Roksana Węgiel nawet do kościoła ubiera się jak gwiazda! Jej niedzielna stylizacja jest jak z czerwonego dywanu

Roksana Węgiel stylizacje

Jak Roksana Węgiel ubrała się do kościoła?

Roksana Węgiel pochwaliła się, jak spędziła niedzielne popołudnie. Nastolatka pokazała swoje zdjęcie na którym zawodowo pozuje pod kościołem. Zobacz jak jest ładnie ubrana.

O 14-letniej Roksanie Węgiel zrobiło się głośno za sprawą jej występów w muzycznym show The Voce of Kids. Swoją popularność nastolatka umocniła triumfem podczas dziecięcej wersji konkursu Eurowizji. Od czasu tych spektakularnych wydarzeń medialnych skromna Roxie została okrzyknięta przez plotkarskie portale wschodzącą gwiazdą polskiego show-biznesu. Najwyraźniej życie wśród blasku fleszy podoba się Roksanie, bowiem ze skromnej nastolatki dziewczyna zmieniła się w kuszącą lolitkę.

Efekt jej metamorfozy można było podziwiać ostatnio, kiedy to Roxie wybrała się na premierę filmu. Niestety jej wyzywająca stylizacja nie przypadła do gustu internautom. Fani zdolnej Roksany jednoznacznie stwierdzili, że na tak głęboki dekolt dziewczynka ma jeszcze czas. Węgiel uwagami internautów raczej się nie przejęła, bowiem ostatnia jej stylizacja przebiła poprzednią. Nastolatka zafundowała sobie tym razem sesję zdjęciową pod kościołem:

Hejka Kochani, w tak piękny dzień warto spotkać się z bliskimi. A Wy jakie macie plany na niedzielę – napisała Roxie.

Na zdjęciu możemy podziwiać 14-letnią wokalistkę wystrojoną jak na czerwony dywan. Roksana ma na sobie różową sukienkę mini z falbankami, do której dobrała srebrne masywne stylowe botki. Na sukienkę włożyła różową kobiecą ramoneskę. Wisienką na torcie niedzielnej stylizacji jest wielki krzyż wiszący na piersiach. W takiej odsłonie wokalistka zafundowała sobie stylową sesję przed samym wejściem do kościoła.

Fani o stylu Roksany Węgiel

Stylowy niedzielny wizerunek Roksany wywołał spore poruszenie na profilu nastolatki. Jednak komentarze do posta są równie zaskakujące jak samo zdjęcie modelki.

  • Boże Kocham
  • Okropna
  • Boże Roxie ty troszkę zwolnij, bo coraz piękniejsza na tych zdjęciach

Jak wam się podoba kościelna sesja Roksany?

Słodka 14-letnia Roksana Węgiel tym razem ostro przesadziła! Nastolatka wystartowała na premierę filmu ubrana jak wyzywająca lolitka!

14-letnia Roksana Węgiel szaleje na jednej scenie ze swoim przystojnym chłopakiem! Fani młodej gwiazdy skaczą z radości! [WIDEO]

Z OSTATNIEJ CHWILI: Polska piosenka na Eurowizję 2019 opublikowana! Tulia z “Fire of love” zmiecie konkurencję w pył! [WIDEO]


Roksana Węgiel przed kościołem

Roksana Węgiel przed kościołem

Burza wokół stroju 14-letniej Roksany Węgiel

Burza wokół stroju 14-letniej Roksany Węgiel

Roksana Węgiel – Fryderyki 2019

Roksana Węgiel – Fryderyki 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×