Szukaj

Ślub na zamku i wesele na 200 osób. Tomasz Adamek wydaje córkę za mąż. Zapłaci krocie za przyjęcie w luksusach

Ślub Roksany Adamek, córki Tomasza Adamka

Ślub Roksany Adamek, córki Tomasza Adamka

Tomasz Adamek już niedługo wydaje córkę za mąż. Narzeczeni długo czekali na ten dzień, a sportowiec nie ma zamiaru oszczędzać, by sprawić radość Roksanie. Na wesele w zamku wyda krocie. 

Tomasz Adamek to jeden z najbardziej utytułowanych polskich bokserów. Walczył w wadze ciężkiej, a na swoim koncie ma potężną kolekcję tytułów i wyróżnień. Jest pierwszym wśród Polaków, który zdobył nagrodę Muhhamada Alego przyznawaną za wybitnego osiągnięcia na ringu oraz postawę, jaką poza nim prezentują sportowcy.

Adamek stoczył aż 59 walk, z których większość zakończyła się jego wygraną przez techniczny nokaut przeciwnika. Tomasz zrobił nie tylko imponującą sportową karierę, ale wiedzie też udane życie rodzinne.

W 1996 roku poślubił swoją ukochaną żonę Dorotę, a małżonkowie doczekali się dwóch córek. Wspólnie wychowują Roksanę i Dominikę. Już niedługo boksera czekają bardzo wzruszające chwile, ponieważ starsza z nich wychodzi za mąż.

Tomasz Adamek urządzi córce królewskie wesele

Roksana Adamek już od dłuższego czasu planowała ślub ze swoim ukochanym. Plany młodych pokrzyżowała jednak pandemia koronawirusa. Początkowo uroczystość miała odbyć się w Polsce, jednak wszystko uległo zmianie. O uroczystości opowiedział w rozmowie z Super Expressem ojciec panny młodej, który nie zamierza oszczędzać na tym wyjątkowym dniu.

Tomasz Adamek zdradził, że rodzina nie chciała już dłużej czekać. Ślub jego córki odbędzie się 1 maja, czyli już za niecały miesiąc. Niestety ze względu na obostrzenia zabraknie na nim pochodzącej z Polski rodziny. Nie zawiodą jednak przyjaciele z USA.

Nie chcieliśmy dłużej czekać, zdecydowaliśmy, że ślub odbędzie się 1 maja br. Nie będzie na nim rodziny z Polski, tylko nasi przyjaciele i znajomi z USA. Już zarezerwowałem miejsce i wszystko jest załatwione. Córka ma od ponad roku gotową sukienkę ślubną, musiała tylko dokonać lekkich poprawek – zdradził Adamek.

Sakramentalne tak młodzi powiedzą sobie w kościele pod wezwaniem Matki Boskiej Częstochowskiej w Harrison. Dumny ojciec wynajął dla nowożeńców imponujące miejsce, w którym urządzone zostanie przyjęcie. Ma się na nim bawić aż 200 gości. Zostaną oni zaproszeni do zamku The Legacy Castle w Pompton Plains w New Jersey.

Piękny obiekt został wybudowany w XIX wieku i jest oblegany przez pary młode, które rezerwują go z kilkuletnim wyprzedzeniem.

Wesele w tym miejscu będzie kosztowało krocie. Sportowiec nie chciał jednak zdradzić tego w wywiadzie:

Nie pytajcie mnie o ceny, bo dżentelmeni o pieniądzach nie rozmawiają. Powiem, tylko że Roksana będzie miała ślub jak z bajki. Czas szybko leci, pamiętam, że jeszcze niedawno przylatywaliśmy do USA z małymi córeczkami, a teraz wydaje jedną za mąż – powiedział Adamek.

Wiadomo jednak, że cena za urządzenie uroczystości weselnej w tym miejscu to wydatek minimum 165 dolarów od osoby (635 zł). Za jednego gościa można zapłacić nawet dwa razy tyle w zależności od wybranej opcji. Jeżeli na weselu pojawi się dwieście osób, to pięściarz uszczupli swój portfel o około 70 tys. dolarów (300 tys. zł).

Zarówno otoczenie, jak i wnętrza hotelu, w którym odbędzie się uroczystość, robią ogromne wrażenie. Wszystko wykończone jest z dbałością o szczegóły. Do dyspozycji gości będzie aż kilka sal, tarasy, pokoje hotelowe, oraz imponujących rozmiarów ogród, który stanowi piękne tło do zdjęć. w naszej galerii możecie zobaczyć pokazowe zdjęcie pochodzące z profilu zamku, na którym odbędzie się wesele Roksany Adamek.

Kim jest Roksana Adamek?

Roksana Adamek ma 26 lat, skończyła studia i jest ratowniczką medyczną. Ze swoim przyszłym mężem zaręczyła się w lipcu 2018 roku. Partner córki boksera prywatnie jest jego znajomym.


Roksana Adamek – córka Tomasza Adamka

Roksana Adamek – córka Tomasza Adamka

Roksana Adamek – córka Tomasza Adamka

Roksana Adamek – córka Tomasza Adamka

Roksana Adamek – córka Tomasza Adamka

Roksana Adamek – córka Tomasza Adamka

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×