Roksana Gac wygrała Projekt Lady. Kim jest zwyciężczyni drugiej edycji? Ma za sobą ciężką przeszłość

Roksana Gac

Roksana Gac

Kim jest Roksana Gac?

Roksana Gac to 22-letnia mieszkanka Szczecina, która zwyciężyła 2. edycję Projektu LadyWidzom programu dziewczyna zapadła w pamięć przede wszystkim ze względu na trudną, ale zarazem poruszająca więź z siostrą, Noemi.

Każda uczestniczka, która zgłosiła się do reality show TVN, ma za sobą bardzo ciężką historię. Nie inaczej było w przypadku Roksany. Momentami patologiczny klimat, jaki panował w domu, spowodował, że nowa Lady w wieku 14 lat wylądowała wraz z siostrą w pogotowiu opiekuńczym. Buntowniczy wiek sprowadził Roksanę na bardzo złą drogę. Kontakt  z narkotykami, dopalaczami, alkoholem i konflikt z prawem, to nieodłączne elementy przeszłości Gac. To również dawne czasy rozbiły silną więź między siostrami, które z dnia na dzień stawały się dla siebie wrogami.

Roksana mimo swojej stanowczości i silnej asertywności nie potrafiła być wytrwała w swoich postanowieniach. Co chwilę próbowała zawalczyć o siebie, lecz bardzo szybko odpuszczała i wracała do starych przyzwyczajeń. Zamieszki i problemy w szkole spowodowały, że zwyciężczyni Projekt Lady wylądowała w ośrodku wychowawczym. Po osiągnięciu pełnoletności wyjechała do Holandii, by po raz kolejny rozpocząć lepsze życie. Zrezygnowana szybko wróciła do kraju.

Jak sama mówi, ostatnią nadzieją dla niej był udział w Projekt Lady.

Wszystko dla siostry – Noemi Gac

Lady Gac nieraz wspominała w programie, że zmienia się przede wszystkim dla siostry. To właśnie za silną więzią, która łączyła dziewczyny, Roksana najbardziej tęskniła. Kolejnym motywującym aspektem jest to, że Roksi chciała pokazać Noemi, że można żyć inaczej. Nie trzeba zaprzepaścić młodych lat na imprezowaniu do nieprzytomności, czy też spędzeniu nocy na komisariacie.

Przełomem dla Roksany były przede wszystkim zajęcia z mentorką Tatianą. Podczas których laureatka show nauczyła się okazywać emocję oraz co najważniejsze rozmawiać o nich.

Noemi Gac oraz rodzice zwyciężczyni byli obecni podczas ogłaszania werdyktu Projektu Lady. Dało się zauważyć, że była to bardzo wzruszająca chwila dla całej rodziny. Masy łez i uścisków nie było końca.

Miejmy nadzieje, że metamorfoza Roksany da nadzieję na lepsze jutro dla wszystkich bliskich Roksi. Ponieważ kierując się główną myślą radziejowickiej szkoły, każdy zasługuje na drugą szansę.

Roksana Gac

Roksana Gac

Roksana Gac

Roksana Gac

Roksana Gac wygrała Projekt Lady 2

Roksana Gac wygrała Projekt Lady 2


Roksana Gac wygrała Projekt Lady 2

Roksana Gac wygrała Projekt Lady 2

Roksana Gac

Roksana Gac

Roksana Gac

Roksana Gac

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×