Szukaj

Roxie Gąska i Jacek Rozenek znów są parą? Na Instagramie dokonano przełomowego odkrycia

Roksana Gąska i Jacek Rozenek wrócą do siebie? Ostatnie zachowanie modelki rozwiewa wszelkie wątpliwości. Zobacz, co takiego zrobiła. 

Roxi Gąska Jacek Rozenek

Jacek Rozenek i Roxie Gąska do niedawna tworzyli jedną z najpiękniejszych par w polskim show-biznesie. Wspólnie brylowali na salonach, spędzali romantyczne wakacje we dwoje, a o sile swojego uczucia opowiedzieli w okładkowym wywiadzie dla magazynu Gala. Razem stworzyli piękny związek. Uczucie pary nie przetrwało jednak próby czasy, rozstali się na początku roku. Wiadomość o tym, że każe z nich poszło w swoją stronę przedostała się do mediów dopiero w chwili, w której Jacek trafił do szpitala w wyniku udary mózgu.

Gdy Roksana dowiedziała się o tragicznych wydarzeniach w życiu swojego „eks”, bez dłuższego namysłu wzięła wolne w pracy i stawiła się w szpitalu, by wspierać swoją dawną miłość w trudnym czasie. O jej imponującej postawie donosił Fakt:

Wzięła sobie nawet wolne w pracy, by zająć się Jackiem. Jest w stałym kontakcie z jego najstarszym synem i codziennie zagląda do szpitala – przyznała znajoma w rozmowie z tabloidem.

Nic dziwnego, że taki bieg zdarzeń sprawił, że kolorowa prasa zaczęła wróżyć Roksanie i Jackowi powrót do siebie:

Roksana jest bowiem wrażliwa na ludzkie nieszczęście. Kilka lat temu pracowała jako opiekunka osób starszych i chorych. Byłaby dla Jacka idealnym wsparciem w powrocie do pełnej sprawności – czytamy w Super Expressie.

Wygląda jednak na to, że szansa na romantyczny happy end dla tej relacji jest bardzo znikoma. Powód? Gąska ze swojego profilu na Instagramie usunęła wszystkie zdjęcia z dawnym narzeczonym. W ten sposób dała wyraźny znak na to, że chce rozpocząć nowy etap w swoim życiu, zamykając raz na zawsze dawne sprawy.

Zobacz: Jacek Rozenek nie może mówić i chodzić! Dramatyczne doniesienia mediów. Sprawę komentuje Roxie Gąska

Zobacz: Jacek Rozenek w ciężkim stanie trafił do szpitala! Aktora w trudnych chwilach wspiera ukochana Roxi Gąska!

Zobacz: Roxi Gąska wreszcie wyjawiła kulisy swojego kryzysu w związku z Jackiem Rozenkiem! Przerwała tajemnicze milczenie!


Roxy Gąska i Jacek Rozenek na wakacjach we Włoszech

Roxy Gąska i Jacek Rozenek na wakacjach we Włoszech

Roxi Gąska i Jacek Rozenek – Test, premiera spektaklu

Roxi Gąska i Jacek Rozenek – Test, premiera spektaklu

Jacek Rozenek i Roxi Gąska – Finał plebiscytu Serce dla zwierząt 2018

Jacek Rozenek i Roxi Gąska – Finał plebiscytu Serce dla zwierząt 2018

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×