Szukaj

Zdjęcia z 16. urodzin Roksany Węgiel. Było „na bogato”. Gwiazda dosłownie TONĘŁA w prezentach

Roksana Węgiel

Roksana Węgiel

Roksana Węgiel skończyła 16 lat. Piosenkarka pokazała zdjęcia z urodzin, na których nie brakowało licznych ozdób. Dostała całą górę prezentów.

Roksana Węgiel w 2018 roku reprezentowała Polskę w konkursie Eurowizji Junior. Nastolatka okazała się bezkonkurencyjna i zwyciężyła. Dzięki temu otworzyły się przed nią drzwi do kariery, z czego chętnie skorzystała. Roxie zaczęła grywać koncerty w mniejszych i większych miejscowościach, a także pojawiać się w kampaniach reklamowych.

Gdy w 2020 roku wybuchła pandemia koronawirusa piosenkarka, podobnie jak inni artyści na świecie, ograniczyła koncertowanie. W rozmowie z Super Expressem dostrzegła jednak plusy tej sytuacji. Dzięki temu mogła nadrobić zaległości w szkole, a także skupić się na tworzeniu nowych piosenek:

Na początku kwarantanny nadrobiłam szkołę, bo wcześniej miałam naprawdę mało czasu, żeby to wszystko ze sobą pogodzić. Dla mnie ten koronawirus to jest zbawienie. Nadrobiłam zaległości w nauce i wszystko pozdawałam. Zaczęłam też nawet bardziej niż przed kwarantanną pracować nad swoim wokalem, dużo ćwiczę, z nowych rzeczy chodzę na siłownię, tworzę nowe piosenki, sama zaczęłam pisać teksty – dla mnie to na plus.

Roksana Węgiel – 16. urodziny. Zdjęcia z przyjęcia w domu

W czasie pandemii Roksana swoją działalność przeniosła głównie do internetu. W poniedziałek, gdy świętowała 16. urodziny, pochwaliła się niespodzianką, jaką przygotowali dla niej fani. Przesłali jej mnóstwo pięknie zapakowanych prezentów, w których wręcz tonęła. Za podarki gwiazda podziękowała we wpisie na Instagramie:

HAPPY BIRTHDAY TO ME! Moje 16 urodziny! Po raz kolejny uświadamiacie mi, że mam najlepszych fanów na Świecie!
wraz z @mateuszkucharczyk zorganizowaliście dla mnie wielką niespodziankę! Dostałam masę cudownych prezentów, włożyliście w nie mnóstwo pracy i serca! Dziękuję bardzo Kocham Was, jesteście najlepsi.

Roksana Węgiel skończyła 16 lat

Roksana Węgiel skończyła 16 lat

W dalszej części komunikatu Roxie zwróciła się do przyjaciół oraz rodziny, którzy wraz z nią uczcili ten dzień. Jak wynika ze zdjęć, urządzono przyjęcie w kameralnym gronie. Nie brakowało spektakularnych dekoracji, wśród których prym wiodły balony w kształcie „16”, a także dwóch finezyjnych tortów. Wszędzie były złote i srebrne akcenty. Widać, że nastolatka lubi, jak jest „na bogato”:

Dziękuję też moim przyjaciołom, za pamięć i świetnie spędzone chwile, love u all. Sprawiliście mi ogromną radość! Jeszcze raz dziękuję Wam wszystkim, każdemu z osobna.

Wpis zachwycił internautów, którzy w komentarzach składają piosenkarce życzenia. Redakcja Jastrząb Post się do nich dołącza i życzy Roxie wielu kolejnych sukcesów.


Roksana Węgiel skończyła 16 lat

Roksana Węgiel skończyła 16 lat

Roksana Węgiel skończyła 16 lat

Roksana Węgiel skończyła 16 lat

Roksana Węgiel skończyła 16 lat

Roksana Węgiel skończyła 16 lat

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×