więc na razie ten pomysł odpada. Chociaż, kto wie? Może w przyszłości? Naprawdę, jeśli zdecydowałabym się na udział, to musiałabym wystąpić z bardzo dobrym numerem – wyznała Jastrząb Post.

Roksana Węgiel jak Ariana Grande. Podobieństwo jest coraz większe

Młoda gwiazda poza koncertami czy wystąpieniami w telewizji znajduje czas na to, by być w stałym kontakcie ze swoimi fanami. Na Instagramie, gdzie śledzi ją ponad 1 milion osób, regularnie publikuje zdjęcia. Jedno z nich wywołało poruszenie. Roksana dodała fotografię z backstage’u programu You Can Dance. 16-latka zszokowała podobieństwem do Ariany Grande:

  • czy tylko mi ona na pierwszy rzut oka przypomina Arianę Grande??
  • Ariana Grande czy to ty???
  • Ale jesteś na tym zdjęciu do Ariany podobna
  • O maj gasz nie poznałem cię kochana wyglądasz tu totalnie jak Ari ! Najpiękniejsza księżniczka

Roksana wiele razy podkreślała, że uwielbia Arianę Grande, która jest dla niej największą inspiracją. Porównywana do amerykańskiej wokalistki była już dwa lata temu, kiedy opublikowała teledysk do utworu Lay low.

Internauci zauważyli podobne stylizacje oraz kadry. Tak samo było w przypadku kolejnego singla MVP. Fani nie spodziewali się czegoś tak dobrego i niemal jednogłośnie twierdzili, że wówczas 14-letnia wokalistka przebiła nawet swoją idolkę.

Zauważacie podobieństwo? W naszej galerii zestawienie zdjęć Roxie i Arianny.


Roksana Węgiel i Ariana Grande

Roksana Węgiel i Ariana Grande

Roksana Węgiel i Ariana Grande

Roksana Węgiel i Ariana Grande

Roksana Węgiel i Ariana Grande

Roksana Węgiel i Ariana Grande

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×