Rodzina Roksany Węgiel się powiększy! „Mama mnie zabije, ale…”

Roksana Węgiel - ma kolczyki w nosie

Roksana Węgiel - ma kolczyki w nosie

Roksana Węgiel zdobyła się na szczere wyznanie. Popularna piosenkarka przyznała, że jej rodzina wkrótce się powiększy. Mama artystki jest w ciąży. Urodzi chłopczyka czy dziewczynkę? Teraz już nie ma najmniejszych wątpliwości.

Roksana Węgiel, chociaż ma dopiero 14 lat, jest jedną z popularniejszych polskich piosenkarek. Jej ogromny talent wokalny spowodował, że wygrała The Voice Kids, a potem także Eurowizję Junior. Od tego momentu młoda artystka regularnie koncertuje, a także pojawia się na branżowych imprezach, gdzie przyciąga uwagę tłumów.

Zobacz: Węgiel nie udzieli Viki Gabor żadnych rad przed Eurowizją Junior 2019. Dlaczego? „Ona sobie zdaje sprawę z tego, że…” [WIDEO]

Rodzina Roksany Węgiel się powiększy. Piosenkarka ujawniła płeć dziecka

Roksana regularnie udziela też w wywiadów, w których ku uciesze jej fanów, nie brakuje wątków związanych z życiem prywatnym. W jednym z ostatnich zdradziła, że jej mama jest w ciąży. Oznacza to, że Węgiel kolejny raz zostanie starszą siostrą. Jakiej płci będzie maleństwo, które pojawi się na świecie?

Moja mama mnie zabije, ale tak, będę miała braciszka! Bardzo się cieszę i nie mogę się doczekać – zdradziła Węgiel w rozmowie z Faktem. 

Zobacz: Roksana Węgiel bez spodni na koncercie. Jej strój może wywołać kontrowersje

Roksana Węgiel – JOY Influencer Roku 2019

Roksana Węgiel – JOY Influencer Roku 2019

Kiedy dziecko przyjdzie na świat? Planowo powinien urodzić się w lutym 2020 roku. Mamie Roksany Węgiel serdecznie gratulujemy!

Roksana Węgiel w trasie koncertowej. Gdzie będzie można ją usłyszeć?

Z pewnością do momentu, w którym maleństwo pojawi się na świecie, Roxie nie będzie miała czasu narzekać na nudę. Młoda piosenkarka jest właśnie w trakcie trasy koncertowej. Gwiazda odwiedziła już Poznań, Katowice i Kraków, gdzie spotkała się z bardzo serdecznym przyjęciem przez licznie przybyłą publiczność.

To jednak nie koniec jej występów. W niedzielę, 13 października młoda artystka wystąpi w Warszawie. Zaśpiewa tam największe swoje przeboje.

Zobacz: Viki Gabor jedzie na Eurowizję Junior 2019, a Roksana Węgiel ocenia jej szanse. Będzie drugie zwycięstwo dla Polski?

 


Roksana Węgiel – JOY Influencer Roku 2019

Roksana Węgiel – JOY Influencer Roku 2019

Roksana Węgiel bez spodni podczas koncertu

Roksana Węgiel bez spodni podczas koncertu

Roksana Węgiel w stylizacji z H&M

Roksana Węgiel w stylizacji z H&M

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×