Szukaj

Roksana Węgiel niespodziewanie spotkała się z parą prezydencką! Agata Duda dawno nie wyglądała tak pięknie!

Roksana Węgiel spotkała się z parą prezydencką. Młoda gwiazda opublikowała zdjęcie z Andrzejem i Agatą Dudami. Pierwsza Dama wyglądała bardzo stylowo.

Roksana Węgiel, para prezydencka

Jeszcze dwa lata temu Roksana Węgiel nawet nie śniła o sukcesach, jakie obecnie odnosi jako piosenkarka. Po wygranej w The Voice Kids jej kariera ruszyła z kopyta – milionowe odtworzenia teledysków, zwycięstwo na Eurowizji Junior 2018 i obecność na liście Tidala, na której dotychczas nie pojawił się żaden polski artysta. Popularność przysporzyła Roxie tysiące oddanych fanów oraz umożliwiła dotarcie do najważniejszych osobistości w kraju.

Roksana od dawna może liczyć na wsparcie Andrzeja Dudy, który po jej spektakularnym sukcesie na dziecięcej Eurowizji zamieścił na Twitterze urocze gratulacje. Głowa państwa zawdzięcza zdolnej nastolatce możliwość organizacji tegorocznej Eurowizji Junior w Gliwicach. Konkurs emitowany w kilkunastu krajach Europy to wymarzona promocja dla Polski.

Roksana Węgiel pozuje z parą prezydencką

Nic więc dziwnego, że prezydent RP nie odmówił sobie wspólnego pamiątkowego selfie z Roksaną, z którą spotkał się 1 maja podczas pikniku z okazji 15-lecia przystąpienia Polski do Unii Europejskiej. Na fotografii, którą nastolatka opublikowała na Instagramie, możemy zobaczyć także towarzyszącą Andrzejowi żonę, Agatę Dudę. Para prezydencka w ostatnim czasie dawno nie pokazała się razem, zatem ich wspólny widok z pewnością cieszy oczy szczególnie zwolenników partii rządzącej.

Pierwsza Dama tego dnia nie zawiodła swoją stylizacją. Wyglądała bezbłędnie. Żona Andrzeja Dudy miała na sobie czarny top, na który założyła idealnie skrojoną marynarkę w biało-czarne pasy. Zawadiacko zaczesane do góry włosy i promienny uśmiech sprawiły, że germanistka wyglądała rewelacyjnie.

Dawno nie widzieliśmy tak pięknego zdjęcia pary prezydenckiej w sieci. A to wszystko zasługa zdolnej Roxie.

View this post on Instagram

Przemiłe spotkanie z Parą Prezydencką ????

A post shared by ROKSANA WĘGIEL (@roxie_wegiel) on

Zobacz: Wielki światowy sukces Roksany Węgiel! Dokonała tego jako pierwsza Polka!

Zobacz: Roksana Węgiel w Wielkanoc wyprzedziła trendy o lata świetlne! Żadna polska gwiazda nie miała jeszcze takiej sukienki!

Zobacz: Roksana Węgiel bezlitośnie skrytykowana za tekst piosenki. “Nie dość, że wyzywająca, to jeszcze zboczona”

 


Roksana Węgiel z parą prezydencką – Andrzejem i Agatą Dudami

Roksana Węgiel z parą prezydencką – Andrzejem i Agatą Dudami

Andrzej Duda i Agata Duda - Walentynkowa fotka

Andrzej Duda i Agata Duda - Walentynkowa fotka

Para prezydencka prowadziła Orszak Trzech Króli w Wadowicach

Para prezydencka prowadziła Orszak Trzech Króli w Wadowicach

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×