Roksana Węgiel pokazała się bez makijażu scenicznego! Fani z niedowierzaniem przecierają oczy! To inna osoba!

Roksana Węgiel bez makijażu

Roksana Węgiel bez makijażu

Roksana Węgiel, choć ma dopiero 14 lat, doskonale wie do czego służą kosmetyki do makijażu. Nastolatka zawsze jest umalowana na swoich koncertach, prawie jak dorosła gwiazda. Fani na widok zdjęcia swojej idolki bez makijażu wręcz oniemieli z wrażenia.

Roksana Węgiel w błyskawicznym tempie stała się idolką polskich nastolatków. Młoda artystka skradła ich serca podczas programu The Voice of Kids, który w brawurowy sposób wygrała. Następnie dziewczynka zwyciężyła w konkursie Eurowizji Junior, podczas której oczarowała widzów z całej Europy. Obecnie 14-latka jest jedną z najpopularniejszych młodych wokalistek w Polsce. Jej obecność na festiwalach, galach oraz eventach jest wręcz obowiązkowa.

Zobacz: Roksana Węgiel rozstała się z chłopakiem! Załamany nastolatek poinformował o powodach zakończenia związku! Do sieci trafiły screeny wiadomości!

Roxie stała się gwiazdą z prawdziwego zdarzenia. Koncertuje po całej Polsce, promując swój debiutancki album, nosi stylowe stroje oraz modne fryzury. Jej zdjęcia na Instagramie są bardzo wypracowane i profesjonalne. Roxie zawsze jest na nich umalowana. Tym razem piosenkarka postanowiła zaprezentować swoim fanom, jak wygląda bez grama makijażu na twarzy.

Roxie wkleiła zatem swoją fotkę zrobioną w drodze do Bielska Białej, na której wygląda jak 10-latka. Widok tak odmłodzonej gwiazdy wywołał spore zamieszanie wśród internautów. Wszyscy jej fani byli oczarowani jej naturalnym wyglądem, który w ostatnim czasie jest prawdziwym rarytasem. Roksana na swoich koncertach oraz sesjach zazwyczaj jest mocno umalowana. Przez to fani do końca nie wiedzieli, jak wygląda twarz ich idolki bez makijażu scenicznego.

Zobaczcie jaka różnica!

Zobacz: Opalona na skwarkę Roksana Węgiel w sukni ślubnej powaliła publiczność na kolana! To ona była największą gwiazdą międzynarodowego festiwalu!

Zobacz: Roksana Węgiel w siódmym niebie. Dawno nie była taka szczęśliwa!


Roxie Węgiel bez makijażu

Roxie Węgiel bez makijażu

Roksana Węgiel – Międzynarodowy Festiwal Talentów im. Anny German w Zielonej Górze

Roksana Węgiel – Międzynarodowy Festiwal Talentów im. Anny German w Zielonej Górze

Opalona Roksana Węgiel w białej sukni na festiwalu

Opalona Roksana Węgiel w białej sukni na festiwalu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×