Braciszek Roksany Węgiel to chyba najsłodsze dziecko w sieci. Nowe zdjęcie rozczuliło internautów

Roksana Węgiel

Roksana Węgiel

Mama Roksany Węgiel w lutym 2019 urodziła synka. Dziś jej tata pochwalił się zdjęciem dwumiesięcznego Tymka, którego internauci określili mianem największego słodziaka w polskim internecie.

Roksana Węgiel jest aktualnie siostrą dwóch młodszych braci. Tymek, najmłodszy z nich, pojawił się na świecie w lutym. Młoda piosenkarka bardzo czekała na jego narodziny, po których opublikowała urocze zdjęcie na swoim Instagramie. Od początku nie ukrywała, że nie może się doczekać pierwszego spotkania z najmłodszym potomkiem. Zamierzała się nim nacieszyć do tego stopnia, że na miesiąc zrobiła sobie przerwę w pracy.

Gdy Tymek pojawi się na świecie, to wezmę przynajmniej miesiąc wolnego! Chcę spędzić czas z nowym braciszkiem, pochodzić na spacery, pozachwycać się nim – zapowiedziała w wywiadzie dla magazynu Flesz.

Zapewne Roxie nie przypuszczała, jak bardzo prorocze okażą się jej słowa. Obecna sytuacja sprawiła, że w domu będzie znacznie dłużej niż miesiąc. Ze względu na wprowadzony stan epidemiczny Polacy przebywają na przymusowej kwarantannie domowej. Roksana odpoczywa w rodzinnym Jaśle. Wszystkie zaplanowane koncerty młodej artystki zostały przesunięte na bliżej nieokreślony termin, nagrania w studiu są przełożone, a zdjęcia w szkołach zawieszone.

Tymek Węgiel. Nowe zdjęcie brata Roxie

Dziś tata Roksany również postanowił pochwalić się najmłodszą z pociech, czym wprawił w zachwyt niejednego obserwatora rodziny Węgiel.

Rafał Węgiel publikował fotografię, na której widzimy maluszka ułożonego na poduszce do karmienia z motywem gwiazdek. Na główkę ma nasuniętą uroczą czapeczkę w misie. W niebieskim body prezentuje się niezwykle gustownie. W rączkach trzyma dopasowanego kolorem, pluszowego misia.

Tymuś wydaje się czymś niezwykle zaciekawiony, gdyż spogląda na zdjęciu z zainteresowaniem w lewą stronę. Być może to Roksana zabawia młodszego braciszka?

View this post on Instagram

Tymuś????????????

A post shared by Rafał Węgiel (@stworca_roxie) on

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komplementów pod adresem chłopczyka. Większość zgodnie stwierdziła, że jest tak samo śliczny jak jego sławna siostra. Słowo „słodziak” przez komentujących zostało odmienione przez wszystkie przypadki.

  • Aww jaki słodziak.
  • Słodziak.
  • Jaki słodziaczek.
  • Słodziutki bardzo podobny do Roxie. Pozdrawiam

Do pakietu Rafał Węgiel dołączył drugie zdjęcie Tymka, tym razem w towarzystwie starszego brata Maksa. Kto wie, może niebawem doczekamy się także zdjęcia z Roxie.

View this post on Instagram

Moje skarby????????????

A post shared by Rafał Węgiel (@stworca_roxie) on


brat Roksany Węgiel

brat Roksany Węgiel

Roksana Węgiel z braćmi

Roksana Węgiel z braćmi

Roksana Węgiel z braćmi

Roksana Węgiel z braćmi

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×